«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
Розрізнених ніхто не почує!
Лідер Студреспубліки і НДЛМ Павло Вікнянський закликав організований молодіжний рух до консолідованих дій щодо спільних питань, які треба відстоювати перед державою, враховуючи прихід нової владної команди. Механізмом для лобіювання та впровадження узгодженої політики має стати, на його думку, реформований і потужний Український молодіжний форум.
Студреспубліка - центр розумової активності
У зимовій грі за темою «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)» взяли участь із півсотні найкращих, найрозумніших і найактивніших представників із усіх куточків України!
Драматичний фінал КВН Студліги Луцька
Вчора, 3 березня в Центрі культури і дозвілля ВНУ ім. Лесі Українки розіграли четвертий Кубок ректора цього вишу. В нинішньому сезоні цей почесний трофей був і головним для "Студентської КВН ліги Луцька", яка відбувалась на базі ВНУ. Організована Студентською радою ВНУ, Лігою КВН "Волинь" та ВОО НДЛМ.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Організація Надрукувати
  18.02.2007

  Ми є співтовариством молодих людей, що бажають брати участь в побудові сучасної молодої держави, яка могла б зайняти достойне місце в Європі та світі. Прагнемо, щоб кожен молодий громадянин України міг повною мірою користуватись своїми громадянськими та економічними правами.

  Ми вважаємо, що не можна зводити всю молодь лише до членів „молодіжок”, а треба приділять дуже значну увагу роботі з неформальними молодіжними колективами та спільнотами.

  Намагаємось розширити участь молодих людей в політичному, суспільному та економічному житті країни. Пропагуємо професіоналізм, працьовитість, відповідальність та порядність, як риси, необхідні для функціонування громадянського суспільства.

  НДЛМ є середовищем успіху молоді. В лавах нашої організації є студенти, підприємці, селяни, школярі, науковці та політики.

  В українському суспільстві вже сформувалася ціла генерація відомих людей, для яких НДЛМ стала невід’ємною частиною їх життя. Часто нас називають школою лідерів: дуже багато НДЛМівців створили або долучилися до створення інших „молодіжок”.

  Ідеологія НДЛМ базується на засадах Народної демократії.

  Формула Народної демократії була затверджена З’їздом НДЛМ. Сутністю Формули є виборність усіх ключових посад в органах влади всіх гілок і рівнів, здійснення постійного прямого впливу та забезпечення безперервного контролю громадян за роботою усіх органів влади, децентралізацію влади.

  У НДЛМ увесь час існування організації відбувається гостра дискусія щодо ідеології, цінностей, стратегії, які не мають бути маніпулятивними, а повинні відображати реальні запити організації й окремих її представників.

  Свідоцтвом уваги до питань ідеології та бажання розвиватися є наші партнерські відносини з міжнародною асоціацією Initiatives of Change.

  У своїй діяльності прагнемо співпрацювати з усіма, хто поділяє демократичні цінності та працює для розбудови нашої держави. У центрі уваги Ліги стоїть молода людина, незалежно від її походження, національності, мови спілкування, віросповідання, соціального статусу.

  Пріоритетними цілями НДЛМ виступають:

  - створення умов для вільного розвитку людини, розкриття її творчого потенціалу, захист і реалізація інтересів та прав членів організації, молодих громадян України;
  - сприяння побудові відкритого, громадянського суспільства, переходу України до демократичної держави із розвинутою соціально-орієнтованою ринковою економікою;
  - пропагування ідеї студентського та молодіжного самоврядування;
  - заохочення молодих людей до участі в політичному та економічному житті країни;
  - сприяння культурі, що твориться молодими людьми та є до них адресованою;
  - сприяння молоді в здобуванні освіти та кваліфікації, потрібних для виконання економічних та суспільних функцій.  

   
     
  Рейтинг@Mail.ru