«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Голова НДЛМ Надрукувати

  Вікнянський Павло Матвійович – Голова Народно-демократичної ліги молоді.

  Народився 28 травня 1979 р. у м. Миколаїв.

  Школу закінчив із срібною медаллю. З 1996 по 2001 рр. навчався на історичному факультеті Миколаївського державного педагогічного університету (зараз — Миколаївський державний університет ім. В.Сухомлинського), який закінчив із червоним дипломом. Лейтенант запасу.

  З травня по вересень 1999 р. працював педагогом-організатором у МДЦ "Артек" (табір “Морський”). З вересня 2000 р. по серпень 2004 р. – вчитель історії ЗОШ №18 м. Миколаєва. З лютого 2005 р. працював на посаді заступника голови Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Народно-демократична ліга молоді". З травня 2008 р. – директор по персоналу ТОВ "ПРОМО-груп".

  Один із засновників Миколаївського обласного осередку Народно-демократичної ліги молоді, у 1998 р. був обраний першим заступником голови, а у серпні 2000 р. – головою осередку. Був активним учасником студентського самоврядування.

  У грудні 2000 р. обраний головою Миколаївського Молодіжного Муніципалітету та Ради з питань молодіжної політики при Миколаївському міському голові. В 2001-2002 рр. працював радником Миколаївського мера (поза штатом).

  Член Народно-демократичної партії з січня 1998 р., член Політради НДП, з серпня 2007 р. – член Політвиконкому НДП.

  У 2004 р. був обраний заступником Голови всеукраїнської НДЛМ. 26 травня 2007 р. рішенням ІХ З’їзду НДЛМ на альтернативній основі обраний Головою НДЛМ.

  Очолював робочу групу з розвитку студентського самоврядування в Україні, яка розробила СтудЗаконпроект Закону "Про студентське самоврядування в Україні", зареєстрований у Верховній Раді України IV скликання під № 8470 (автори – народні депутати К.Самойлик-О.Петров-С.Татусяк).

  З 2004 р. разом із В.Крутьком є автором фіналу мульти-фестивалю „Студентська республіка”. Очолює всеукраїнський оргкомітет із підготовки та проведення Студреспубліки.

  Має великий досвід керівництва виборчими кампаніями різного рівня, проведення організаційно-діяльнісних ігор. Член Асоціації політичних консультантів України.

  Займається підприємницькою діяльністю.

  Православний християнин.

  Захоплення: сучасна та класична література, подорожі, кіно, спорт, Японія.

   
     
  Рейтинг@Mail.ru