«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • НДЛМ на Волині відзначив губернатор Надрукувати
  26.06.2009
  25 червня в місті Луцьк відбувся Другий Західноукраїнський форум громадських організацій, участь у якому взяли представники Волинської обласної організації НДЛМ.

  З вітальним словом до учасників форуму звернулися заступник голови Волинської облдержадміністрації Святослав Кравчук, заступник Луцького міського голови Микола Іванюк, проректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Ірина Констанкевич, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Луцької міськради Ігор Гузь, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Ігор Дмитришин. Від імені організаторів виступили голови Волинської молодіжної громадської організації «Центр Ефективної Комунікації» Оксана Лойко та Луцької міської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив» Олександр Гуд.

  Не обійшлось і без подарунків. Так, почесну грамоту Волинської ОДА отримав голова Волинської обласної організації «Народно-демократичної ліги молоді» Валерій Пельц. А Оксані Лойко оголосили подяку облдержадміністрації.

  Опісля офіційного відкриття розпочалась мультимедійна презентація громадських організацій. Крім того, відбудеться ярмарок вакансій і засідання секцій на теми «Громадянське суспільство. Доктрина молодіжної політики», «Студентське самоврядування», «Молодіжне працевлаштування», «Інформаційна політика». Окремі організації «Третього сектору» презентували інформацію про себе на стендах.

  Як розповіла у коментарі організатор – Оксана Лойко, у заході на момент відкриття зареєструвалися представники 83-х громадських організацій всього Західного регіону, а також столиці - міста Києва. Проте, ймовірно, кількість учасників збільшиться, оскільки окремі представники ще мають прибути до Луцька.

  Волинська ТО НДЛМ

   

   
     
  Рейтинг@Mail.ru