Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Кращий студент України Надрукувати
  16.09.2009

  Положення про проведення Другого Всеукраїнського конкурсу "Кращий студент України" у 2009 році

   

  "Кращийстудент України" – системна програма,покликана виявити та надати імпульсдо подальшого розвитку студентськоїмолоді України як авангарду розвиткуукраїнського суспільства.

  ОрганізаторомВсеукраїнського конкурсу "Кращийстудент України" у 2009р. є ВМГО"Студентська республіка"за організаційної підтримки МіністерстваУкраїни у справах сім’ї, молоді таспорту та Міністерства освіти і наукиУкраїни.

  Програмавідкрита до партнерства.

  ЗМІСТПРОГРАМИ

  Урамках конкурсу"Кращий студент" визначаютьсянаступні номінації:

  • Кращий студент України (комплексна характеристика);

  • Кращий студент-громадський діяч України;

  • Кращий студент-спортсмен України;

  • Кращий студент-науковець України;

  • Кращий студент-медійник України;

  • Кращий студент-дизайнер України.


  МЕТАПРОГРАМИ

  Виявленнявсебічно розвиненої студентськоїмолоді, стимулювання підвищення рівняїї суспільної активності, сприянняформуванню активної життєвої позиціїстудентства.

  ЗАВДАННЯПРОГРАМИ

  - підвищенняерудиції студентської молоді;

  - забезпеченняякісного i змістовного студентськогодозвілля;

  - покращеннясоціальної атмосфери у навчальнихзакладах та суспільстві в цілому;

  - налагодженняпартнерських відносин між студентамита викладачами;

  - створенняумов для відкритої комунікації молодіта студентства, котре буде середовищемрозвитку та отримання актуальних знаньі навичок.

  СИСТЕМАВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ 

  Головноюособливістю визначення переможцівВсеукраїнського конкурсу "Кращийстудент України" є система експертногооцінювання. В її основу закладенодекілька принципових моментів, яківизначають цей процес як обґрунтованийі легітимний.

  Основоюдля участі у вишівському конкурсі єреєстрація на сайті www.studrespublika.comта письмова заява-анкета на головувишівського оргкомітету із вказівкоюномінації, в якій конкурсант бажає взятиучасть.

  Учасникамирегіонального етапу можуть бути:

  • у разі проведення вишівського етапу конкурсу у більше ніж 50% вишів регіону – лише переможці вишівських етапів;

  • у разі не проведення вишівського етапу - регіональний оргкомітет організовує відкритий кастинг учасників в номінації "Кращий студент України", де визначається по одному представнику із вишу. Для інших номінацій конкурсанти мають подати анкету-заявку на голову регіонального оргкомітету та обов’язково пройти реєстрацію на сайті www.studrespublika.com.

  Братиучасть у Всеукраїнському етапі маютьправо лише переможці регіональногоетапу.

  Нагородженняпереможців у номінаціях "Кращийстудент-спортсмен", "Кращийстудент-громадський діяч", "Кращийстудент-науковець", "Кращийстудент-медійник" відбувається підчас проведення урочистої частини заходу,тобто одночасно з визначенням переможцяу номінації "Кращий студент".

  Укожній із номінаційвизначається переможець конкурсу, такожможуть визначатися друге та третє місця.У номінації "Кращийстудент"додатково можуть визначатися й іншікатегорії переможців відповідно дорішення вишівського (регіонального)оргкомітету.

  Результативишівського конкурсу не пізнішенаступного дня після проведенняурочистого етапу конкурсу передаютьсядо регіонального оргкомітету.

  Результатирегіонального конкурсу не пізнішенаступного дня після проведенняурочистого етапу конкурсу передаютьсядо Всеукраїнського оргкомітету.

  УВАГА!Легітимністьвишівського (регіонального) етапузабезпечується реєстрацією вишівськихта регіональних учасників на сайтіwww.studrespublika.com.

