«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Молоді треба своє міністерство Надрукувати
  16.10.2009
  Як вихід із стагнації державної молодіжної політики лідер НДЛМ і Студреспубліки Павло Вікнянський запропонував створити окремо від питань спорту Міністерство сім'ї та молоді України.

  Вчора, 16 жовтня у приміщенні Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту (по вул. Десятинній) відбулося засідання Громадської колегії з питань молодіжної політики під головуванням не так давно призначеного заступника Міністра, представника громадського припартійного середовища Івана Крулька

  Зі сторони громади у засіданні взяли участь біля 40 представників всеукраїнських молодіжних і дитячих громадських організацій. Обговорювалися питання про перелік пріоритетних завдань для фінансування наступного року проектів через міністерський конкурс, хід реалізації проектів молодіжних організацій за фінансової підтримки Мінсім'ямолодьспорту цього року та про реалізацію Року молоді в Україні. До речі, це поточний рік, якщо хтось не знає...

  Вразила пасивність лідерів молодіжного руху, які  із кожним зібранням в Міністерстві беруть участь в його зустрічах все менше й менше. Лунала думка, що можливо, справа в тому, що дана колегія в цій політичній ситуації фактично нічого не вирішує...

  Думки багатьох озвучив один із яскравих лідерів дитячого руху України, головний отаман ВДГО "Січ" Борис Скребцов, який зазначив, що зараз ми всі бачимо здрібніння молодіжного руху, його реальну стагнацію, і тому постає питання: а чи не стоїть у держави завдання знищити молодіжний рух?

  Практично всі присутні підкреслили, що ідея Року молоді провалена: із фінансової точки зору (асигнування на молодіжні програми в бюджеті з року в рік зменшуються, хоча сумарно бюджет в абсолютних цифрах збільшується), також не створено Будинок молоді, активізації молодіжного руху, збільшення кількості та якості програм для молоді також не відбулося.

  pavlo_viknyanskiy_small.jpgЛідер НДЛМ і Студреспубліки Павло Вікнянський наголосив, що, справді, ідея Року молоді в Україні профонована, а фінансування молодіжних програм зменшується, а значить, дійсно, Мінсім'ямолодьспорт не зміг стати ефективним лобістом інтересів організованої молоді. У якості виходу Павло Вікнянський запропонував створити окремий від питань спорту, спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади, який буде забезпечувати реалізацію та нести відповідальність за виконання лише державної молодіжної політики та дотичних до неї питань. Як варіант - Міністерство сім'ї та молоді України. Тоді, як він вважає, можна ефективно, в режимі синергії поєднати зусилля активної громадськості, політиків і влади.

  Свої коментарі дав Голова Контрольно-ревізійної комісії Народно-демократичної ліги молоді, кандидат наук із державного управління Олександр Безуглий:

  o_bezuglyi_small.jpg"Ситуація, в цілому, типова для більшості регіонів України. Охарактеризувати її можна як втрату партнерства державної влади з громадянським суспільством. Молодіжні організації, що функціонували до 2004-2005 років, через партійно-політичні важелі були мотивовані "тримати високу планку", адже конкурентне середовище поміж ними вимагало також й прозорості у стосунках з органами державної влади. Втім, молодіжна державна політика "нового часу" виявилася неспроможною виробити нові механізми зміцнення молодіжного громадського руху. Нежиттєздатність організацій, існуючих за рахунок лише іноземних грантів, руйнація політичної системи країни (як механізму доступу молоді до публічної політики та виховання нових управлінських кадрів) та відсутність державної підтримки молодіжних громадських проектів на регіональному та місцевому рівнях - знищили систему самореалізації суспільно-активної молоді в Україні.

  Останній захід Міністерства (засідання Громадської колегії з питань молодіжної політики) в даному контексті, виглядає лише як симуляція діяльності виконавчої влади, що не підкріплена дієвим управлінськими механізмом.

  Натомість, складові такого механізму давно відомі та неодноразово озвучені молодіжними організаціями, це, насамперед:

  - прозорий (на засадах електронного урядування) онлайн-конкурс проектів молодіжних організацій, з оновленням у реальному часі інформації про етапи реалізації проекту та кошторисних витрат;

  - регіональні конкурси проектів мають відбуватись одночасно з національним, у термінах узгоджених з бюджетним процесом в країні;

  - молодіжні громадські організації, що декларують симпатії політичним партіям мають, брати участь у молодіжній політиці на рівних прозорих засадах;

  - необхідно терміново розпочати процес створення концепції та стратегії державної молодіжної політики до 2050 року. Стратегію державної молодіжної політики мають розробити науково-дослідницькі інститути та організації на засадах державного замовлення (розробляються кілька альтернативних варіантів, з яких громадський форум з числа молодіжних лідерів країни визначає пріоритетний).

  Таким чином, реанімацію молодіжного руху в Україні необхідно розпочати з докорінної зміни стилю роботи державної виконавчої влади, ставши лідером інновацій в розвитку громадянського суспільства країни."

  Вл.інф. НДЛМ

   
     
  Рейтинг@Mail.ru