«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Конгрес молодих родин має допомогти Українській сім'ї. Долучайся! Надрукувати
  26.10.2009
  14 листопада 2009 в м. Києві, незважаючи ні на що, розпочне свою роботу ІІ Конгрес молодих родин. Організатор - НДЛМ за підтримки Мінсім'ямолодьспорту.

  14 листопада 2009 в м. Києві розпочне свою роботу ІІ Конгрес молодих родин, незважаючи на складну ситуацію, яка склалася у країні у зв'язку з Постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 р. №1152 "Про запобігання поширенню...".

  НДЛМ за підтримки Мінсім'ямолодьспорту проводить даний захід за підсумками реалізації проекту "За збереження родини" у 2009 році (у тому числі за підсумками 5 регіональних семінарів). У ході Конгресу будуть напрацьовані пропозиції щодо вирішення проблеми нестабільної сім'ї.

  14 листопада 2009 року в Києві за адресою вул. Антоновича (Горького) 107, 3-й поверх, актова зала (метро "Палац "Україна"), у рамках програми "За збереження родини" Народно-демократична ліга молоді за підтримки Мінсім'ямолодьспорту розпочне ІІ Конгрес молодих родин.

  Конгрес буде проходити у формі дискусії, включати в себе роботу в групах. За допомогою наших партнерів і експертів будуть розглядатися три актуальні питання:

  1. Приготування до подружнього життя (модератор: Петро Жук, священник, кандидат філологічних наук)
  2. Покликання бути чоловіком і жінкою у родині (модератор: Адріан Буковинський, президент Всеукраїнського благодійного фонду "Сім ' я")
  3. Народження дітей - запорука гармонійних стосунків у родині (модератор: Людмила Гридковець, практикуючий психолог, кандидат психологічних наук, декан факультету психології Київського інституту бізнесу і технологій).

  Під час і за підсумками Другого Конгресу молодих родин буде напрацьовано резолюцію, присвячену шляхам вирішення найгостріших проблем української сім'ї і направлено її до органів влади, які за це відповідають.

  Запрошуємо до участі молоді та студентські сім'ї!

  Для цього треба заповнити анкету і надіслати її до 8 листопада 2009 року на е-мейл: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

  Примітка: Участь у ІІ Конгресі молодих родин безкоштовна. Планується кава-пауза. Проїзд може бути відшкодовано у разі погодження з організаторами. Тривалість заходу: 11:00-17:00

  Докладно тут >>>

  Контакти:
  Юлія КРАЄВА, Координатор програми "За збереження родини"
  ВМГО "Народно-демократична ліга молоді"
  Тел. моб.: (0) 93 7528045
  e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.
  www.ndlm.org.ua

  До участі запрошуються представники ЗМІ.

  Для реєстрації ЗМІ звертайтеся до бренд-менеджера Чувичіна Євгена:
  т.ф.: (0) 44 522-82-98, т.м.: (0) 68 120-61-81
  e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

   
     
  Рейтинг@Mail.ru