«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
Розрізнених ніхто не почує!
Лідер Студреспубліки і НДЛМ Павло Вікнянський закликав організований молодіжний рух до консолідованих дій щодо спільних питань, які треба відстоювати перед державою, враховуючи прихід нової владної команди. Механізмом для лобіювання та впровадження узгодженої політики має стати, на його думку, реформований і потужний Український молодіжний форум.
Студреспубліка - центр розумової активності
У зимовій грі за темою «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)» взяли участь із півсотні найкращих, найрозумніших і найактивніших представників із усіх куточків України!
Драматичний фінал КВН Студліги Луцька
Вчора, 3 березня в Центрі культури і дозвілля ВНУ ім. Лесі Українки розіграли четвертий Кубок ректора цього вишу. В нинішньому сезоні цей почесний трофей був і головним для "Студентської КВН ліги Луцька", яка відбувалась на базі ВНУ. Організована Студентською радою ВНУ, Лігою КВН "Волинь" та ВОО НДЛМ.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Відсвяткуй День незалежності у Студентській країні! Надрукувати
  04.08.2010
  Кілька тисяч студентів - молодь із усієї України, гості з Європи та країн СНД з 20 по 24 серпня об’єднаються на Студреспубліці!

  Головні події фіналу "Студентської республіки-2010":

  • Проведення оргдіяльнісної гри та обрання Студентського президента і Студентського парламенту України на тему: "Ідеологія майбутнього".

  • Півфінал Національного конкурсу краси серед студенток "Перша Леді-2010".

  • Запальна "Нічна туса", виступи найкращих студентських ді-джеїв, пі-джеїв і "зірок" шоу-бізнесу.

  • Популярні ігри "Квест та "Мафія.

  • Яскраві конкурси: "Боді-арт, "Флешмоб, конкурс чоловічої краси "Містер Студреспубліки", фото-конкурс.

  • Кубок із КВН, інтелектуальні конкурси "Брейн-ринг", "Що? Де? Коли?", семінари, тренінги, фест аматорського відео.

  • Спортивні змагання з пляжних видів спорту (футбол, волейбол, інші).

  • Єдиний в Україні концерт всесвітньо відомої румунської групи "Моранді"- 20 серпня!

  • Найголовніше - море позитиву, нові знайомства, приємні та вражаючі несподіванки, СПОГАДИ НА ВСЕ ЖИТТЯ.

  Для участі необхідно:

  1. Заповнити спеціальну online-анкету.

  2. Ознайомитися з вартістю участі в фестивалі та у відділенні будь-якого банку оплатити обрану Вами суму. Реквізити: р/р 2600930201705 у Голосіївському відділенні №5398 Ощадбанку, МФО 320304, ЄДРПОУ 34423426 (одержувач: ВМГО "Студентська республіка". Призначення платежу — "у якості безповоротної фінансової допомоги на здійснення статутної діяльності").

  3. ВЗЯТИ З СОБОЮ НА МУЛЬТИ-ФЕСТИВАЛЬ КВИТАНЦІЮ ПРО ОПЛАТУ ТА ПАСПОРТ ГРОМАДЯНИНА.

  Крім того на Вас чекає розпродаж незабутньої унікальної сувенірки, яку, за традицією, можна буде придбати за внутрішні купони (“гроші) – НДЛМчики. Конвертувати НДЛМчики можливо буде у спеціалізованій установі – Національному банку Студреспубліки.

  Місто розваг "Фотон" славиться найдовшою в Україні барною стійкою довжиною у 140 метрів, а значить для вас - безліч коктейлів на пляжі без черги!

  1. Спочатку треба зареєструватися он-лайн на сайті Студреспубліки.

  2. Дата прибуття всіх бажаючих на територію міста розваг "Фотон" СУВОРО не пізніше 10:00 20 серпня.

  3. Організатори забезпечують на пільгових умовах: проживання у наметовому містечку (прохання взяти з собою намети, спальники та каремати) і харчування переможців регіональних Студреспублік: депутатів Студентських магістратів і Студентських мерів (11 осіб з кожного регіону + по 1 супроводжуючому). Всі учасники Студреспубліки, незалежно від статусу (мер, магістрат, учасники суб-фестів, звичайні учасники) після ознайомлення зобов’язуються неухильно дотримуватися усіх правил, введених організаторами - як дисциплінарного, так й ігрового порядку. У випадку порушення встановлених норм, до  конкретниху часників, а також до їхніх команд будуть застосовані спеціальні заходи. На території Студреспубліки діятиме Служба безпеки, завданням якої буде стежити за належним виконанням усіх правил під час реалізації заходу.

