Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • НДЛМ Криму боролася з вірусом Н5N1 Надрукувати
  30.09.2007
  Шляхом надання малих грантів Проект USAID „Визначення політики з питань здоров'я в Україні” впровадив ряд комунікативних заходів щодо мобілізації та зміни поведінки місцевих громад стосовно загрози пташиного грипу в АР Крим.

  Спалахи високопатогенного грипу птиці, що спричиняються вірусом Н5N1, були зафіксовані у багатьох країнах Південно-Східної Азії, Європи та Латинської Америки. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я тільки за останні три роки кількість цих країн зросла з 10 до 57. Сьогодні і Україна не є виключенням з цього списку, - небезпечний штам вірусу було виявлено у АР Крим, Одеській, Херсонській і Сумській областях.

  Є очевидним, що наразі небезпечний вірус Н5N1, який подолав міжвидовий бар’єр і передається від птиці до птиці, до деяких тварин та до людини, становить суттєву загрозу людству. Підтвердженням цьому є постійне зростання кількості інфікованих осіб у різних країнах. Важливо зазначити, що приблизно у 60% випадків інфікування призводить до смерті людини впродовж короткого проміжку часу.

  Запобігання та зміна поведінки з метою недопущення інфікування та поширення вірусу H5N1 є ключовими методами реагування. Сьогодні людство не має ефективної вакцини проти високопатогенного вірусу пташиного грипу, бо наразі невідомий штам можливого майбутнього пандемічного вірусу. Але загроза епідемії та пандемії серед людей може бути суттєво мінімізована за умови ретельного дотримання певної поведінки та запровадження комплексу профілактичних заходів.

  Останні 4 роки в Автономній Республіці Крим постійно фіксуються спалахи високопатогенного грипу птиці, особливо в північних та центральних регіонах півострова, який є зимовою стоянкою багатьох видів перелітних птиць, що створює суттєву загрозу для жителів регіону. З кожним роком кількість інфікованих осіб постійно зростає.

  В АР Крим налічується близька 500 господарств, які займаються розведенням та реалізацією птиці. За останні часи збільшилися навантаження на цей сектор у зв’язку ростом попиту на м’ясо птиці. Умови праці на господарствах передбачають тісний контакт працівників із птицею.

  Проект USAID „Визначення політики з питань здоров'я в Україні”, розпочав роботу в Україні з квітня 2006 року та за його технічної допомоги створено 6 регіональних Робочих Груп, які розробляють стратегії реагування на загрозу пташиного грипу, розбудову місцевих спроможностей та заходи щодо мобілізації місцевих громад стосовно зміни поведінки.

  Шляхом надання малих грантів Проект USAID впровадив ряд комунікативних заходів щодо мобілізації та зміни поведінки місцевих громад в АР Крим.

  Організацією-партнером у Криму стала Народно-демократична ліга молоді Криму, яка має розвинуту структуру практично у всіх регіонах АР Крим, особливо в сільській місцевості, де захворювання на пташиний грип зустрічається набагато частіше і стає доцільним питання проведення профілактичних, інформаційних та організаційних заходів щодо попередження випадків захворювання.

  Ціль проекту:

  • зміна поведінки суспільства та проведення комплексу профілактичних заходів серед населення, які знаходяться у безпосередньої близькості до пташиних ферм, шляхом координації дій з використанням міжнародного досвіду;
  • проведення тематичних семінарів – тренінгів, акцентованих на біобезпеку населення, з ціллю запобігання поширення високо патогенного пташиного грипу в регіоні, для представників малого та середнього бізнесу, які займаються птахо – виробництвом на місцях, за участю представників Міністерства з охорони здоров’я АР Крим, санітарно – епідеміологічних служб регіонів та Республіки, фахівців – медиків епідеміологів;
  • інформування населення в точках продажу продукції птахо виробництва, проведення соціологічного опитування та моніторингу впровадження знань з безпеки серед представників підприємств та населення, вражених інфекцією центрально – західних регіонів Республіки.

  Організацією було проведено:

  • організаційна робота з підготовки волонтерів для поширення інформації про запобігання та зміну поведінки, щодо пташиного грипу серед сільських громад, які знаходяться у безпосередньої близькості до пташиних ферм шляхом розповсюдження агітаційних листівок та буклетів;
  • семінари-тренінги серед студентів Кримського державного медичного університету та студентів ветеринарного факультету Аграрного університету;
  • поширення інформації про запобігання та зміну поведінки, щодо пташиного грипу серед сільських громад, які знаходяться у безпосередньої близькості до пташиних ферм, шляхом розповсюдження агітаційних листівок та буклетів;
  • тренінги на базі птахоферм (с. Перово, Сімферопольський район, с. Фрунзе, Сакський район, Красногвардійський район) с. Перово, Сімферопольського району;
  • інформування населення в точках продажу продукції птахо виробництва, шляхом поширення інформаційних матеріалів, листівок тощо, проведення бесід з населенням про запобігання та зміну поведінки щодо пташиного грипу;
  • моніторинг впровадження знань з безпеки серед навчених представників підприємств та населення найбільш вражених інфекцією регіонів Республіки Крим.

  Тєряєв Максим

   
     
  Рейтинг@Mail.ru