«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Як стати «Кращим студентом України»?
  25.10.2018

  Плідна діяльність кожної людини
  заслуговує на визнання та винагороду!

  ksu-300x131.jpg


  Десятки тисяч молодих українців у пошуках кращого життя виїжджають за кордон, у т.ч. для отримання освіти – і значна частина зовсім не збирається повертатися. На якісну освіту нашій державі, на жаль, не вистачає коштів. Однак, незважаючи ні на що, наші спудеї – найкращі. Демонструйте свою активність, розум, креатив і талант, беручи участь у Всеукраїнській конкурсній програмі «Кращий студент України». Реєструйтеся!   Актуально

  Конгрес молодих родин - задля вашого щастя
  13.12.2018
  22-23 грудня 2018р. у Києві відбудеться Конгрес молодих родин. Сім’я – це важливий спосіб бути щасливими. Особливо в наші непрості часи, коли, з однієї сторони, людина стає все більш вільною і кордонів усе менше, з іншої – нерівності лише побільшало, а багато хто не готовий сприймати чужу свободу. Як подолати це протиріччя? Вперше в історії України НДЛМ і Студреспубліка організовують  майданчик для всіх, і прогресистів, і традиціоналістів, щоби обговорити без будь-яких актів агресії, якою має бути сучасна родина, щоби людина в ній була щасливою. Реєструйтеся для участі!
   

  Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті?
  27.08.2018
  24-27 серпня 2018р. на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря (Миколаївська обл., Очаківській р-н, курорт Чорноморка, комплекс «Спортіум») відбудеться фінал ювілейної XX Студреспубліки під лозунгом «ХХ років для України – Покоління Республіки». 20 років поспіль разом із провідними інтелектуал(к)ами гуртуємо відважних і небайдужих молодих людей і працюємо над тим, як спільно будувати мирне і прогресивне майбутнє для України та світу. Ювілейна тема «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті» – про дуже наболіле. Долучайтеся та реєструйтеся онлайн!

  Ювілейна Студреспубліка-2013 – дзеркало української реальності
  03.09.2013
  З 24 по 27 серпня 2013р. у будинку відпочинку «Прибережний» (Крим, неподалік Євпаторії, затока Донузлав, с. Медведеве) проходив фінал XV ювілейної Студреспубліки-2013 . Тема гри: «Майбутнє: від мрії до реального плану дій» [+ випуски "ЗаДіло!", "Хроніки"; відео].

  «За збереження родини» – за щасливе сімейне життя
  03.09.2013
  Нещодавно у Чернігові пройшов проект «За збереження родини». Захід відбувся в рамках однойменної програми, яку проводить Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства України у справах молоді та спорту.

  Учимося будувати майбутнє
  03.10.2010
  Нинішню молодь часто звинувачують у байдужості до процесів, які відбуваються у державі, та небажанні брати у них участь. Довести протилежне мала на меті фінальна частина Міжнародної програми Студреспубліка, яка впродовж п’яти днів відбувалася у Криму.

  Українське студентство обрало розвиток
  08.09.2010
  На виборах Студентського Президента України переміг Олег Соколик із Миколаєва. Третьокурсник-політолог запропонував для України ідеологію розвитку.

  2050. Україна, якою пишаються!
  16.06.2010
  На Стратегічному саміті, що відбувся 17 травня у МІМ-Київ, дійшли до висновку, що нова система освіти, кібернетика та освоєння космосу можуть забезпечити Україні місце в п’ятірці найуспішніших країн світу.

  12 Студреспубліка: займай чергу! Вже скоро і у твоєму місті!
  11.06.2010
  Наймасштабніша, найрозумніша, наймодніша та без комплексів – просто найкраща Студреспубліка вже чекає на тебе! 12 років 12 місяців на рік Студреспубліка об’єднувала найактивніших студентів України. Ми оголошуємо дюжину нашим щасливим числом і запорукою успіху 2010 року, “12” — це зайвий привід згадати все краще за роки існування проекту і перевершити себе. А ти з нами?  Останні статті

  Щастя у родині та суспільстві — це коли діалог і поважають гідність
  26.12.2018
  22-23 грудня 2018р. у Києві пройшов Конгрес молодих родин у рамках проекту «За збереження родини». НДЛМ і Студреспубліка вперше в історії України організували громадянський майданчик для всіх: і прогресистів, і традиціоналістів, де обговорювали, якою повинна бути родина в сучасності та майбутньому, аби люди в ній були щасливими. Без агресії, знецінення один одного – насправді лише так і треба говорити про родину й обмінюватися кращими практиками.


