Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Моральні цінності в суспільній діяльності Надрукувати
  26.07.2007
  13-19 серпня 2007 р. в Міжнародному молодіжному центрі (Бахчисарай, АР Крим) відбудеться чергова сесія Курсу змін "Моральні цінності в суспільній діяльності", що проводиться програмою "Основи свободи" (Foundations for Freedom) міжнародного руху "Ініціативи до змін" (Initiatives of Changes).
    IofC

  Информация для участников F4F-курса
  "МОРАЛЬНЫЕ ЦЕННОСТИ В ОБЩЕСТВЕННОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ”

  «Основы Свободы» (F4F) – это программа международного движения «Инициативы к переменам». Программа была основана в 1993 году, после падения Коммунистического режима в Восточной и Центральной Европе, как инициатива для привлечения нового руководства, основанная на лучшем понимании ценностей, которые лежат в основе демократического и свободного общества. Сегодня, после десятилетней работы в этих странах, «Основы Свободы» активно развиваются в Западной Европе, обращаясь к тем же вопросам, где более широко охватывают работу программы. В Украине программа реализовывается при активной поддержке Народно-демократической лиги молодежи, а инициатором регионального F4F-курса выступило Молодежное движение «СТУДАКТИВ».

  Цели «Основ Свободы» - поддержка и развитие действительно свободного общества при помощи вдохновения, осознания цели и ценностей индивидуально и в командах. Это достигается при помощи курсов и семинаров, которые поддерживают развитие человека и команды до момента, когда они способны разрабатывать собственные инициативы для реализации их в обществе. 

  ОПИСАНИЕ КУРСА

  Курс Перемен – это интерактивный курс, который предполагает практическое обучение жизненным навыкам, которые содействуют развитию уверенности, самопонимания и социальной интуиции. Это развивает обязательство вносить в жизнь позитивные изменения, при одном желании – инициативы в обществе, основанные на общих моральных ценностях.

  Работа проходит через обучение, обсуждение, обмен точками зрения и опытом. Курс включает в себя обсуждение в больших и малых группах, интерактивные упражнения, ролевые игры и спокойное осознание на протяжении 7 дней для 20 человек и команды из 3-5 фасилитаторов. 

  ПРЕДЛОЖЕНИЯ КУРСА:

  • обучение практическим жизненным навыкам.
  • понимание как люди растут и изменяются.
  • понимание внутренней жизни: как оценить и следовать своим глубоким убеждениям.
  • как найти мотивацию развивать и поддерживать демократическую культуру.
  • как стать внутренне свободным Человеком.

  ЧТО ПОСЛЕ КУРСА?

  Продолжение – это существенная часть работы проекта «Основы Свободы». Проводится поддержка постоянных контактов с теми, кто прошел курс «Основы Свободы», разработал региональную Сеть F4F, привлекая различных людей и команды.

  Корреспонденция, визиты, Информационный Бюллетень, разные международные мероприятия и встречи разрабатываются, чтобы обеспечить дальнейшее обучение и присоединение к сети для кооперации в рамках региона и международного сообщества. 

  СРОКИ И МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ

  Курс будет проходить с 13 по 19 августа 2007 года в Международном Молодежном Центре, АР Крым, г. Бахчисарай, 6-ой микрорайон, напротив магазина «Караван» (отобранные участники будут проинформированы дополнительно). 

  УСЛОВИЯ УЧАСТИЯ

  Организаторы покрывают затраты на проживание и питание, но не компенсируют проезд участников до места проведения. Для участия необходимо заполнить анкету участника (последний срок подачи анкеты 5 августа 2007 г. в 17.00) и оплатить благотворительный взнос в размере не меньше 150 грн. 

  КОНТАКТЫ:

  Анатолий Засоба (г. Севастополь)
  E-Mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.
  Тел.: (050) 653-14-93

   

  Руководство проектом:

  Initiatives of Change
  24 Greencoat Place, London,
  SW1P 1RD, England
  www.iofc.org

   
     
  Рейтинг@Mail.ru