Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Андрій Кавунець Надрукувати

  Кавунець Андрій Володимирович – заступник Голови Народно-демократичної ліги молоді.

  Народився 9 червня 1978 року в м. Калинівка Вінницької області.

  В 1995 поступив і в 2000 році закінчив Вінницький державний технічний університет та здобув освіту технолога машинобудування. З січня по липень 2001 року працював механіком на приватному підприємстві „ГріГ”, м. Київ. З липня 2001 по лютий 2002 року працював провідним спеціалістом служби поставок палива ВАТ „Вінницяоблпаливо”. З лютого 2003 року зареєстрований приватним підприємцем.

  Член Народно–демократичної ліги молоді з серпня 1998 року. З 1998 по 2000 рік – голова Калинівської районного осередку НДЛМ Вінницької області. З 1999 – член Правління Вінницького обласного осередку НДЛМ. З квітня 2005 – Голова Вінницької обласної організації НДЛМ. З 2007 року – заступник голови НДЛМ.

  Член Народно – демократичної партії з 1998 року. З 2005 року – член Президії правління Вінницької обласної організації НДП, член Політради НДП.

  В 2002 році балотувався кандидатом в депутати Ленінської районної ради м. Вінниця, в 2006 – у депутати Вінницької обласної ради від НДП.

  Член робочої групи з розвитку студентського самоврядування в Україні. Ініціатор проекту «Студентам – про студентське самоврядування», який з 2006 року реалізується на Вінниччині і спрямований на підтримку та розвиток органів студентського самоврядування.

  Голова оргкомітету Вінницької регіональної «Студентської республіки» з 2004 року, член оргкомітету загальноукраїнської «Студентської республіки».

  Один із засновників, член «Ради старійшин» Вінницького професійного клубу «Студентська Мафія».

  Одружений, дружина Почапська Олена Валеріївна, 1981 р. н. Є донька, Кавунець Дар’я Андріївна, 2003 р.н.

  Захоплення: автомобілі, автоспорт, подорожі, більярд, гра «мафія».

   
     
  Рейтинг@Mail.ru