Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Анатолій Стоцький Надрукувати

  Стоцький Анатолій Михайлович – член Правління Народно-демократичної ліги молоді.

  Народився 29 липня 1972 р. в сел. Криве Озеро Миколаївської області.

  З 1990 по 1995р. навчався у Херсонському державному педагогічному інституті (за фахом: праця, професійне навчання) та загально-технічні дисципліни, який закінчив з відзнакою.

  З 1995 по 1998рік - аспірант ХДПІ за спеціальністю “Теорія та історія педагогіки”. 2003 – 2005 роки - слухач Національної академії державного управління при Президентові України.

  З 1998 року розпочав роботу на державній службі з посади головного спеціаліста міської служби у справах неповнолітніх Херсонського міськвиконкому, яку закінчив у 2004 році – начальником відділу молодіжної політики Херсонської облдержадміністрації З 2005 року – приватний підприємець;

  З червня 2006 року – по теперішній час – директор Молодіжного центру праці при Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

  З 1991 - Член координаційної ради молоді міста Херсона, учасник та організатор циклу громадських акцій для дітей вразливих категорій та творчої молоді міста.

  З 1994 року співзасновник та член правління першої в м. Херсоні молодіжної громадської організації «Нова ґенерація»

  1995-1997р. – Член правління громадської організації „Асоціація молодих театралів Херсона”.

  Співзасновник Херсонського обласного осередку НДЛМ (1997 рік), заступник голови Херсонської обласної організації НДЛМ.

  З 1993 року – ведучий актор молодіжного шоу-театру гумору “Буфф-ательє”, лауреат та дипломант Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів молодіжної естради (Рампа – 96, 99, “Перлини сезону – 96,”, „Гумористикус” і т.п.).

  Співзасновник та співорганізатор проектів: “Фестиваль обдарованої молоді “Гумористикус -95, -96, -97”, “Асоціація молодих підприємців”, “Міський Фонд тимчасового працевлаштування школярів та студентів у канікулярний період”, молодіжне громадське об’єднання “АТОМ”, “Херсонська міська ліга команд КВН”, “Міський притулок для неповнолітніх”, “Міська молодіжна програма “Молодь ХХІ століття”, “Фестиваль студентської творчості “На крилах Фенікса”, «Молодіжні трудові загони -2003, 2004, 2006, 2007» та ін.

  Одружений, виховує сина Михайла 2000 р.н.

  Захоплення: театр, шоу-бізнес, література, кіно, політтехнології, методи залучення громадськості, ефективність реалізації проектів організацій, туристична галузь півдня України, захист прав молоді.

   
     
  Рейтинг@Mail.ru