«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Треба любити жити, а не любити терпіти! Надрукувати
  06.10.2009
  У наш мінливий непередбачуваний час в серці кожного зріє непереборна жага стабільності, впевненості у завтрашньому дні. Про таке йшла мова під час семінару у рамках програми "За збереження родини", який вперше відбувся у Хмельницькому.

  У наш мінливий непередбачуваний час в серці кожного зріє непереборна жага стабільності, впевненості у завтрашньому дні. Про таке йшла мова під час семінару у рамках програми "За збереження родини" , який вперше відбувся у Хмельницькому.

  Завжди джерелом цієї впевненості була сім'я. Та, на жаль, в останні десятиліття кількість новоутворених сімей, які щасливо долали першу річницю спільного життя значно скоротилася. Можна винити кого завгодно, починаючи від «економічної кризи» і закінчуючи поганою екологією, але, на жаль, коріння проблеми криється в непідготовленості сучасної молоді до спільного подружнього життя.

  Найбільш прогресивним кроком у виправленні цієї сумної статистики є не стільки економічні кроки, скільки психологічна підготовка молодих пар.

  Тому 4-го жовтня 2009 року в м. Хмельницькому Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту провела семінар «За збереження родини». Безпосередньо, організаторами семінару в м. Хмельницькому виступили ХОО "Студентська республіка" (в процесі реєстрації), міський центр по роботі з жінками, сім'ями та дітьми "Родинний дім" та центр соціальної допомоги молоді у м. Хмельницькому.

  Заздалегідь з подружніми парами були обговорені проблемні питання, які їх турбували. Тут було все: алкоголізм, брехня, пристрасті...

  Але завдяки чудовим спеціалістам "Родинного дому" та Центру учасники осилили навіть більше, ніж планувалось. Найцікавішим моментом семінару були тренуючі ігри, під час яких молоді пари дізнались багато нового про один одного! Виявляється, що не про все вони знають коли одружуються...

  На семінарі практичний психолог Антоніна Віговська зазначила, що чоловік і дружина навіть «лікують» один одного, тим самим навчаючись жити як один організм. «Він її лікує від патологічної чесності, а вона його від патологічної брехні. Також потрібно не терпіти один одного, а розуміти, і вчасно обговорювати всі проблеми. Ні в якому разі не накопичувати в собі негативні емоції, бо одного дня сказане слово може різанути ножем так, що міцний союз двох половинок похитнеться і рану загоювати прийдеться не один місяць», - рекомендувала спеціаліст.

  Але звичайно ж, кожен учасник мав і свої висновки цієї зустрічі. Приємним було те, що із зали всі виходили зовсім по-іншому, ніж приходили. Йшли не просто молоді люди, а молоді пари! Потрібна інформація, цікаві спеціалісти, приємна атмосфера зробили свою справу. А це означає, що поставлена задача виконана!

  Захід також відвідала координатор проекту на національному рівні Юлія Краєва.

  Дивитись фотогалерею семінару >>>

  Копецький Валентин і Подворна Тетяна

   
     
  Рейтинг@Mail.ru