Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Юрій Батов Надрукувати

  Батов Юрій Євгенович – перший заступник Голови Народно-демократичної ліги молоді.

  Народився 15 квітня 1983 р. у м. Одеса.

  Закінчив загальноосвітню школу № 6 м. Ізмаїл (Одеська область) у 2000 році зі срібною медаллю.

  З 2000 по 2005 рр. навчався на факультеті автоматизованого керування технологічними процесами виробництва та комп‘ютерно-інтегрованих технологій Одеської державної академії холоду (Інститут інформаційних технологій), який закінчив із червоним дипломом.

  З травня 2001 р. по травень 2002 р. працював адміністратором систем управління базами даних у КК "СМАЙЛ".

  У серпні 2002 р. був обраний першим заступником голови Одеського обласного комітету молодіжних організацій.

  З квітня 2002 р. по лютий 2004 р. – заступник директора з питань керування видавничо- поліграфічним центром ТОВ „ІНВАЦ”.

  У грудні 2003 р. був обраний головою Одеського обласного осередку Народно-демократичної ліги молоді.

  З липня 2004 р. – радник центру соціальних та політичних досліджень „Здорова політика”.

  У лютому 2004 р. був обраний на посаду президента Асоціації політтехнологів південного регіону України.

  З травня 2006 р. – комерційний директор ТОВ „ТіТ” (Торгівельні інформаційні технології).

  З червня 2007 р. – керуючий справами компанії „АЛЛТЕКС-Україна”.

  Член Народно-демократичної партії з грудня 2003 р., член Політради НДП.

  26 травня 2007 р. на ІХ З’їзді НДЛМ обраний першим заступником Голови всеукраїнської НДЛМ.

  З 2006 р. разом із П.Вікнянським є автором та куратором всеукраїнського „КВЕСТ-фестивалю” у рамках мульти-фестивалю „Студентська республіка”.

  Очолює всеукраїнський оргкомітет із підготовки та проведення „КВЕСТ-фестивалю-2007”.

  Одружений. Має сина.

  Захоплення: в/теніс, таїландський бокс, волейбол, дайвінг.

  „КВЕСТ- это жизнь, господа!”

  Контакти:
  Тел.: +380 67 485 2435
  E-Mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

   
     
  Рейтинг@Mail.ru