  Визнано найкращих серед студентів України
  22.12.2018
  14-16 грудня Херсон гостинно вітав студентів зі всієї країни. Перемож(ни)ці регіональних етапів, номінант(к)и конкурсу «Кращий студент України» та їхні групи підтримки з’їхалися на фінал події, аби представити себе, свій регіон і вибороти звання «Кращого студента України» в одній із 10 номінацій. Переможницями у комплексній характеристиці стали одночасно дві студентки - Софія Дика й Анастасія Лукомець, які представляють Харківщину та Херсонщину відповідно. 


  Секрети успішної родини
  04.12.2015
  afisha.jpg

  5 грудня о 12.00 в ауд. 417 Полтавської державної аграрної академії перед молодими людьми з дуже корисною та цікавою доповіддю про секрети успішної родини виступить священик, психолог о. Антоній Рудий, відомий на всю Україну своєю роботою з молоддю, студентами, громадськими активістами. Запрошуємо!


  Вірю в краще!
  03.10.2010
  Віра Андріюк: Що ж, Студреспубліка-2010 закінчилася! А з яким результатом? Зараз спробую проаналізувати і дати відповідь на це запитання зі своєї точки зору.


  Що потрібно зробити в цьому житті, щоб одружитись і прожити щасливо все життя?
  24.11.2009
  Таке питання постало переді мною, коли ми з коханою дівчинкою прийшли на семінар організований у рамках проекту НДЛМ "За збереження родини" на тему: "Покликання бути чоловіком і жінкою у родині".


  В переддень Всесвітнього Дня дитини: турбота про "особливих" дітей
  21.11.2009
  Статистика засвідчує, що частота народження дітей з синдромом Дауна - одна на тисячу новонароджених. В Києві щороку народжуються 26-28 "особливих" дітей. Тепер в них буде можливість відвідувати дитсадки та розвиватись. Читайте повний текст статті російською.


  Новому старту - новий старт!
  26.05.2009
  Події, що відбулися в соціально-економічному та студентсько-молодіжному життю нашої країни в період з 14 по 17 травня 2009 року, складно переоцінити.


  В армії неспокійно?...
  28.04.2009
  Член Правління НДЛМ, гвардії солдат Голубович Олексій звернувся з відкритим листом до Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолія Гриценка з пропозиціями стосовно негайного покращення існуючої системи у Збройних силах України.


  Раз два три, раз два три, раз два три, раз
  17.04.2009
  3 апреля, сегодня Молодежный Венский бал, ощущается сумасшедшее волнение. Попасть на бал необходимо не позже 18.00. Согласно правилам, опаздывать нельзя. Успокаиваешь себя, что все окей, такси уже ждет, сзади тебе затягивают корсет, а ты докрашиваешь второй глаз, в сумочку все необходимое не помещается, поэтому приходится выбирать между фотоаппаратом и кошельком.


  Як зберегти молоду сім’ю?
  14.01.2009
  У Києві відбувся перший в історії України Конгрес молодих родин, що є фінальним заходом великої програми «За збереження родини», проведеної Народно-демократичною лігою молоді (НДЛМ) за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, за співучасті Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського. «У нашій країні основою суспільства є родина, тож негативні явища, які присутні в родинних стосунках, великою мірою проявляються в суспільному житті, – сказав на відкритті форуму голова НДЛМ Павло Вікнянський. – Нині такого негативу накопичилося чимало: переривання традицій духовності, насильство, безвідповідальне батьківство, аборти, сексуальна розбещеність, інфантильність тощо. Такі чинники призводять до руйнації самого інституту сім’ї, а отже ставить під загрозу національну безпеку держави».


  Вікнянський: "Хотілось би побачити чіткі пріоритети в роботі Міністра"
  02.04.2008
  Павло Вікнянський - Голова ВМГО "Народно-демократична ліга молоді" висловив незадоволення діяльністю Міністра Павленко.


  Крутько: Павленко несе відповідальність за стан речей, що існують сьогодні
  01.04.2008
  Володимир Крутько - Голова ВМГО „Студентська республіка” піддає критиці діяльність Мінсім`ямолодьспорту, говорячи, що молодіжний рух потребує змін.


  Студентам Області Відверто!!!
  04.03.2008
  Всі, хто хоча б раз брав участь у проекті “Студентська республіка” чи може чув про неї, знають про найблагородніші цілі, що кожного разу ставлять перед собою організатори. Студентська республіка, це не лише студентська країна, в якій є свої правила та закони, а й місце де молодь може втілити свої якнайрізноманітніші таланти, проявити свої лідерські якості й повірити у те, що в світі немає нездійсненних задач та мрій.


  Життя — це гра!?
  02.06.2007
  Майже рік, як словосполучення «політична криза» стало невід’ємним, коли йдеться про Україну. Але що таке криза? Чи варто її боятися?   

  Студентська республіка

   

   
  Як Ви оцінюєте ступінь вирішення проблем молоді нинішньої українською правлячою верхівкою?

   
   
   
  Код банера для розміщення на веб-сайті (88х31):

     
  Рейтинг@Mail.ru