«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • А чи був Рік молоді? Надрукувати
  06.11.2009
  "Політики мають опікуватися проблемами молоді не лише напередодні виборів", - заявив лідер НДЛМ і Студреспубліки Павло Вікнянський 3 листопада під час круглого столу щодо реалізації Року молоді за участі народних депутатів України і представників всеукраїнських молодіжних організацій.
  Детальніше...
  Відносини без агресії або ненасильницьке спілкування в родині Надрукувати
  04.11.2009
  У Кіровограді пройшов черговий семінар у рамках програми "За збереження родини", яку проводить НДЛМ за підтримки Мінсім'ямолодьспорту.
  Детальніше...
  "За збереження родини" у Полтаві Надрукувати
  30.10.2009
  Уже вдруге Студентська рада м. Полтава спільно з Народно-демократичною лігою молоді та за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому провели регіональний етап Всеукраїнського проекту "За збереження родини".
  Детальніше...
  Конгрес молодих родин має допомогти Українській сім'ї. Долучайся! Надрукувати
  26.10.2009
  14 листопада 2009 в м. Києві, незважаючи ні на що, розпочне свою роботу ІІ Конгрес молодих родин. Організатор - НДЛМ за підтримки Мінсім'ямолодьспорту.
  Детальніше...
  Свято танцю відбулося! Надрукувати
  21.10.2009
  19 жовтня в Чернігові пройшла подія, на яку з нетерпінням чекали та до якої учасники готувалися більше місяця - танцювальне шоу-конкурс "Танці з викладачами" . Майже 2-годинний концерт, сповнений сюрпризів, приємних емоцій та вражень, закінчився, тож тепер Чернігівська НДЛМ може підбити підсумки.
  Детальніше...
  << Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

  Всього 55 - 63 з 518

   
     
  Рейтинг@Mail.ru