Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Пройшов найбільший студентський зліт України „Студентська республіка” Надрукувати
  01.09.2007
  Наприкінці серпня на території комплексу „Зоряний берег”, біля м. Севастополь, відбувся найбільший студентський зліт України „Студентська республіка”. Більше 1000 студентських лідерів з’їхалися зі всієї України, щоб створити Студентську республіку.

  Студентська республіка – це модель спеціальної держави, населеної виключно студентами. Студреспубліка має власні кордони, валюту – НДЛМчики, органи влади, законодавство та навіть армію.

  Темою Студентської республіки-2007 було проблемне питання: "Що означає бути громадянином?".

  А громадянами Студреспубліки були студенти, які перемогли у регіональних етапах проекту – це так звані студентські мери та депутати студентських магістратів регіонів України. На Студреспубліку їх делегували студенти всіх вузів України.

  Цікаво, що життя у Студентській республіці фактично передбачає розвиток подій в Україні на кілька місяців. Так у 2004 році на Студреспубліці був свій Майдан – і це за півроку до помаранчевої „революції”, у 2005 році - перемогу на виборах в Студреспубліці отримали великі партії, які не пустили до парламенту малі політичні сили, а в 2006 році – Студреспубліку колихало від ворожнечі між парламентом і президентом, які не визнавали та розганяли один одного – і це за майже рік до розпуску українського парламенту!..

  Під час Студреспубліки-2007 студенти обговорювали та приймали проект Конституції й обирали власний парламент і президента. Виявилося, що сутність Конституції нікого не цікавила – важливими стали тільки механізми здійснення влади та важелі управління республіканською економікою. У підсумку, доки точилися дискусії щодо Конституції – представники влади домовилися між собою та фактично поділили всі посади, а вибори до парламенту та президента провели одночасно.

  Побачимо, чи справдяться ці та інші прогнози Студреспубліки-2007? Крім стратегічної гри, студенти мали можливість прийняти участь у багатьох заходах – єдиному в Україні конкурсі краси серед студенток „Перша леді”, „Квест-фестивалі”, всеукраїнських турнірах із інтелектуальних ігор „Мафія”, „Дебати”, „Брейн-ринг”, „Своя гра”, різноманітних семінарах і тренінгах, змаганнях із пляжного футболу і волейболу, відвідати „Нічну тусу” з кіно-показами, багатьма конкурсами та битвами ді-джеїв. Студреспубліку відвідали голова Українського фонду миру Людмила Супрун, гості з Росії та Грузії, учасники відомого проекту „Шанс” разом із Володимиром Бебешком, ведучий „Караоке на майдані” Ігор Кондратюк.

  Всеукраїнська Студреспубліка проводилася молодіжною організацією НДЛМ. Підтримку надали Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту та Голова Українського фонду миру Людмила Супрун.

  Прес-служба НДЛМ

   
     
  Рейтинг@Mail.ru