«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Стартувала Ліга КВН "Волинь" Надрукувати
  18.02.2009
  В суботу, 14 лютого, в Народному домі «Просвіта» стартувала «Ліга КВН Волинь». Організатором якої є обласна молодіжна організація «Народно-демократична ліга молоді». Серед команд, які були учасниками відбіркового фестивалю, стали «акули» місцевого КВН: «Вдуш», «Позитивні віруси», «25-й кадр», «Деформація», і менш відомі, але не менш талановиті дебютанти: команда юридичного факультету «Суд іде!», команда ЛНТУ «Форс-мажор», та гості ліги - ковельчани «Проти вітру» і зовсім молода але амбіційна команда «Бонуси».

  Гра була проведена не за звичайними, загальноприйнятими правилами, по суті конкурсів було лише два: привітання і розминка, але проте, які!!! Особливо, усім глядачам сподобалася розминка, адже, гравці мали діяти у запропонованих обставинах, усе будувалося лише на смикалці, присутності почуття гумору та вмінні імпровізувати. Спочатку свої каверзні запитання задавали глядачі, а потім до справи взялося журі. Багато уваги присвячувалось нинішній політичній кризі, ну і звичайно Дню закоханих. На жаль, перемогти вдалося не всім, тому в трійку найкращих ввійшли дійсно найсмішніші, а саме, 3-е місце розділили між собою дві команди «25-й кадр» та «Форс-мажор», 2-у сходинку посів «Вдуш», а переможцем свята стали віруси, позитивні, звичайно!

  Як розповів керівник оргкомітету Валерій Пельц команди учасниці ліги КВН «Волинь» зможуть в подальшому виступати в більш престижних всеукраїнських змаганнях з КВН , але для цього їм ще потрібно відіграти весь сезон у Волинській лізі . Наступні ігри будуть відбуватися в середині березня і на початку квітня , ну а головна гра сезону пройде наприкінці травня. В якій і розіграється перший кубок Волині з КВН.

  Волинська ТО НДЛМ

   

   
     
  Рейтинг@Mail.ru