«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Знайомтеся: оргкомітет Студреспубліки-2009 (оновлено) Надрукувати
  05.06.2009
  3 червня 2009 р. Правління НДЛМ затвердило положення про проведення Студреспубліки-2009, склад всеукраїнського (міжнародного) оргкомітету, а також керівників регіональних оргкомітетів Студреспубліки-2009. Окрім цього розпочато дискусію в НДЛМ стосовно політичного майбутнього організації.

  Постановами Правління Народно-демократичної ліги молоді від 3 червня 2009р., яке проходило у режимі Skype-конференції з модерацією у Києві, затверджено "Положення про проведення Міжнародної програми "Студентська республіка" у 2009 роцi". У новій редакції Положення йде мова про формат, очікувані результати, порядок взаємодії оргкомітетів та інші питання Студреспубліки-2009 від вишівського до міжнародного етапу.

  Окрім цього було ухвалено склад  всеукраїнського (міжнародного) оргкомітету з підготовки та проведення Міжнародної програми "Студентська республіка-2009". Головою оргкомітету, як і минулого року, одноголосно було підтримано Голову НДЛМ Павла Вікнянського.  За ігрову частину має відповідати Олександр Уриваєв.

  Оргкомітет сформовано у складі ще таких осіб: В.Крутько, Ю.Батов, В.Заверуха, В.Манько (зв'язок із Українським фондом миру), Н.Матвійчук (суб-фестивальна частина), О.Коваленко, О.Щерба, за згодою - директор Департаменту сприяння соціальному становленню та розвитку молоді Мінсім'ямолодьспорту  К.Захаренко та радник Міністра освіти і науки Д.Кулібаба. Вирішили по мірі необхідності кооптувати до складу оргкомітету інших осіб. Форма роботи оргкомітету -  регулярні публічні та Skype-наради за участі потрібних спеціалістів.

  Окрім "центру управління польотами", тобто  всеукраїнського (міжнародного) оргкомітету, було затверджено персоналії керівників регіональних оргкомітетів із проведення Студреспублік-2009.

  Впевнені, що вдалий старт концепту вишівських Студреспублік цього року — це далеко не остання приємна несподіванка студреспубліканського сезону-2009. Попереду багато сюрпризів і "цікавинок" від організаторів.

  Також як підсумок обговорення нинішньої суспільно-політичної ситуації та ролі НДЛМ було прийняте рішення закликати територіальні осередки НДЛМ, активістів і прихильників організації розпочати дискусію з приводу майбутнього НДЛМ, презентувати напрацювання на засіданні Ради організації.

  Дивитись:

  Прес-служба НДЛМ 

   
     
  Рейтинг@Mail.ru