Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Треба омити серце Надрукувати
  15.07.2007
  З 5 по 11 липня в палаці „Горний дім”, що у містечку Ко, біля міста Монтрьо, яке знаходиться на швейцарському березі Женевського озера, за участі НДЛМівців відбулася міжнародна конференція „Співтовариства (community, сообщества), які служать – цінності, відповідальність і лідерство”.

  Організатором традиційних конференцій у Ко, Швейцарія, є міжнародний рух „Ініціативи до Змін” (www.iofc.org), який має спеціальний консультативний статус в Економічній та громадській раді ООН.

  Ініціативи до Змін” – це співтовариство світового масштабу, яке об’єднує різних людей, які віддані зміцненню довіри в світі, який роздирається протиріччями.

  Ініціативи до Змін” вважають за принцип, що зміни в мотивації людей, їх відносинах до світу та поведінки не тільки можливі, але і є єдиною основою для масштабних і довготермінових змін у суспільстві.

  Ініціативи до Змін” вважають, що в світі є чотири абсолютні цінності, які об’єднують усіх людей. Це – абсолютна чистота, абсолютна чесність, абсолютна безкорисливість та абсолютна любов.

  Засновник руху Френк Букманн закликав до „морального та духовного переозброєння” як до можливості побудувати „світ без ненависті, страху та жадності”.

  Цього року багато представників різних країн світу, різних рас і віросповідань зустрілися, щоб обговорити тему співтовариства, яке може служити та бути середовищем позитивних змін.

  Народно-демократична ліга молоді як українське молодіжне співтовариство вважає важливим напрямком власного розвитку співпрацю з рухом „Ініціативи до Змін” як шлях до ідентифікації членів організації, відкриття в них цінностей. Тому НДЛМ намагається сприяти проведенню семінарських курсів даного руху в Україні.

  У конференції прийняли участь представники НДЛМ, серед них – Павло Вікнянський, Юрій Батов, Андрій Кавунець, Олексій Гаврилов та інші. Одним із організаторів заходу був колишній лідер НДЛМ, член Правління НДЛМ Володимир Крутько. Також під час конференції відбулася презентація Народно-демократичної ліги молоді та проекту „Студентська республіка”.

  Важко описати атмосферу, яка панує в Ко, це треба відчути. Але це вартує поїздки до мальовничої Швейцарії.

  Відкрив сезон конференцій у Ко виступ японського професора Атсуші Фунакава, котрий зупинився на проблемах формування комьюніті та особливостях крос-культурних контактів.

  Першою лекцією Ко стала доповідь абата ордена Св. Мавріція Джозефа Родуї, який розповідав про роль заснованих на цінностях співтовариствах в XXI столітті. Він говорив про ключову цінність усіх часів – про Любов та про те, що для Любові дуже важливим є дар (!) прощення. І для того, щоб змінитися треба не тільки задуматися про це, але й омити власне серце.

  Під час конференції учасників чекали семінари, ворк-шопи, презентації, майстер-класи, цікава форма колективної роботи World cafe, круглий стіл „Співтовариства, цінності, дії”, пленарні засідання за участі лідерів різноманітних комьюніті з усього світу, робота в малих групах, перегляд фільмів, вечір міжнародних танців, концерт фолк-гурту з Женеви, фінальний концерт „Фабрики зірок Ко” та, звичайно, можливість попрактикувати „тихий час” (свого роду рефлексію).

  Учасники конференції знаходили час і для того, щоб подивитися місця навколо Ко. Так, нижче ніж на кілометр від „Горного дому” розташоване прекрасне місто Монтрьо, в якому як раз відбувався грандіозний „41 Montreux Jazz Festival”, один із найбільших у світі джаз-фестивалів.

  А ще в Ко знайшлися нові друзі зі Швеції, Уганди, Франції, Австралії, Мексики, Індії, Колумбії, Молдови, Сенегалу, Росії, Єгипту, Китаю, Швейцарії, Великої Британії, Сполучених Штатів, Японії та інших країн. Такі різні, проте такі зрозумілі, коли є бажання до прийняття інакшості. І це природно, адже тільки в співтоваристві можлива, за влучним висловом одного з організаторів Олександра Копила, реалізація формули „2+2=5”.

  Як мало, здається, все ж таки треба для того, щоб задуматися та позитивно змінитися... Проте як багато, щоб це стало життям, а не пустими словами... Тим більше в переповненій проблемами та протиріччями Україні. Але бути байдужими – це не вибір співтовариства НДЛМ.

  Прес-служба НДЛМ


   
     
  Рейтинг@Mail.ru