  БАЗОВІКРИТЕРІЇ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

  1. Номінація "Кращий студент України"

  Длявизначення переможця уномінації "Кращийстудент України"формується спеціальна експертна радаз авторитетних осіб у галузі освіти,молодіжної політики, представниківвлади та громадських діячів. Кожен ізучасників конкурсу у даній номінаціїмає відповідати наступним критеріям:

  • Мати середній бал успішності за останню сесію не нижче 4.0 бали;
  • Приймати активну участь у громадському житті вишу де навчається (міста, регіону, країни);
  • Проявити себе у спеціальних конкурсах для оцінювання експертами (перелік конкурсів додається).
  Визначенняпереможця у номінації "Кращий студентУкраїни" проходить у виглядікультурно-масового заходу і має урочистийхарактер.
  1. Номінація "Кращий студент-громадський діяч України"

  Длявизначення переможця уномінації "Кращийстудент-громадський діяч"формується спеціальна експертна радаз авторитетних осіб у галузі громадськоїдіяльності. Кожен із учасників конкурсуу даній номінації має надати інформаціюпро громадську діяльність протягом2009 року та есе до 2 сторінок (Times New Roman,12 шрифт) із переліком, суттю та своєюроллю в їх проведенні, із відповіднимипосиланнями на інтернет-видання, фотота/або друковані видання. Визначенняпереможця у номінації "Кращийгромадський діяч" маєвідбутися не пізніше ніж за 5 робочихднів до проведення урочистої частинипроекту та триматися в таємниці доофіційного оголошення результатів.

  1. Номінація "Кращий студент-спортсмен України"

  Длявизначення переможця уномінації "Кращийстудент-спортсмен"формується спеціальна експертна радаз авторитетних осіб у галузі спорту.Кожен із учасників конкурсу у данійномінації має надати інформацію проспортивні здобутки за минулий академічнийрік: копії дипломів, грамот, відзнак таінших нагород в області спорту, якіможуть вплинути на прийняття рішенняекспертної ради. Визначення переможцяу номінації "Кращийстудент-спортсмен" маєвідбутися не пізніше ніж за 5 робочихднів до проведення урочистої частинипроект і триматися в таємниці доофіційного оголошення результатів.

  1. Номінація "Кращий студент-науковець України"

  Длявизначення переможця уномінації "Кращийстудент-науковець"формується спеціальна експертна радаз авторитетних осіб у галузі освіти танауки за затвердженим вишівським(регіональним, Всеукраїнським - відповіднодо рівня) оргкомітетом напрямками. Коженіз учасників конкурсу у даній номінаціїмає:

  • надати інформацію про наукові здобутки за минулий академічний рік: у письмовому вигляді вказати про участь у наукових конференціях, публікації, наукові доповіді та тематичні заходи, в яких брав участь конкурсант (при наявності нагород, відзнак, публікацій – додати копії таких документів до опису своєї наукової діяльності);

  • надати власну наукову роботу або статтю на профільну для конкурсанта тематику, бажано таку, що спеціально готувалася для участі у наукових конференціях, публікацій тощо.

  Визначенняпереможця у номінації "Кращийстудент-науковець" маєвідбутися не пізніше ніж за 5 робочихднів до проведення урочистої частинипроект і триматися в таємниці доофіційного оголошення результатів.

  1. Номінація Кращий студент-медійник України

  Длявизначення переможця уномінації "Кращийстудент-медійник" формуєтьсяспеціальна експертна рада з авторитетнихосіб у галузі медіа. Кожен із учасниківконкурсу у даній номінації має надатинайкращу, на думку конкурсанта, друковануроботу, опубліковану в ЗМІ або відео-,аудіозаписи передач, що пройшли в ефірі,записані на компакт-дисках. Пропонованіна конкурс роботи повинні відображатистудентське життя в найбільш значущихйого проявах (активність, відпочинок,заходи, зустрічі, навчання тощо). Критеріїоцінки: повнота змісту творчих робіт,оригінальність форм їх подачі, образністьі відповідність нормам української аборосійської мови, відповідність матеріаліввимогам жанру, актуальність, об’єктивність,глибина розкриття теми.

  Вромінації також розглядаються конкурсанти,які будь-яким чином відносяться довиробництва медій або медія: редактора,ведучі, власники, менеджери, видавці.Критерії оцінки: популярність ікреативність, оцінюється продукт івнесок у його створення.

