«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Феєрія танцю в Чернігові Надрукувати
  07.10.2009
  Мабуть, всі пам’ятають танцювальне шоу “Танці з зірками”. Після виходу його на екрани в країні почався справжній танцювальний бум. Величезна кількість людей від малюків до людей похилого віку захопилися танцями. Стало модно та актуально захоплюватись бальними танцями.
  Детальніше...
  Треба любити жити, а не любити терпіти! Надрукувати
  06.10.2009
  У наш мінливий непередбачуваний час в серці кожного зріє непереборна жага стабільності, впевненості у завтрашньому дні. Про таке йшла мова під час семінару у рамках програми "За збереження родини", який вперше відбувся у Хмельницькому.
  Детальніше...
  За збереження родини! Надрукувати
  01.10.2009
  zzr.jpg У щорічному звіті ООН за 2000 рік у частині, присвяченій Україні, передбачається, що до 2050 року при збереженні теперішніх тенденцій динаміки демографічної росту населення нашої країни може зменшитися на 40%. В той же час прогноз характеру відтворення населення, здійснений Інститутом демографії і соціальних досліджень Національної академії наук показує, що чисельність її населення і далі скорочуватиметься у наслідок зниження протягом останніх років рівня народжуваності і зростання смертності і може скоротитися до 35 млн. осіб у 2050 році.

  Більшість підлітків розглядають шлюбні відносини архаїчним відголосом минулого. Думка про те, що “не сподобалось – розведемось” набуває поширення в молодіжному середовищі. В свою чергу невміння та небажання будувати відносини з партнером/кою, вирішувати конфліктні ситуації та йти на поступки призводить до чисельних розлучень. І, хоча багато хто знов одружується, “жертвами” невдалого сімейного досвіду стають діти.

  Експерт(к)и називають серед головних причин конфліктних ситуацій, що виникають в сім’ях, такі, як бідність, нестабільність з роботою, відсутність нормального житла, психологічну непідготовленість до створення сім’ї тощо.

  Така, вкрай небезпечна ситуація ставить під загрозу національну безпеку держави, оскільки населення є одним із факторів економічного виробництва. Зменшення трудових ресурсів ставить під серйозну загрозу економічний розвиток, а отже й існування держави.

  Вже 10 ріків наша організація реалізує даний проект. Учасники/ці відзначили, що ці заходи допомагають з’ясувати причини сварок, які виникають у подружньому житті, зрозуміти один одного і тому їх треба проводити частіше і для більшої кількості сімейних пар. Вони допомагають зміцненню родини. Врахувавши позитивні відгуки, НДЛМ прийняла рішення реалізувати проект “За збереження родини” і в цьому році.

  У 2018р. вперше в історії України НДЛМ і Студреспубліка створили майданчик для всіх, і прогресистів, і традиціоналістів, щоби обговорити без будь-яких актів агресії, якою має бути сучасна родина, щоби людина в ній була щасливою.

  Мета проекту:

  Зміцнення інституту сім’ї шляхом формування у молодих родин успішних моделей сімейного життя та міжособистісних відносин, що ґрунтуються на діалозі, взаєморозумінні та повазі один до одного. Особливу важливість проведенню проекту надає ситуація з трансформацією інституту сім’ї, його емансипацією у західному світі, до якого Україна інтегрується.

  Цільова група, на яку спрямовано проект:

  Цільовою групою проекту є, передусім, молоді громадяни України, в першу чергу, молоді сім’ї, студентські сім’ї, молоді сім’ї з дітьми, сім’ях, пов’язана з перебуванням українських громадян у зоні АТО, сім’ї вимушених переселенців/ок, представники/ці ЛҐБТКІ+.

  Завдання проекту: 

  Під час Конгресу обговорювали, зокрема, наступні напрямки:
  • родинна культура: рівність, збільшення довіри, психологічний комфорт, самореалізація;
  • ґендерна рівність, подолання сексизму і дискримінації окремих груп й осіб (зокрема, ЛҐБТКІ+ людей, сімейних організацій);
  • соціальні виклики сімей і їх подолання;
  • сімейна проблематика родин учасників/ць АТО, вимушених переселенців/ок й осіб, постраждалих від війни.
  Очікувані результати від реалізації проекту:

  Всі громадяни, всі сім’ї в Україні мають право донести свою позицію, повинні бути почутими та, при потребі можуть поспілкуватися з відповідними сімейними спеціалістами, аби вирішити свої проблеми. Конгрес молодих родин — це той майданчик, який забезпечує всі ці можливості, аби якщо ви вирішили створювати (або не створювати) чи вже створили родину, були щасливі!

  Контактна інформація:

  Олександр Щерба, керівник проекту «За збереження родини»

  Тел.: (044) 529 13 75 - центральний офіс НДЛМ,
  Моб.: (063) 267 44 90

  Детальніше...
  Кохайте та будьте коханими! (оновлено) Надрукувати
  01.10.2009
  У жовтні-листопаді Народно-демократична ліга молоді за підтримки Мінсім'ямолодьспорту реалізує традиційний проект "За збереження родини", який передбачає проведення семінарів для молодих родин у 6 регіонах і заключний Конгрес молодих родин у Києві.
  Детальніше...
  22 жовтня перший чвертьфінал Ліги КВН "Волинь" Надрукувати
  30.09.2009
  Великий КВН повертається до Луцька, в рамках чвертьфінальних ігор Ліги КВН "Волинь". Перша чвертьфінальна гра сезону відбудеться вже в цей четвер, 22 жовтня в Палаці культури міста Луцька. Початок гри о 18.15. Організатори — НДЛМ.
  Детальніше...
  << Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

  Всього 64 - 72 з 518

   
     
  Рейтинг@Mail.ru