"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
Розрізнених ніхто не почує!
Лідер Студреспубліки і НДЛМ Павло Вікнянський закликав організований молодіжний рух до консолідованих дій щодо спільних питань, які треба відстоювати перед державою, враховуючи прихід нової владної команди. Механізмом для лобіювання та впровадження узгодженої політики має стати, на його думку, реформований і потужний Український молодіжний форум.
Студреспубліка - центр розумової активності
У зимовій грі за темою «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)» взяли участь із півсотні найкращих, найрозумніших і найактивніших представників із усіх куточків України!
Драматичний фінал КВН Студліги Луцька
Вчора, 3 березня в Центрі культури і дозвілля ВНУ ім. Лесі Українки розіграли четвертий Кубок ректора цього вишу. В нинішньому сезоні цей почесний трофей був і головним для "Студентської КВН ліги Луцька", яка відбувалась на базі ВНУ. Організована Студентською радою ВНУ, Лігою КВН "Волинь" та ВОО НДЛМ.
Визначився володар Кубку Луцька з брейн-рингу
Переможцем розіграшу «Кубку Луцька із брейн-рингу» стала команда «Наутілус» із біологічного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь" Надрукувати
  23.03.2010
  18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.kvk_2010-03-23_small.jpg

  Вперше за час існування Ліги КВН "Волинь", гра розпочалась з півгодинним запізненням. Через погані погодні умови запізнювалась команда з Тернополя. Та вже за пів години, всі були на своїх місцях, і під вже відомий трек до зали почало заходити журі, яке працювало цього вечора в складі: Сергій Ткачук – ведучий радіо "Луцьк", екс-учасник команди КВН "Роги і копита", Михайло Гарщаль – заступник редактора газети "Відомості — UA", Андрій Зубенко – директор радіостанції "СІД ФМ", екс-гравець команди КВН "Літри", Микола Яручик – керівник благодійного фонду Миколи Яручика, Валерій Пельц – голова Волинської ОО НДЛМ, директор Ліги КВН "Волинь".

  За кілька хвилин під шалені оплески глядачів, розкрилась куліса, з’явився ведучий і гра почалась.

  Нелегка місія розігрівати зал, випала команді з Борисполя, однак смішні і неординарні жарти знайшли підтримку в залі, хоча жодна з команд не залишилась без палких оплесків. Однак справжню овацію отримала команда з Тернополя "Оптом дешевше", неначе вибачившись перед залом за запізнення, вона видала шалену порцію гумору.

  Схожа ситуація продовжувалась і на розминці, а також на біатлоні, де зал просто шаленів від жартів своїх улюбленців.

  Загалом за підсумками п’ятьох конкурсів сформувалася турнірна таблиця: Оптом дешевше 18,6 , Термінал Б 16,4 , Наслідки Політехніки 15,2, Торгаши-Ж 13,8 Аж2О 12,6.За підсумками гри до фіналу проходять "Оптом дешевше" і "Термінал Б".

  Та буквально за кілька секунд, після короткої наради, слово взяв голова журі, голова Волинської ОО НДЛМ Валерій Пельц, і оголосив приємну новину для команди зі Львова "Наслідки політехніки" про те, що їх також добрали до участі у фіналі.

  Таким чином в фіналі Ліги КВН "Волинь", який відбудеться в кінці травня, зійдуться 5 команд: "Тра-та-та 36.км." (Новояворівськ), "Вдуш" (Луцьк), "Оптом дешевше" (Тернопіль), "Термінал Б" (Бориспіль), "Наслідки політехніки" (Львів).

  Прес-служба Ліги КВН "Волинь

   
     
  Рейтинг@Mail.ru