«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Нема межі любові Надрукувати
  12.10.2009
  Зараз всі говорять про економічні кризу, тотальне безробіття, занепад виробництва та політику, але статистика: "зі 100 подружніх пар - 58 розлучаються" примушує замислитись над питаннями: чи гроші – найголовніше, та і як ми, взагалі, можемо говорити про розвиток країни, якщо маємо проблеми в тому, що є основою будь-якого суспільства – сімейні відносини.

  Зараз всі говорять про економічні кризу, тотальне безробіття, занепад виробництва та політику, але статистика: "зі 100 подружніх пар - 58 розлучаються" примушує замислитись над питаннями: чи гроші - найголовніше, та і як ми, взагалі, можемо говорити про розвиток країни, якщо маємо проблеми в тому, що є основою будь-якого суспільства - сімейні відносини.

  Лише декілька годин семінару-тренінгу 11 жовтня у Чернігові у рамках національної програми "За збереження родини" зі львів'янином Адріаном Буковинським, що відбувся 11 жовтня зі ініціативою Народно-демократичної ліги молоді та підтримки Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, змусили мене серйозно замислитись над цією проблемою.

  Головна причина розлучень - просто неготовність людей, що одружуються, до подружнього життя. У кожного з них свої аргументи, але все ж варто нагадати, що тільки кохання може стати достойною причиною зв'язати своє життя з іншою людиною, але тут-таки і виникає питання: "Що ж таке, власне, кохання?". Скільки людей - стільки думок, але, маю надію, що кожен погодиться, що кохання - це присвячення свого життя іншій людині, бажання піклуватись про неї. Часто трапляється, що ми просто плутаємо кохання з закоханістю. А закоханість - палкий вогник, що штовхає нас на шалені вчинки, але ця закоханість, на жаль, дуже часто просто боляче перегорає. І помилка багатьох в тому, що вони вступають в шлюб, не розуміючи цієї різниці, й тим самим можуть, на превеликий жаль, зруйнувати життя не тільки собі.

  news_chernihiv_2009-10-12.jpg

  Задля хороших стосунків потрібно багато працювати, варто тільки захотіти.

  В вирі шаленого ритму нашого життя ми забуваємо просто виявляти та демонструвати свої почуття коханим людям. Іноді лише декілька добрих слів можуть відкрити великий потенціал вашої близької людини, окрилити її, дати бажання робити добро.

  За роботою, навчанням, іншими, нібито важливими, речами ми не встигаємо приділяти коханим свій час, адже він для нас такий цінний. Але, задумайтесь, що для Вас важливіше: кар'єра чи сім'я, адже не важливо наскільки ви успішні в своїй роботі та яких успіхів в ній досягли, Вам в будь-якому разі захочеться домашнього тепла, затишку, кохання та порозуміння в сім'ї. Приділяйте коханим свій час - це зблизить вас та зробить щасливими.

  Подарунки-подарунки... Здавалось, ніби то і не надто важливо, але як приємно усвідомлювати, що людина витратила свій час, бажання, вона думала про Вас аби зробити подарунок. Це так просто і не обов'язково витрачати великі кошти, адже, як-то кажуть, головне - увага!

  Приємно, погодьтеся, піклуватись про кохану людину, допомагати їй, підтримувати. Це дуже зближує.

  Кохайте своїх рідних, у момент смутку та суму - обійміть і будьте поруч. У момент щастя всміхайтеся разом. Та завжди пам'ятайте, що нема межі любові.

  Враження голови Чернігівської ОО НДЛМ Олександра Щерби від семінару "За збереження родини" на Чернігівщині:

  scherba_small.jpgСімейне життя - це те до чого ми всі на рівні підсвідомості прагнемо і уявляємо, що наше життя буде наповнене щастя та любові, але чомусь де-факто маємо 58% розлучень в Україні...

  Хто з нас запитує, що таке "любов", у відповідь на слова: "Я люблю тебе"? А якщо дві людини її розуміють зовсім по іншому? Хто із нас задумувався над тим, що сім`я - це найважливіша річ у житті людини, до якої також потрібно готуватися, вчитися? Наше уявлення про сімейні цінності формуються на прикладі батьків та, досить часто, під впливом ЗМІ, а як бути молодим людям у кого приклад сімейного життя батьків є невдалим? Як бути дітям із 58% сімей, що розлучились? Без спеціальної підготовки до сімейного життя, розуміння основи що таке "кохання", "мова кохання", як розібратися в емоціях, а значить діях свого партнера практично не можливо зберегти кохання протягом усього життя.

  Семінар "За збереження родини" у Чернігові дав мені відповідь на багато питань та змінив стереотипні погляди на сімейне життя. Особисто я після закінчення семінару змінив свої погляди на сімейне життя, на те на яких принципах та засадах потрібно будувати відносини, розібрався із проблемами, які виникали у стосунках.

  Анастасія Прохоренко

   
     
  Рейтинг@Mail.ru