«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
Розрізнених ніхто не почує!
Лідер Студреспубліки і НДЛМ Павло Вікнянський закликав організований молодіжний рух до консолідованих дій щодо спільних питань, які треба відстоювати перед державою, враховуючи прихід нової владної команди. Механізмом для лобіювання та впровадження узгодженої політики має стати, на його думку, реформований і потужний Український молодіжний форум.
Студреспубліка - центр розумової активності
У зимовій грі за темою «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)» взяли участь із півсотні найкращих, найрозумніших і найактивніших представників із усіх куточків України!
Драматичний фінал КВН Студліги Луцька
Вчора, 3 березня в Центрі культури і дозвілля ВНУ ім. Лесі Українки розіграли четвертий Кубок ректора цього вишу. В нинішньому сезоні цей почесний трофей був і головним для "Студентської КВН ліги Луцька", яка відбувалась на базі ВНУ. Організована Студентською радою ВНУ, Лігою КВН "Волинь" та ВОО НДЛМ.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Чи молодь має право на своє міністерство? Надрукувати
  12.04.2010
  Саме такій темі присвячене засідання Клубу молодого політика, яке 13 квітня у Києві проведуть Фонд ім. Фрідріха Еберта разом із Українським молодіжним форумом, Студреспублікою та УСС за участі молодіжних лідерів, депутатів і керівників Мінсім'ямолодьспорту.

  question-mark.jpg Регіональне представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі разом з Українським молодіжним форумом, ВМГО "Студентська республіка" та ВМГО "Українська Студентська Спілка" в рамках дискусійного клубу для молодих політиків організовують чергову зустріч лідерів молодіжних громадських організації, представників влади, політичних партій, експертів молодіжної політики щодо актуальної молодіжної проблематики.

  Зустріч дискусійного клубу відбудеться 13 квітня 2010 року о 18.00 в місті Києві у приміщенні арт-галереї "Худграф" за адресою: бульвар Т.Шевченка 33 (вхід до бізнес-центру, 2-й поверх). Реєстрація з 17.30.

  До участі в зустрічі запрошено нового Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна, народних депутатів України, а також директора департаменту сприяння соціальному становленню та розвитку молоді Мінсім'ямолодьспорту Костянтина Захаренка.

  Тема клубу: "Чи молодь має право на своє міністерство?"

  Під час зустрічі будуть обговорені наступні питання:

  • залучення молоді до прийняття відповідальних рішень у державі (відповідно до Переглянутої Європейської хартії про участь молоді в громадському житті на місцевому та регіональному рівнях; Декларації 8-ої Європейської міністерської конференції з питань молоді "Майбутнє молодіжної політики Ради Європи: порядок денний 2020"); фінансування державою молодіжних громадських організацій;

  • створення окремого Міністерства України у справах молоді;

  • презентація проекту нової редакції Статуту Українського молодіжного форуму, розробленого Статутною комісією УМФ (порівняльна таблиця в долучнику).

  Зустріч відбудеться у напівофіційному, молодіжному форматі.

  У зв'язку із обмеженістю кількості місць просимо завчасно попередити організаторів.

  Контакти організаторів зустрічі:

  Ольга Кульбабська
  тел.: (0) 97 011 7867, (0)93 391 6416
  e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

  Ольга Коваленко
  тел.: (0)97 622 0787
  e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

  Завантажити Проект змін до Статуту УМФ >>>

  Прес-служба Студреспубліки

   
     
  Рейтинг@Mail.ru