  4. Для повноцінної, активної участі у програмі ВСІМ учасникам наполегливо рекомендовано забезпечити себе особисто та/чи групу технічними засобами: ноутбуки, зарядні пристрої до них, для функціонування медіа-груп у складі журналістів та операторів (заохочується!) - диктофони, відеокамери, принтери, софт для верстки і монтажу. Також просимо взяти з собою парасолі та/або тенти, аби погодні умови не змогли завадити Вашій роботі.

  5. Організатори звертають увагу на те, що на всій території Студреспубліки діє "сухий закон". За провезення та вживання  внутрішніми правилами передбачено депортацію з території країни Студреспубліки. Контроль за дотриманням закону України про Згідно статті 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту (включаючи транспорт міжнародного сполучення) та в інших заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволено відповідним органом місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль стежитиме внутрішня Служба безпеки, вповноважена застосовувати усі передбачені законом форми покарання.
  6. У тому випадку, коли депутат Студентського магістрату не може їхати на фінал, право участі у Студреспубліці має кандидат у депутати регіонального магістрату, який іде наступним у списку партії (блоку), що подолала виборчий бар'єр на виборах регіонального Студмагістрату. 

  Якщо вибори під час регіональної Студреспубліки відбувалися за мажоритарною системою, а обраний депутат їхати не може – то до складу Студмагістрату потрапляє особа, яка посіла 2-е місце в мажоритарному окрузі переможця.

  Увага! Крім організаційного збору кожному учаснику під час реєстрації (на місці проведення) необхідно внести 50 грн. готівкою запобіжного збору, який буде повернуто після закінчення мульти-фестивалю (у разі відсутності порушень правил участі).

  Проїзд з Сімферополя до Євпаторії: автобусом, електропотягом. Проїзд з Євпаторії до сел. Заозерне, місто розваг "Фотон";  автобусом (залізн. вокзал) маршрут №5, 8, 15 - зупинка "Маяк".

  За додатковою інформацією звертайтеся:

  Олександр Щерба, учасник Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2010, тел.: +380 63 267 4490, +380 95 271 2827.

  Звертаємо Вашу увагу, що умови можуть змінитися. Всі офіційні новини - лише на сайті www.studrespublika.com та в розсилці Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. (на неї варто підписатися).

  Організатори: ВМГО "Студентська республіка за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, НДЛМ.

  Технічний партнер: MSI 

  Інформаційні партнери:  MaxxiTV, INTV (інтернет-телебачення), Главное.тв, Радіо "Мелодія" та MfM, RMX Power Hit Radio та "Радіо Плюс", "Газета по-українськи" та журнал "Країна", портали tut.ua, meta.ua, інформаційний портал про здоров'я "Здорово", ВВ (всеукраїнська щоденна громадсько-політична газета та портал).

  Примітки: 

  Заозерне, Заозерний, Чайка - так називають у народі курортне селище, розташоване на південний захід від Євпаторії, одразу за лікувальним озером Мойнакі. До 1948р. населений пункт мав кримськотатарську назву Яли-Мойнак. На околиці селища знаходяться залишки 2-го майданчику, який у радянські часи був об'єктом космічних військ СРСР. Тепер це майже постапокаліптичний пейзаж - пусті напівзруйновані корпуси, розібрані будівлі, покинута космічна мега-антена, трава, що росте, крізь асфальт. У Заозерному бував сам Гагарін... Також на території селища розташовані розкопки давньогрецького городища "Чайка", яке було аграрною частиною еллінського полісу Керкенітіда. У селищі знаходиться Євпаторійський світловий маяк, башта якого є найвищою в СНД і на узбережжі Чорного моря. Крім того, тут розташована  колишня дача легендарного маршала Жукова. Прекрасні піщані пляжі Заозерного часто кращі за ті, що є в самій Євпаторії. Заозерне є однією з найбільш сонячних частин Криму, місцевий клімат характеризується відсутністю різких коливань температури і атмосферного тиску, що добре впливає на організм і дозволяє уникнути тривалої акліматизації.

  ВМГО Студреспубліка

   
     
  Рейтинг@Mail.ru