«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Ось і закінчився вже другий осінній квест-турнір від організацій «Chernigiv Quest» та НДЛМ! Надрукувати
  15.11.2009
  Три осінні місяці тривав квест-турнір. Проведено 3 гри: 1 гра присвячена до Дня міста, 2 гра — велоквест, 3 гра — нічний квест «Неистовый мир». У турнірі було зареєстровано 23 команди, які змагалися з фізичною втомою, сном, логічними загадками, фашистами та мерцями за право називатися кращими.

  Відбувавався він у три етапи, і викликав широкий резонанс серед населення - адже напротязі усіх ігор турніру було зареєстровано 23 команди учасників!

  Перша гра, присвячена дню нашого міста, котра пройшла у форматі рольового квесту, пропонувала учасникам переміститися у часи Другої світової війни та уявити себе у ролі розвідників-диверсантів. Їм необхідно було визволити радянського професора з німецького полону, тим самим рятуючи свою Вітчизну.

  Подолавши купу перешкод у вигляді німецьких шпіонів, загадкових таблиць, які необхідно було розшифрувати, та перейшовши болота, відчувши себе справжніми партизанами, команди таки досягли своєї цілі і виконали рятувальну місію.

  Друга гра - велоквест, орієнтована здебільшого на людей з гарною фізичною підготовкою, адже, за словами учасників, неофіційним гаслом квесту став олімпійський девіз «Быстрее, выше, сильнее».

  Фінальною частиною другого осіннього квест - турніру став нічний квест з інтригуючою назвою «Неистовый мир».


  «Родзинкою» даного квесту стало те, що він не мав аналогів серед подібних заходів у місті, адже організатори - «Chernigiv Quest» вирішили здивувати гравців, скомбінувавши елементи штурмового, рольового та лінійного квестів!

  І їм це вдалося!

  А відбувалося це наступним чином...

  Квест стартував о 23.00 на Красній площі.

  Капітанам команд повідали історію хлопчика Дмитрика, котрий дуже любив гратися, блукати у пошуках ігрових майданчиків, повторюючи різні віршики, котрі одного разу виявилися магічним закляттям, яке відкриває двері до паралельного світу...

  Звісно ж, команди не розгубилися, і побігли шукати сліди зниклої дитини, яких виявилося достатньо - обгортки від цукерок «Ромашка», уривки карт із зображенням старих будівель, листи, майстерно сховані на каруселях...

  Та пошуки хлопчика завели на «невідані стежки». Досліджуючи які, гравці услід за ним потрапили у паралельну реальність, так званий «Неистовый мир», сповнений загадок, таємниць. А також різних страхіть у вигляді живих мерців, котрі тягнули руки до гравців у найнеочікуваніші моменти, лякаючи так, що зойки лунали далеко поза територією самої гри!

  Не забуваючи про мету пошуків, учасники гри зіхтовшнулися з другою сюжетною лінією: історією батька та сина, хранителів артефакту, котрий керував кордонами входу у цей світ, ознайомилися зі щоденником хранителя, та дізналися, яким чином треба діяти, аби врятуватися, і повернутися у реальність.

  Знайшовши годинник, котрий і був тим самим магічним артефактом, команди віднайшли алтар, з якого він був вкрадений, і повернувши деталь механізму на місце, змогли відновити баланс та зруйнувати світ жахів.

  Одна сумна деталь - хлопчика так і не знайшли. Мабуть, він заплатив занадто дорого за свою цікавість...

  За сумою балів протягом усіх трьох ігор перемогу отримала команда «Semargl», отримавши призовий фонд турніру - 500 гривень.

  Команди «Тимур та його Фламінго» та команда «Reiter», котрі посіли, відповідно, друге та третє місця, були нагороджені грамотами від організаторів.

  Особливістю турніру стало також і визначення команди - «відкриття сезону», якою стала команда «Диверсанти», отримавши право на безкоштовну участь в одній з ігор весняної серії.

  Звісно ж, можно до безкінечності обговорювати усі плюси та мінуси квестів, та необхідно зазначити, що такі події, крім можливості перевірити власну фізичну силу та логіку, дають змогу обрати для себе якісне, цікаве та змістовне дозвілля, а це, погодьтеся, набагато краще, аніж сидіти вдома або пити пиво на лавочці.

  Дякую організаторам за таку нагоду!

  Катерина Батрак

   
     
  Рейтинг@Mail.ru