  Визначенняпереможця у номінації "Кращийстудент-медійник" маєвідбутися не пізніше ніж за 5 робочихднів до проведення урочистої частинипроект і триматися в таємниці доофіційного оголошення результатів.

  1. Номінація Кращий студент-дизайнер України

  Длявизначення переможця уномінації "Кращийстудент-дизайнер" формуєтьсяспеціальна експертна рада з авторитетнихосіб у галузі дизайну. На оцінку експертноїради представляється дизайнерськаробота конкурсанта. Обов’язково маютьрозглядатися роботи у галузі "Графічнийдизайн", за рішенням вишівського(регіонального) оргкомітету можутьрозглядатися і інші галузі дизайну.

  Визначенняпереможця у номінації "Кращийстудент-дизайнер" маєвідбутися не пізніше ніж за 5 робочих днів допроведення урочистої частини проекті триматися в таємниці до офіційногооголошення результатів.

  ЦІЛЬОВАГРУПА 

  Студентивищих навчальних закладів України ІІІ– ІVрівня акредитації.

  МІСЦЕПРОВЕДЕННЯ

  АРКрим, міста Київ і Севастополь, областіУкраїни, виші України.

  ЕТАПИПРОВЕДЕННЯ

  Конкурспроходить у наступні етапи:
  1. Підготовчий
  2. Вишівський
  3. Регіональний
  4. Фінальний (Всеукраїнський)
  5. Підведення підсумків програми
  Дляпроведення програми створюютьсяорганізаційні комітети у кожномунавчальному закладі – вишівськіоргкомітети (в разі потреби), в регіонахУкраїни – регіональні, на всеукраїнськомурівні – Всеукраїнський оргкомітет.

  ТЕРМІНТА ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОГРАМИ “КРАЩИЙСТУДЕНТ УКРАЇНИ”

  1. Підготовчийетап:  до1 жовтня 2009 року

  Протягомцього етапу розпочинає свою роботуВсеукраїнський, регіональні та вишівськіоргкомітети, затверджується планпроведення програми, склад оргкомітетів,розподіляються обов’язків між членамиоргкомітету, проводиться узгодженняорганізаційних питань тощо.

  2. Вишівськийетап: з 1 жовтня по 8 листопада 2009 року

  Данийетап проходить на рівні вищих навчальнихзакладів ІІІ-ІV рівня акредитації,протягом якого проходить відбір учасниківконкурсів у вишах і фінальної частини.

  3. Регіональнийетап: орієнтовно до 17листопада 2009 року

  Данийетап проходить на рівні регіонів України.Визначаються переможці регіональногоетапу. Доцієї дати по регіонах  проводитьсярекламна кампанія, а учасники програмиготуються до фіналу.Переможцірегіональних етапів мають реалізуватимолодіжний соціальний проект, результатиякого презентують під час фіналу.

  4. Всеукраїнський фінал: орієнтовно січень-лютий 2010 року

  У 2010 році переможці регіональних етапів з'їжджаються для участі у фіналі, під час якого за спеціальною програмою визначається "Кращий студент України-2009".

  5. Підбиття підсумків програми
  Протягом даного (заключного) етапу проекту готуються аналітичні та медіа-звіти, які розповсюджуються серед організаторів, спонсорів і партнерів програми.
   
  УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ

  Учасниками конкурсу можуть стати всі бажаючі студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації (з другого по кінцевий рік навчання).

  ОСОБЛИВІ ВИМОГИ
   
  Офіційний сайт програми: www.studrespublika.com.

  Назва всіх організаторів та офіційних спонсорів має бути представлена в усіх документах, матеріалах, прес-релізах, рекламній продукції.

  На місцевому рівні можуть бути й інші співорганізатори, офіційно погоджені з Всеукраїнським оргкомітетом.

  ВЗАЄМОДІЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ОРГКОМІТЕТІВ

  У режимі субординації.

  Керівники регіональних оргкомітетів затверджуються рішенням Всеукраїнського оргкомітету.

  Всеукраїнський оргкомітет складається з делегованих представників від організаторів і партнерів (відповідно до внеску до участі).

  Дивитись додатково:

  Перебіг проекту "Студент року" у 2008 році:

  Перебіг проекту "Студент року" у 2007 році:

   
     
  Рейтинг@Mail.ru