«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
Розрізнених ніхто не почує!
Лідер Студреспубліки і НДЛМ Павло Вікнянський закликав організований молодіжний рух до консолідованих дій щодо спільних питань, які треба відстоювати перед державою, враховуючи прихід нової владної команди. Механізмом для лобіювання та впровадження узгодженої політики має стати, на його думку, реформований і потужний Український молодіжний форум.
Студреспубліка - центр розумової активності
У зимовій грі за темою «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)» взяли участь із півсотні найкращих, найрозумніших і найактивніших представників із усіх куточків України!
Драматичний фінал КВН Студліги Луцька
Вчора, 3 березня в Центрі культури і дозвілля ВНУ ім. Лесі Українки розіграли четвертий Кубок ректора цього вишу. В нинішньому сезоні цей почесний трофей був і головним для "Студентської КВН ліги Луцька", яка відбувалась на базі ВНУ. Організована Студентською радою ВНУ, Лігою КВН "Волинь" та ВОО НДЛМ.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Полтава Надрукувати
  02.02.2007
  Полтавська Обласна Організація НДЛМ була створена 18 вересня 1998 року на установчих зборах за ініціативи активної молоді Полтавщини, яка усвідомила те, що більше не можна залишатись осторонь, а потрібно активно залучатись до побудови відкритого громадського суспільства на основі народної демократії. А це можливо лише шляхом реальних дій, ефективність і чіткість яких можливо забезпечити лише шляхом створення реального об’єднання молоді, що зможе реалізувати соціально спрямовані програми і проекти шляхом ефективного залучення людських і матеріальних ресурсів, відкритої діяльності в правовому полі України.

  На даний час ПОО НДЛМ очолює Євген Нагорний.

   Полтавська Обласна Організація НДЛМ в регіоні відзначається своїми заходами: День Святого Валентина – акція „Валентин об’єднує серця”.

  Мета проекту: змістовне і цікаве дозвілля молоді. Об’єднання молодих одиноких сердець, що втратили віру в свої сили і можливість знайти свою половинку.

  Традиційним для хлопців стало цього вечора просити «руку і серце» у своєї коханої. Тому, що тільки в цей день працює молодіжний ЗАГС, у якому Св. Валентин може Вас одружити. Навіть зима не зможе здолати тепло сердець які об’єднав наш НДЛМ.

  Тільки в цей день можеш побачити проїжджаючий по вулицях міста прикрашений кульками та стрічками безкоштовний «Тролейбус Кохання», у якому Святий Валентин підвезе Вас до центральної площі міста на наше свято.

  І звісно ж не забудьте залишити привітання своїй коханій людині на міській «Стіні Кохання»

  День Сміху: НДЛМ доводить, що не лише Одеса може проводити класні гуморини. Не просто море, а океан сміху, гумору, конкурси і взагалі цікаво і змістовно проведений час. Молодь слідом за машиною озвучення зі швидкістю не більше 5 км/год. йде по центральній вулиці міста, співає пісні, бере участь у конкурсі карооке і просто спілкується та розважається. «Парад сміху» закінчується на центральній площі святковою дискотекою з шоу програмою, конкурсами та прикольними подарунками.

  Студентська республіка – молодіжне студентське свято, що в ігровій, розважальній формі відображає модель сучасного суспільства — з грошовою системою, політичною владою, виборами, судочинством. Щороку активна молодь з усієї області збирається у наметовому містечку під Полтавою, яке в мініатюрі дублює місто з його інфраструктурою та обирає свого студентського мера за механізмом, максимально приближеним до реального. Це сприяє тому, що молодь на практиці вивчає виборчі технології, процедури, норми і правила.

  Кожного року восени вже з 1999 року ПОО НДЛМ проводить проект «Студент року». Суть цього проекту – в два етапи шляхом змагань обрати кращого студента нашого міста. Першим етапом проекту є відбірковий тур проходить більш ніж у 10 вищих навчальних закладах ІІІ-IV рівня акредитації (ВНЗ) Полтавської області. У кожному з ВНЗ відбувається конкурсна шоу-програма по визначенню найкращого студента. Після шоу-програм у ВНЗ проходять шоу-програми по визначенню кращого студента м. Кременчука та фінал у м. Полтаві, який відбувається до Міжнародного дня студента.

  І ще безліч традиційних, культурно-масових заходів, майже до всіх молодіжних свят. Крім культурно-масових заходів організація проводить різноманітні освітні програми та тренінги з питань лідерства, управління, менеджменту неприбуткових організацій, підтримки та розвитку учнівського та студентського самоврядування тощо.

  Познайомитися з нами, нашою діяльністю, усім, що Вас цікавить про НДЛМ Ви зможете завітавши у наш офіс за адресою або зателефонувавши:

  м. Полтава, вул. Шевченко, 52, оф.209,
  роб. (05322) 7 22 95,
  моб. (066) 314 79 58

   
     
  Рейтинг@Mail.ru