Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Відбувся Всеукраїнський дебатний турнір "Студентська республіка-2007" Надрукувати
  29.08.2007
  26 серпня 2007 року закінчися Всеукраїнський дебатний турнір «Студентська республіка - 2007», що відбувся в рамках міжнародного мультифестивалю «Студентська республіка - 2007», організований Народно-демократичною лігою молоді на базі комплексу «Зоряний берег» (с. Орлівка, м. Севастополь).Відкриття турніру та реєстрація учасників відбулося 24 серпня 2007 року о 15.00. Після цього було проведено два майстер-класи на тему «Парламентські дебати», тому що потім гра відбувалась саме в цьому форматі. Майстер-класи провели Євген Криницький (м. Херсон) та Geoffrey Gese (USA). Серед зареєструвавшихся учасників були команди, які грали вперше, тому тренери пояснювали сутність, правила та специфіку парламентських дебатів.

  Отже, після майстер-класів, почався 1-й раунд гри. На 1-й раунд зареєструвалось 12 команд з різних регіонів України. Серед них учасниками 1 туру стали наступні:

  • 1 команда – «Бритва», Сторожук Ігор та Мельник Віка (м. Рівне ), 1 уряд;
  • 2 команда – «Мечта», Квашук Олександр та Міхаєва Юлія (м. Київ), 2 уряд;
  • 3 команда – «Ультрацентральные», Пустовіт Андрій та Береза Владіслав (м. Суми), 1 опозиція;
  • 4 команда – «Валентин», Струков Євген та Плутнік Марина (м. Харків), 2 опозиція. Їх судили: Костриць кий Юрій та Славський Олександр.
  • 5 команда – «Їжачки», Кожемякін Кирило та Купріянко Саша (м. Дніпропетровськ), 1 уряд;
  • 6 команда – «Одесса», Левицький Всеволод та Невмивака Анастасія (м. Одеса), 2 уряд;
  • 7 команда – «Уголек», Чайковський Олег та Костянтин (м. Київ), 1 опозиція; 8 команда – «Вольтронове військо», Гетьман Михайло та Патола Володимир, 2 опозиція. Їх судили: Криниць кий Євген та Шиманська Кіра.

   

  Загальна тема гри – «Эта палата вдохнет в студенческую республику новую жизнь». На другий день, 25 серпня 2007 року о 10.00 почався 2-й тур гри, в якому прийняло участь 4 команди: «Їжачки», «Валентин», «Уголек», «Мечта».

  Загальною темою гри була: «Эта палата введет студенческую неприкосновенность». Дякуючи 1 уряду, який сприйняв студентську недоторканість в прямому смислі, ми отримали справжні fun-дебати. Вся гра пройшла в піднесеному настрої, але з витримкою усіх правил. Саме ця гра зібрала велику кількість глядачів, які, незважаючи на репетицію красунь – учасниць «Першої леді», що проходила поруч, гучний звук та нестачу стільців, слухали гру до кінця.

  Неприємним для мене моментом було те, що багато людей «боялись» грати в дебати. Вони підходили, дивились ігри, вникали в тонкощі, вчили правила, але не грали. Шановні громадяни Студентської республіки! Я хочу ще раз Вам наголосити, що дебати –це гра, яку не треба боятись, а в яку треба вміти грати, тому що вона виходить за рамки гри, а продовжується на протязі життя. Ким би ти не став – вчителем, бізнесменом, домогосподаркою, чи політиком, ти завжди з легкістю зможеш в лічені секунди розбити аргументи свого опонента, зрозуміти в його промові недоліки, скористатись цим, чітко та аргументовано довести свою правоту. В будь-якій розмові професійний дебатер буде перший!

  Отже, 25 серпня о 19.00 відбувся фінал гри. В ньому прийняли участь 4 команди. Це: «Їжачки», «Вольтронове військо», «Одесса», «Мечта».

  Тема фіналу – «Эта палата считает, что лучше выбирать, чем не выбирать».

  В фіналі гравці сперечались обирати, чи не обирати їм предмети у ВНЗ, Болонську систему навчання та ін. Гра була дуже цікавою, бо обговорювали дійсно актуальну проблему студентства. Склад суддівства був той самий, але з приєднанням Олександри Матвійчук (президент ВМГО «Дебатна академія»).

  Таким чином, результати фіналу такі:

  • I місце – команда «Їжачки», Кожемякін Кирило та Купріянко Саша (м. Дніпропетровськ);
  • II місце - команда «Мечта», Квашук Олександр та Міхаєва Юлія (м. Київ);
  • III місце – команда «Одесса», Левицький Всеволод та Невмивака Анастасія (м. Одеса);
  • IV місце – команда «Вольтронове військо», Гетьман Михайло та Патола Володимир (м. Київ).

   

  На офіційному закритті всі фіналісти були нагороджені сертифікатами, кубками та цікавими книгами.

  Висловлюємо подяку ВМГО «Дебатна академія» за допомогу в організації та проведенні турніру.

  Також, до першого туру, люди, що не грали до цього в дебати задавали питання: «Навіщо мені грати в дебати?». Ми розповідали про особистий розвиток, про розвиток логічного мислення та ораторських здібностей. Але, як би ми не розповідали, максимальну відповідь на це питання учасники отримали тільки після гри.

  Отже, всі, хто дуже хотів, але з різних причин не зміг стати учасником цього дебатного турніру, – не засмучуйтесь! А краще слідкуйте за новинами на нашому сайті, бо дуже скоро Ви зможете знайти там нову цікаву інформацію з приводу дебатів.

  Олена Могилко,
  організатор дебатного турніру "Студентська республіка-2007"

   
     
  Рейтинг@Mail.ru