"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
Розрізнених ніхто не почує!
Лідер Студреспубліки і НДЛМ Павло Вікнянський закликав організований молодіжний рух до консолідованих дій щодо спільних питань, які треба відстоювати перед державою, враховуючи прихід нової владної команди. Механізмом для лобіювання та впровадження узгодженої політики має стати, на його думку, реформований і потужний Український молодіжний форум.
Студреспубліка - центр розумової активності
У зимовій грі за темою «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)» взяли участь із півсотні найкращих, найрозумніших і найактивніших представників із усіх куточків України!
Драматичний фінал КВН Студліги Луцька
Вчора, 3 березня в Центрі культури і дозвілля ВНУ ім. Лесі Українки розіграли четвертий Кубок ректора цього вишу. В нинішньому сезоні цей почесний трофей був і головним для "Студентської КВН ліги Луцька", яка відбувалась на базі ВНУ. Організована Студентською радою ВНУ, Лігою КВН "Волинь" та ВОО НДЛМ.
Визначився володар Кубку Луцька з брейн-рингу
Переможцем розіграшу «Кубку Луцька із брейн-рингу» стала команда «Наутілус» із біологічного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Конгрес молодих родин має допомогти Українській сім'ї. Долучайся! Надрукувати
  26.10.2009
  14 листопада 2009 в м. Києві, незважаючи ні на що, розпочне свою роботу ІІ Конгрес молодих родин. Організатор - НДЛМ за підтримки Мінсім'ямолодьспорту.

  14 листопада 2009 в м. Києві розпочне свою роботу ІІ Конгрес молодих родин, незважаючи на складну ситуацію, яка склалася у країні у зв'язку з Постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 р. №1152 "Про запобігання поширенню...".

  НДЛМ за підтримки Мінсім'ямолодьспорту проводить даний захід за підсумками реалізації проекту "За збереження родини" у 2009 році (у тому числі за підсумками 5 регіональних семінарів). У ході Конгресу будуть напрацьовані пропозиції щодо вирішення проблеми нестабільної сім'ї.

  14 листопада 2009 року в Києві за адресою вул. Антоновича (Горького) 107, 3-й поверх, актова зала (метро "Палац "Україна"), у рамках програми "За збереження родини" Народно-демократична ліга молоді за підтримки Мінсім'ямолодьспорту розпочне ІІ Конгрес молодих родин.

  Конгрес буде проходити у формі дискусії, включати в себе роботу в групах. За допомогою наших партнерів і експертів будуть розглядатися три актуальні питання:

  1. Приготування до подружнього життя (модератор: Петро Жук, священник, кандидат філологічних наук)
  2. Покликання бути чоловіком і жінкою у родині (модератор: Адріан Буковинський, президент Всеукраїнського благодійного фонду "Сім ' я")
  3. Народження дітей - запорука гармонійних стосунків у родині (модератор: Людмила Гридковець, практикуючий психолог, кандидат психологічних наук, декан факультету психології Київського інституту бізнесу і технологій).

  Під час і за підсумками Другого Конгресу молодих родин буде напрацьовано резолюцію, присвячену шляхам вирішення найгостріших проблем української сім'ї і направлено її до органів влади, які за це відповідають.

  Запрошуємо до участі молоді та студентські сім'ї!

  Для цього треба заповнити анкету і надіслати її до 8 листопада 2009 року на е-мейл: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

  Примітка: Участь у ІІ Конгресі молодих родин безкоштовна. Планується кава-пауза. Проїзд може бути відшкодовано у разі погодження з організаторами. Тривалість заходу: 11:00-17:00

  Докладно тут >>>

  Контакти:
  Юлія КРАЄВА, Координатор програми "За збереження родини"
  ВМГО "Народно-демократична ліга молоді"
  Тел. моб.: (0) 93 7528045
  e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.
  www.ndlm.org.ua

  До участі запрошуються представники ЗМІ.

  Для реєстрації ЗМІ звертайтеся до бренд-менеджера Чувичіна Євгена:
  т.ф.: (0) 44 522-82-98, т.м.: (0) 68 120-61-81
  e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

   
     
  Рейтинг@Mail.ru