Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Студент року триває! Надрукувати
  17.01.2008
  Протягом листопада-грудня 2007 року в різних регіонах України проходили регіональні етапи Всеукраїнського молодіжного конкурсу „Студент року”. За цей час було визначено переможців у 13 областях України.

  Проте в певних регіонах України, студенти все ще планують проведення власних регіональних конкурсів. Зокрема, 20 лютого 2008р. на базі Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова у м. Києві відбудеться регіональний конкурс „Студент року”.

  Повідомляємо Вас, що всеукраїнський оргкомітет і робоча група наразі займається підготовкою фінальної частини Першого всеукраїнського конкурсу „Студент року”.

  Скоро до учасників фіналу будуть доведені умови участі та завдання для підготовки.

  Відповідно до „Положення про програму „Студент року” в 2007 році” планувалося проведення фінальної частини, приуроченої до 25 січня 2008 р., тобто до Дня св. Тетяни, покровительки студентства. Проте на прохання представників організацій-фундаторів конкурсу всеукраїнський оргкомітет прийняв рішення про проведення фінального етапу за участі переможців регіональних етапів на базі одного з регіонів України, де проходив конкурс, орієнтовно 12-13 квітня 2008 року.

  Після проведення фіналу планується урочисте нагородження переможців Першого всеукраїнського конкурсу „Студент року” у м. Києві.

  Для довідки: Організаторами Першого всеукраїнського конкурсу „Студент року”, який охопив 14 різних регіонів України, є ВМГО „Студентська республіка” за організаційної підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Народно-демократичної ліги молоді (НДЛМ) та Інституту демократичного суспільства.

  СПИСОК РЕГІОНАЛЬНИХ ПЕРЕМОЖЦІВ

  #

  Область

  ПІБ регіонального переможця Студент року

  1

  Житомирська

  Генш Владислава

  2

  Закарпатська

  Цьома Надія

  3

  Запорізька

  Коломієць Олексій

  4

  Луганська

  Соколенко Артем

  5

  Львівська

  Тицька Леся

  6

  м. Севастополь

  Растопчинова Катерина

  7

  Миколаївська

  Цехоцька Ірина

  8

  Полтавська

   Блінов Артем

  9

  Рівненська

  Рабченюк Сергій

  10

  Тернопільська

  Маркопольський Сергій

  11

  Харківська

  Акіньшин Дмитро

  12

  Черкаська

  Кобець Олег

  13

  Чернігівська

  Тихоновський Олександр

  Прес-служба конкурсу

   
     
  Рейтинг@Mail.ru