«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
Розрізнених ніхто не почує!
Лідер Студреспубліки і НДЛМ Павло Вікнянський закликав організований молодіжний рух до консолідованих дій щодо спільних питань, які треба відстоювати перед державою, враховуючи прихід нової владної команди. Механізмом для лобіювання та впровадження узгодженої політики має стати, на його думку, реформований і потужний Український молодіжний форум.
Студреспубліка - центр розумової активності
У зимовій грі за темою «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)» взяли участь із півсотні найкращих, найрозумніших і найактивніших представників із усіх куточків України!
Драматичний фінал КВН Студліги Луцька
Вчора, 3 березня в Центрі культури і дозвілля ВНУ ім. Лесі Українки розіграли четвертий Кубок ректора цього вишу. В нинішньому сезоні цей почесний трофей був і головним для "Студентської КВН ліги Луцька", яка відбувалась на базі ВНУ. Організована Студентською радою ВНУ, Лігою КВН "Волинь" та ВОО НДЛМ.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Володимир Заверуха Надрукувати

  Заверуха Володимир - член Правління Народно-демократичної ліги молоді

  Дата народження: 18.01.1974

  Освіта: вища

  Контакти:
  Тел.: (0352) 25 99 70
  E-Mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.
  Робоча адреса: 43000, м. Тернопіль, бул. Шевченка 1

  Голова Тернопільської обласної організації Народно-демократичної ліги молоді.

  Регіональний представник всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

  Керівник волонтерів Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

  Заступник голови Тернопільської обласної організації Народно-демократичної партії з ідеології.

  Директор Міжнародного конкурсу краси "Перша леді".

  Свою громадську діяльність розпочав в 1998 р. із ініціювання будівництва стадіону по міні-футболу. Не дивлячись на всі пророцтва з сторони “прихильників” цієї ініціативи на кшталт наступних закидів , “що на цьому місці виросте будинок, матеріали будуть розкрадені ще до початку будови і т.д.”. Свою мрію зумів втілити в життя, а саме 1червня 1999 р відбулося урочисте відкриття єдиного в місті стадіону , який відповідав всім класичним стандартам і де в 2000 р. дав життя уже традиційному турніру з міні-футболу серед дворових команд з нагоди Дня фізичної культури та спорту. В 1999 р. зініціював тематичне дайджест-шоу з приводу Міжнародного дня боротьби зі СНІДом організував і провів і до сьогоднішнього дня залишається самим активним борцем з цією чумою.

  В 200 р. Уже, як керівник волонтерів ТОО Товариства Червоного Хреста організував місію для волонтерів на Всесвітню Прощу по збору коштів на лікарню Червоного хреста, яка відбулась в одному із найбільших місць паломництва греко-католиків в с. Зарваниця та в 2001р. семінар з “шляхи та механізми вирішення проблем ТЧХ України” для колег з усіх регіонів до Міжнародного Дня Волонтера.

  В 2003 р після обрання головою ТМО НДЛМ розширив поле своєї діяльності у всіх напрямках молодіжного руху і вдало реалізує та надалі залишається вірний своїм ідеям та починанням.

  В 2006 році вперше провів всеукраїнський конкурс краси серед студенток “Перша леді” (у рамках Студреспубліки-2006), який вже організовує, як міжнародний та отримав визнання, схвалення і підтримку в профільних колах.

  В 2006 р. після довіреної честі представляти всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” в Тернопільській обл. в проведенні першого фіналу благодійної акції “Почуйте всі” по збору коштів на медичне обладнання для дітей з вадами слуху, регіональний штаб після підведення підсумків серед усіх регіонів виборов перше місце, а саме в одній із най менших областей зібрали найбільше коштів та закупили медичне обладнання, аналога якому немає в Україні і передали на баланс дитячої поліклініки для безкоштовного лікування дітей.

  Має таємницю та мрією: очоливши місто Тернопіль на посаді міського голови хоче зробити, “ як Гонг-Конг в Китаї Тернопіль в Україні, та повернути славу та титул самого чистого та зеленого міста, яке Тернопіль отримав ще в 1989 р. ще в СРСР”.

   
     
  Рейтинг@Mail.ru