«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Драматичний фінал КВН Студліги Луцька Надрукувати
  06.03.2010
  Вчора, 3 березня в Центрі культури і дозвілля ВНУ ім. Лесі Українки розіграли четвертий Кубок ректора цього вишу. В нинішньому сезоні цей почесний трофей був і головним для "Студентської КВН ліги Луцька", яка відбувалась на базі ВНУ. Організована Студентською радою ВНУ, Лігою КВН "Волинь" та ВОО НДЛМ.

  Одразу по закінченню навчання, студенти масово попрямували до актової зали ВНУ , адже саме там мав визначитись володар кубку ректора. Поборотись за трофей зібрались 4 кращі команди ліги: "Кабмін" Тернопіль, "Но Нейм" Чернівці, "А де штопор" Луцьк, "Медогляд" Тернопіль.

  Суддівство фінальної гри здійснювали: Дмитро Сацюк - директор команди КВН "Фонтан" (Київ-Луцьк), Валерій Стернійчук - екс-гравець команди КВН "Віограф" (географічний факультет ВНУ), Майя Варченко - голова студентської ради ВНУ, Валерій Пельц - голова ВОО НДЛМ, директор ліги КВН "Волинь". Головував ректор ВНУ ім. Лесі Українки Коцан Ігор Ярославович.

  Ведучий гри Андрій Шульгач оголосив всі ігрові умови, а також тему гри "Міжнародний жіночий день", і свято почалось. Команди одна за одною намагались вразити журі своїм гумором, який цього вечора був на високому рівні. Жартували на всі теми але основною було студентство, жінки ну і звичайно місцеві теми. Після конкурсу, візитка, лідерство з максимальним балом захопили дві команди , "Кабмін" та "Но Нейм" . В розминці, лідерів наздогнав "Медогляд",

  В домашньому музичному завданні ми побачили вміння не лише жартувати, а жартувати з піснею. В цьому конкурсі показали рівень всі команди. але журі відзначило спів команди з Луцька "А де штопор" . Та головний драматизм гри, команди залишили під завершення. Після феєричної "домашки" "Медогляду", весь зал просто вибухнув підтримуючи цю команду.

  Розрядити атмосферу на сцену запросили Майю Варченко та ректора Коцан Ігор Ярославович, які і оголосили результат:

  4. "А де штопор" Луцьк
  3. "Но Нейм" Чернівці
  2. "Медогляд" Тернопіль
  1. "Кабмін" Тернопіль

  Відповідно володарем Кубку ректора ВНУ та переможцем Студліги сезону 2009-2010 рр. стала команда КВН з Тернополя "Кабмін".

  На цьому нагородження не закінчилось. Ще один подарунок від Ліги КВН "Волинь" зробив директор ліги, голова Волинської НДЛМ Валерій Пельц, який вручив сертифікати на участь в сезоні 2010-2011 Ліги КВН "Волинь" без відбіркового фестивалю команді "Кабмін" Тернопіль, а також команді, яка програла всього на дві десятих бала "Медогляд" Тернопіль.

  Відповідно в наступному сезоні Ліги КВН "Волинь" вже є два перших учасника.

  Прес-служба Ліги КВН "Волинь"

   
     
  Рейтинг@Mail.ru