«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
Розрізнених ніхто не почує!
Лідер Студреспубліки і НДЛМ Павло Вікнянський закликав організований молодіжний рух до консолідованих дій щодо спільних питань, які треба відстоювати перед державою, враховуючи прихід нової владної команди. Механізмом для лобіювання та впровадження узгодженої політики має стати, на його думку, реформований і потужний Український молодіжний форум.
Студреспубліка - центр розумової активності
У зимовій грі за темою «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)» взяли участь із півсотні найкращих, найрозумніших і найактивніших представників із усіх куточків України!
Драматичний фінал КВН Студліги Луцька
Вчора, 3 березня в Центрі культури і дозвілля ВНУ ім. Лесі Українки розіграли четвертий Кубок ректора цього вишу. В нинішньому сезоні цей почесний трофей був і головним для "Студентської КВН ліги Луцька", яка відбувалась на базі ВНУ. Організована Студентською радою ВНУ, Лігою КВН "Волинь" та ВОО НДЛМ.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Одеса Надрукувати
  02.02.2007

  Одеський обласний осередок Народно-демократичної ліги молоді

  Голова: Батов Юрій Євгенович

  Організація зареєстрована 19 квітня 2000 р.

  Діяльність:

  Проект "КВЕСТ"

  Квест (от английского Quest — поиски приключений) — это то, что уже более года будоражит сознание определенного круга одесситов.

  Пока мало кто знает, что это такое, но многие уже видели молодых и не очень молодых людей, среди ночи с фонариками, рациями и телефонами, ищущих непонятно что, с глазами полными адреналина.

  Все происходит в ночном городе: темные улицы, километры дорог, ревущие двигатели машин, парки, заброшенные стройки и дома, подвалы, чердаки и паутина Интернета — все это Квест.

  К сожалению, невозможно объяснить, что такое Квест, это необходимо увидеть собственными глазами, почувствовать на себе, через это нужно пройти самому. Полученные ощущения не забываются никогда. Квест дает возможность проверить себя, проверить, на что ты готов ради достижения поставленной цели. Игра заставляет идти к ней, не смотря ни на возникающие трудности, усталость, страх, не смотря ни на что. Квест вызывает дух соперничества, прилив адреналина. Нельзя позволить себе сдаться, сказать не могу, все в твоих руках. Сдавшись, сам, ты подведешь свою команду. Необходимо двигаться вперед, только вперед, и иногда даже не важно, куда, но важно то, что ты обещал самому себе, что победа будет за тобой. Нужно успеть, необходимо найти, достичь цели, во что бы то ни стало. Игра дает возможность понять, что вопросов, на которые нет ответов, не существует, и что нет мест, в которые нельзя попасть.

  Идея игры не нова, но в таком виде как это происходит сейчас в Одессе, игра пришла из Киева. Примерно раз в месяц сотни людей бороздят ночной Киев, забыв обо всем. Киевляне приезжают в Одессу на игру, бросая все дела, и Одесситы поступают также. Зачем им это надо? Для того чтобы жить. Что бы вырваться из повседневной рутины, однообразия жизни и забыть хоть на время о реальности. Почувствовать себя свободным, живым. Смысл игры заключается в выполнении определенных заданий. Цель задания найти код, который позволит перейти к следующему заданию, и так до победы. Задание — определенная задача, поставленная перед командой, зашифрованное месторасположение кода в городе. Код на местности является неотъемлемой частью пейзажа, либо нарисован краской и/или маркером.

  Для того, что бы принять участие в игре, Вам, прежде всего, необходимо собрать команду из своих друзей и знакомых или попасть в уже существующую команду. Так же необходимо иметь на всю команду 2 автомобиля, доступ к Интернету, мобильные телефоны и фонарики. Команда делится на аналитиков — тех, кто во время игры находится в Интернете, получают задания, и пытаются их разгадать, и полевых игроков, которые всю ночь мотаются по городу в поисках кодов. Связь — по мобильному телефону. Что бы понять через что проходят команды, рекомендуем прочесть сценарии к прошедшим играм. Сразу спешу заметить, что это не уличные гонки. В игре нужно перемещаться по городу, но скорость далеко не главный фактор победы, гораздо важнее быстро и нестандартно мыслить, уметь пользоваться Интернетом и ориентироваться в городе. Сегодня в Квест играют люди от 18-ти до 40 лет. Каждый находит в игре что-то для себя. Многие команды играют целыми семьями и фирмами. Социальное положение не имеет значения, перед лицом победы все равны. Сегодня играют студенты со своими мамы ,и папами, преуспевающие бизнесмены, самые разные люди.

  Докладно: www.quest.od.ua

  Контакти:
  вул. Ніженська, 43, оф.6, м. Одеса
  Тел.: (048) 726 70 34
  Моб.: (067) 485 24 35
  E-Mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

   
     
  Рейтинг@Mail.ru