«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • У Львові, Житомирі, Києві пройшли семінари Надрукувати
  16.12.2007
  Одночасно в трьох містах України - Києві, Львові та Житомирі проходили семінари „За збереження родини”.

  Вони відбулися з ініціативи Народно-демократичної ліги молоді за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту. В кожному регіоні приймало участь 15 сімей учасниць, переважно студентські сім’ї. Також захід відвідала сімейна пара, де чоловік був в інвалідному візку. Але це не заважало йому ділитися своїм досвідом (6 років подружнього життя), та висловлювати свої міркування з приводу тої чи іншої теми. Студентським сім’ям було цікаво і корисно почути про досвід родин, які прожили разом 5 - 15 років. Хтось із них часто сварився, а в інших родинах таких проблем і не було. Їхній досвід допоможе уникати безглузді конфлікти у майбутньому.

  У Львові проходив семінар з використанням рольових ігор.

  У Києві - перегляд фільмів „Вода”, „Зародження кохання”, безліч тестів, та рольових ігор. Фільми сподобалися подружжям.

  Варто зазначити, що семінар „За збереження родини” дійсно допоміг родинам, які відвідали його, зрозуміти причини конфліктів, і у майбутньому просто уникати їх виникнення. Один з учасників поділився з нами своїми враженнями:

  „Я вдячний організаторам цього заходу за такий змістовний і цікавий матеріал. Психологи за допомогою тестів визначили наші плюси і мінуси у нашій поведінці у подружньому житті. Я знайшов відповіді на питання: чому у нас відбуваються конфлікти, сварки. Зрозумівши їх причини, просто соромно мені стало перед дружиною, і я вже попросив пробачення в неї. Дякую, Богові, що вона мені пробачила. А фільм „Зародження кохання” вразив мене дуже сильно. Дітей ще в нас немає. Але я впевнений в тому, що буде у нас дитинка народжуватися не в лікарні, де байдуже ставляться до жінки, а вдома. І я буду поряд разом зі своєю коханою, дбатиму про неї.”

  Юлія Краєва, НДЛМ

   
     
  Рейтинг@Mail.ru