"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
Розрізнених ніхто не почує!
Лідер Студреспубліки і НДЛМ Павло Вікнянський закликав організований молодіжний рух до консолідованих дій щодо спільних питань, які треба відстоювати перед державою, враховуючи прихід нової владної команди. Механізмом для лобіювання та впровадження узгодженої політики має стати, на його думку, реформований і потужний Український молодіжний форум.
Студреспубліка - центр розумової активності
У зимовій грі за темою «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)» взяли участь із півсотні найкращих, найрозумніших і найактивніших представників із усіх куточків України!
Драматичний фінал КВН Студліги Луцька
Вчора, 3 березня в Центрі культури і дозвілля ВНУ ім. Лесі Українки розіграли четвертий Кубок ректора цього вишу. В нинішньому сезоні цей почесний трофей був і головним для "Студентської КВН ліги Луцька", яка відбувалась на базі ВНУ. Організована Студентською радою ВНУ, Лігою КВН "Волинь" та ВОО НДЛМ.
Визначився володар Кубку Луцька з брейн-рингу
Переможцем розіграшу «Кубку Луцька із брейн-рингу» стала команда «Наутілус» із біологічного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Виставка у Кабміні Надрукувати
  24.11.2010
  11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".

  Стенди представили 18 всеукраїнських молодіжних і дитячих громадських організацій, Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Державна соціальна служба для сім'ї, дітей та молоді.

  Звісно, що на виставці був стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Більше того, цей стенд привернув значну увагу присутніх. Його вирізняло те, що на ньому були розміщені тільки справжні, «живі» фотографії, плакати, флаєра, буклети, випуски «Хронік» і «ЗаДіло!», «гроші» фінальних Студреспублік - і все це різних років. Ніякого монтажу на комп’ютері та фотошопу, ніякого офіціозу!

  Анатолій Толстоухов звернув увагу на важливу роль молодих людей у всіх суспільних процесах. "Ми маємо значну увагу приділяти особистості, створювати умови для молоді, зокрема, для її самореалізації", - зазначив Міністр Кабінету Міністрів. Анатолій Толстоухов наголосив також на необхідності партнерства молоді і влади та можливості для юнацтва виходити на міжнародну арену. Зокрема, Анатолій Володимирович наголосив, що наступного, 2011 року, Студреспубліка має пройти у справді міжнародному форматі.

  Користуючись нагодою, директор департаменту молодіжної політики Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту Ігор Хохич привітав усіх із Всесвітнім днем молоді. Посадовець подякував представникам організацій, чия діяльність презентована на виставці, за активну громадську позицію та побажав подальших успіхів. Хохич зазначив, що Міністерство, зі свого боку, допомагатиме, сприятиме та підтримуватиме молодіжні та дитячі громадські організації.

  Всі учасники виставки – лідери та представники організацій (серед них Павло Вікнянський і Ольга Коваленко) розповіли про свою роботу та окреслили свої головні досягнення.

  Нагадаємо, щорічно 10 листопада відзначається Всесвітній день молоді.

  Для довідки. Станом на 1 січня 2010 року в Україні діють 173 всеукраїнські молодіжні громадські організації, 19 всеукраїнських спілок молодіжних громадських організацій та 18 всеукраїнських дитячих організацій. Понад 8 тисяч молодіжних і дитячих громадських організацій функціонують на місцевому рівні.

  Завантажити спеціальний випуск "ЗаДіло!" >>>  Джерело: За матеріалами сайту Мінсім’ямолодьспорту, вл. інф.

   
     
  Рейтинг@Mail.ru