«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
Розрізнених ніхто не почує!
Лідер Студреспубліки і НДЛМ Павло Вікнянський закликав організований молодіжний рух до консолідованих дій щодо спільних питань, які треба відстоювати перед державою, враховуючи прихід нової владної команди. Механізмом для лобіювання та впровадження узгодженої політики має стати, на його думку, реформований і потужний Український молодіжний форум.
Студреспубліка - центр розумової активності
У зимовій грі за темою «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)» взяли участь із півсотні найкращих, найрозумніших і найактивніших представників із усіх куточків України!
Драматичний фінал КВН Студліги Луцька
Вчора, 3 березня в Центрі культури і дозвілля ВНУ ім. Лесі Українки розіграли четвертий Кубок ректора цього вишу. В нинішньому сезоні цей почесний трофей був і головним для "Студентської КВН ліги Луцька", яка відбувалась на базі ВНУ. Організована Студентською радою ВНУ, Лігою КВН "Волинь" та ВОО НДЛМ.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Студреспубліка - центр розумової активності Надрукувати
  14.03.2010
  У зимовій грі за темою «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)» взяли участь із півсотні найкращих, найрозумніших і найактивніших представників із усіх куточків України!

  ІІ Зимова СР
  Серед них були і студенти, і бізнесмени, і політичні консультанти, й ідеологи нових структур – словом, контингент підібрався цікавезний. І своїм знанням усі вони мали можливість поділитися, і чуже почерпнути, і нове вигадати.

  Мальовничий куточок Карпат, селище Верховина, що на Івано–Франківщині, на чотири доби перетворився на центр розумової та навіть фізичної активності. Під час проведення ЗиСР-ІІ ми жили за чітким розкладом: від засідання до роботи у групі, від роботи у групі до прийому їжі, від прийому їжі до нового засідання.

  Між іншим, у нас були так звані «релаксивні заняття», на яких хореограф із Чернігова Алла Савчук навчала учасників "Зимової Студреспубліки" працювати не тільки розумом, а й ногами. Зокрема, студреспубліканці спробували станцювати віденський вальс для виступу на фінальній частині проекту – вечірці у класичному, камерному стилі.

  Також радувала республіканська газета «Хроніки» , яку випускала Іра Тіщенко, Студпрезидент України 2009 року. У "Хроніках" все, що відбувалося, було описано у смішній та легкозрозумілій формі, були і кумедні фото, малюнки, карикатури. А коли ти зранку до ночі говориш зарозумілі речі, то якраз простих слів тобі трошечки не вистачає. Ось «Хроніки» і рятували нас від "надповного" занурення. Проте, воно все ж таки відбулося.

  А до вечірки та фіналу гри треба було таки дійти… До цього нас чекали виступи на пленарних засіданнях, малювання різноманітних схем у Power Point та на фліп–чарті, питання від експертів та керівника гри, інтерактивні оцінювання виступу кожного за критеріями зрозумілості та доступності викладу матеріалу, його новизни, безкінечні розпиття кави, а, якщо пощастить, Red bull'а, і... сон, знову-таки кому пощастило.

  Врешті–решт, говорили один з одним, зверталися за психологічними консультаціями до отця Антонія (Антона Рудого), радилися з Михайлом Мінаковим, Гнатом Коробко, Олександром Бланком, Русланом Хасановим, Олею Коваленко, Русланом Павленко, Олексієм Голубовичем, Тарасом Плахтієм, Оленою Бояркіною, Оленою Сибіряковою, Олександром Копилом. І вибудували основні типи структур соціальної взаємодії: громадську організацію «Студентська республіка», що працювала за схемою мережі без керівного ядра, «фабрику думки» та політичну партію нового типу.

  Перемогу та визнання найкращою на теперішній час структурою одержав проект Студреспубліки, а учасники групи Максим Зевако (м.Чернігів) та Віра Андріюк (до речі, депутат Студпарламенту України, м. Івано-Франківськ), посіли, відповідно І та ІІ місця у проекті. Третю сходинку зайняв філософ, доктор наук Михайло Мінаков (м.Київ), вже згадуваний вище.

  Та, як сказав в установчій доповіді керівник гри Павло Вікнянський: «У хорошій грі виграє кожен». Цілком з ним згодна і повністю впевнена, що абсолютно всі змогли отримати для себе те, для чого приїхали у Верховину 24-28 лютого 2010 року.

  Катерина Батрак, учасниця ЗиСР-ІІ, м. Чернігів

  Дивитись: Фотогалерея ІІ Зимової Студентської республіки >>>

   
     
  Рейтинг@Mail.ru