«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Українське студентство обрало розвиток Надрукувати
  04.08.2010
  Студентська республіка

  Відсвяткуй День незалежності у Студентській країні! Надрукувати
  04.08.2010
  Кілька тисяч студентів - молодь із усієї України, гості з Європи та країн СНД з 20 по 24 серпня об’єднаються на Студреспубліці!
  Детальніше...
  2050. Україна, якою пишаються! Надрукувати
  16.06.2010
  На Стратегічному саміті, що відбувся 17 травня у МІМ-Київ, дійшли до висновку, що нова система освіти, кібернетика та освоєння космосу можуть забезпечити Україні місце в п’ятірці найуспішніших країн світу.
  Детальніше...
  12 Студреспубліка: займай чергу! Вже скоро і у твоєму місті! Надрукувати
  11.06.2010
  Наймасштабніша, найрозумніша, наймодніша та без комплексів – просто найкраща Студреспубліка вже чекає на тебе! 12 років 12 місяців на рік Студреспубліка об’єднувала найактивніших студентів України. Ми оголошуємо дюжину нашим щасливим числом і запорукою успіху 2010 року, “12” — це зайвий привід згадати все краще за роки існування проекту і перевершити себе. А ти з нами?
  Детальніше...
  Новий старт. Стратегія-2050 для України Надрукувати
  13.04.2010

  Новий старт. Стратегія-2050 для України

  ПОЛОЖЕННЯ

  Суспільна рівновага підтримується
  лише безперервною працею.
  В.І. Вернадський

  ІСТОРІЯ ПРОЕКТУ

  Свій початок проект взяв у квітні 2009 р., тоді він став проявом реакції здорових сил суспільства на кризову ситуацію, яка склалася в економіці України.

  Під час реалізації проекту найбільшу увагу учасники приділили проблемам енергозбереження та ефективного використання ресурсів, недосконалості системи державного управління, корупції,відсутності інновацій та ефективної інфраструктури, проблемам освіти та розвитку морально-духовних якостей людини. Були запропоновані "точки підйому" в економіці, а також розглянуті та проаналізовані альтернативні сценарії розвитку країни (мілітарна, родова,експансіоністська, авторитарна та інші моделі).

  Вперше в історії незалежної України горизонт стратегування розвитку країни було розширено на такий довгий термін.

  Стратегія-2050 для України буде представляти собою загальний документ, який розкриває план розвитку(по окремих напрямках)України як суверенної держави в світі до 2050 року.

   

  ОРГАНІЗАТОРИ

  ВМГО "Студентська республіка" за сприяння Благодійного фонду "Богдана Гаврилишина". Оргпідтримку проекту надають Міністерство освіти і науки України та Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту. Повний список партнерів уточнюється.

   

  ЗАДУМ

  Задум проекту полягає у проведенні відкритого конкурсу на пошук ідей щодо інноваційного розвитку України, як підсумок - проведення оргдіяльнісноїгри та Стратегічного саміту.

   

  МЕТА ПРОЕКТУ

  1. Визначити та проаналізувати нові задачі для України в умовах світової економічної кризи.

  2. Використати інтелектуальний потенціал учасників для розробки Стратегії розвитку шляхом оголошення конкурсу на найкращі ідеї, оргпроекти та наукові розробки, далі - провести оргдіяльнісну гру з проблемним завданням: "Розгортання та інструментарій втілення Стратегії-2050 для України" та Стратегічний саміт.

  3. Створити майданчик для діалогу з предмету проекту.

  4. Сприяти втіленню Стратегії-2050 для України.

   

  УЧАСНИКИ

  Представники різних регіонів України: молоді науковці,викладачі, менеджери провідних компанійкраїни, службовці, підприємці, громадські активісти, студенти вишів.

   

  ЕТАПИ, ПОРЯДОК ТА МЕХАНІЗМ ПРОВЕДЕННЯ

  І етап. Прийом від потенційних учасників ідей, оргпроектів та наукових робіт на тему: "Новий старт. Стратегія-2050дляУкраїни". Вітаються як закінчені наукові розробки так і яскраві ідеї відносно інноваційних впроваджень у будь-якій галузі економіки, освіти, науки та соціальної сфери- до 30.04.2010 р.

  Завантажити анкету та вимоги >>>

  Відбір найкращих робіт спеціально створеною Експертною радою, запрошення їх авторів прийняти участь у другому етапі - до 07.05.2010 р.

  ІІ етап. Проведення оргдіяльнісної гри серед переможців першого етапу: 13.05-16.05.2010 р.

  Оргдіяльнісна гра виступить базою розвитку та винайдення концептуально нових, актуальних та дієвих рішень щодо економічного та соціального розвитку України. Головне проблемне завдання,яке вирішуватиметься на оргдіяльнісній грі - "Розгортання та інструментарій втілення Стратегії-2050 для України". В процесі гри будуть застосовані ряд методів та інструментів, які нададуть змогу учасникам перевірити свої наукові, управлінські, підприємницькі, громадські напрацювання, вдосконалити їх та створити нові стратегічні моделі.

  Гру експертуватимуть авторитетні спеціалісти, а з факультативами виступлять відомі науковці та вчені.

  ІІІ етап. Проведення Стратегічного саміту як презентація напрацювань та планування подальших ініціатив: 17.05.2010 р.

  Відразу після оргдіяльнісної гри буде проведений Стратегічний саміт (фактично заключна фаза ОДГ), в якому братимуть участь експерти, учасники гри, науковці, журналісти, підприємці, представники влади та додатково відібрані представники молоді. На Саміті будуть презентовані найкращі напрацювання, котрі пройшли випробування конкурентною грою. Також буде обговорено подальші плани та проведено нагородження переможців цінними призами.

   

  РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ

  • розробка (каркасу) Стратегії-2050 для України та сприяння її впровадженню;

  • отримання найкращих ідей, оргпроектів та наукових розробок щодо забезпечення соціально-економічного розвитку України;

  • створення майданчика для діалогу, обговорення та внесення пропозицій до Стратегії-2050 для України на базі новітніх комунікативних інструментів (електронні ЗМІ, вікі-платформа, соціальні мережі);

  • формування навичок стратегування у учасників проекту.

  Для участі у проекті необхідно надіслати на е-пошту:  Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. анкету та ідею (оргпроект, наукову розробку) з темою листа "Новий старт. Стратегія-2050 для України". 

  Детальніше...
  << Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

  Всього 28 - 36 з 518

   
     
  Рейтинг@Mail.ru