«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Курс етичного лідерства. Враження, емоції, роздуми Надрукувати
  02.06.2009
  З 28 по 31 травня проходив курс етичного лідерства на базі відпочинку "Електронік" в селищі Сновянка. Організаторами курсу є програма "Основи Свободи" (F4F) і Центр політичної освіти. Двом членам НДЛМ з міста Чернігова випав шанс побувати на цьому тренінгу. Хотілося б небагато розповісти про наші враження.

  Курс тривав майже чотири дні, наче б то так мало. Але до кінця четвертого дня нам здавалося, що знайомі всі ми багато років, а на тренінгу знаходимося не четвертий день, а як мінімум 20. Були присутні представники декількох міст України, а так само двоє хлоп'ят з Білорусії, за що величезне спасибі організаторам.

  Вражень – море. І, як не дивно, вони всі позитивні. За ці чотири дні ми відкрили для себе багато нового, дізналися неймовірну кількість цікавих, корисних, життєвих історій, побачили в собі те, чого раніше не помічали і зрозуміли багато того, що знали раніше але не використовували.

  Хотілося б розповісти про сесії на теми життєвих пріоритетів, цінностей та про гру "Червоне та синє".

  Для визначення наших пріоритетів нам було надано "Колесо життя", в яке кожен вписував свої пріоритети, а потім міркував над тим, на якому рівні кожний з них зараз знаходиться, і прописував, що і як він може зробити для досягнення стовідсоткової задоволеності їх, записуючи два пункти, які ти обіцяєш виконати в найближчі 48 годин для їх досягнення. По завершенню сорока восьми годин і після виконання цих пунктів я зрозуміла, що в принципі досягти того, що для мене важливо не так вже й складно, починати треба з малого, елементарного кроку, який приведе тебе до того, чого ти прагнеш.

  З приводу цінностей можу сказати, що переосмислення їх привело до наступного, те що мені здавалося найважливішим і найдорожчим насправді опинилося на останньому місці мого списку.

  Гра "Червоне та синє". Семінар побудований на партнерську роботу. Ми повинні були зрозуміти те, що чотири команди, які в принципі змагаються між собою, повинні об'єднатися, для досягнення спочатку загальної мети, а потім вже кожен своєї. Після перемоги, як ми вважали на той момент, в першому раунді в моїй команді з'явився азарт, і ми робили все так, щоб по балах піти вперед набагато далі від інших команд. І ми це зробили. І лише в кінці гри, ми прочитали правила ще раз, але цього разу уважніше, як мовиться "між рядків", і зрозуміли, що насправді "втопили" не тільки інші команди, але і себе разом з ними. В результаті всі виявилися такими, що програли в грі, але якоюсь мірою виграли в житті. Кожен виніс для себе урок, усвідомивши, життя – це та ж гра, в якій іноді треба поступатися, щоб добитися своєї мети.

  Окремо хотілося б розповісти про розважальну програму на кожен вечір.

  Перший ми провели за переглядом фільму "Готель Руанда". Він розповідає про перипетії, пов'язані з громадянською війною в маленькій однойменній африканській державі. Як мовиться в рецензії відомого американського критика Джеймса Берардінеллі: "Це було дуже страшно – так страшно, що всі цивілізовані люди не могли здригнутися від жаху, спостерігаючи за цим в новинах за чашкою сподіваючись". Дуже раджу подивитися.

  Другий вечір був просто приголомшливим. Ми розучували Шотландські танці!!! Дійсно круто. Величезне спасибі Зоряні Бортупевич за те, що навчила танцювати ці чудові танці і Володимиру Крутько за те, що був моїм партнером. Відмінно потанцювали.

  Третій вечір просто геніальний. Шоу талантів.

  Я думаю, ніхто не буде мені перечити, якщо скажу, що кожен відкрив в собі хоч один новий талант або вміння. Дійсно приголомшливо. Особисто я побачила кожного абсолютно з іншого боку, кожен виклався на всі сто, не присутнє ніяких утруднень, комплексів. Описати це не можливо, але на жаль, побачити це у Вас теж не вийде. Розраховую на Вашу фантазію.

  Більше б таких тренінгів, курсів і шкіл, які допомагають хоч трохи розібратися в собі, дізнатися багато цікавого і корисного, усвідомити, що є все-таки люди, які хочуть і можуть допомогти тобі розібратися в житті, в собі і в навколишньому нас світі.

  P.S. Дві фрази, які мені запали в душу: "життя є таким, яким ми його робимо" і "абсолютна любов без абсолютної чесності – абсолютна сентиментальність".

  Катерина Дондоладзе

   

   
     
  Рейтинг@Mail.ru