Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • "Віртуальний шлюб" в Миколаєві Надрукувати
  18.02.2008
  На Радянській ще з початку ранка почали прогулюватись закохані. Сьогодні для них особливий день. Можна навіть побратись в молодіжному ЗАГСі! Сьогодні він просто неба прямо по середині вулиці.

  Николаевская молодежная организация «Союз николаевского студенчества» совместно с Народно-демократической лигой молодежи подготовила для николаевцев различные конкурсы в День Святого Валентина

  Даже самому забывчивому человеку сложно не вспомнить о Дне всех влюблённых. Достаточно выйти на улицу и увидеть держащиеся за руки и особенно счастливые пары. Девушки с цветами и мягкими игрушками, молодые люди с загадочными свёртками... День Святого Валентина пленил Николаев, а особенно молодёжь.

  На Советской еще с самого утра начали прогуливаться влюблённые.

  Сегодня для них особенный день. Одним из самых интересных действий можно назвать «Виртуальный брак». Влюбленные могли зарегистрировать свой брак в виртуальном ЗАГСе и оставить всем влюбленным свое послание. Молодёжный ЗАГС находился прямо посередине улицы Советской.

  Для "регистрации" не нужно ни документов, ни предварительных заявлений, главное - любовь. Брачующимся в таком ЗАГСе нужно быть особо бдительными перед тем, как сказать "да", потому что жениху придётся бродить часами в поисках несуществующего халата с перламутровыми пуговицами; оставаться без завтрака, без обеда, а иногда и без ужина; знать и помнить, что происходит в каждом сериале, который смотрит жена; говорить по 5 тысяч раз как она хорошо выглядит; ждать пока любимая наговорится со своими многочисленными подругами по телефону; помнить даты всех праздников; выносить мусор; высказывать свое мнение только при условии, что оно совпадает с мнение жены; любить её пёсика даже если он писает на его тапочки и слюнявит его подушку; кушать сырой борщ с пересоленной кашей и горелыми котлетами и делать вид, что это очень вкусно; любить тёщу. А невесте придётся отыскивать в самых укромных местах грязные носки мужа и стирать их; страдать бессонницей от оглушающего храпа; во время футбольного матча вести себя тихо и не проходить лишний раз перед телевизором; привыкнуть к вкусу пива и запаху сигарет; терпеть у себя в квартире постоянные сборища немереного количества друзей; научиться хорошо владеть дрелью, молотком, кастрюлей, шваброй, перфоратором и при этом превосходно выглядеть; букет сирени, сорванный на грядке под окном принимать за миллион алых роз; беззаветно верить, что муж поехал на ночную рыбалку в безлюдное место и друзьями и даже не пытаться раздумывать над вариантами ночного клуба и стрип-бара...

  Брачный контракт содержит примерно те же условия.

  - Также проводятся мини-акции «Оставь свой телефон», «Оставь о себе на память любую вещь», - рассказывает глава молодежной организации СНС Виктор Коломеец. – В конце нашего мероприятия всем влюбленным мы подготовили сюрприз, о котором горожане узнают только по окончании акции, сегодня в восемь вечера.

  Как рассказали активисты организации, акцию, посвященную Дню влюбленных, они готовили в короткие сроки.

  – По реакции прохожих ясно, что всем нравится, - говорит одна из активисток Екатерина Бякова. – В следующем году мы планируем сделать более масштабную акцию.

  Также, у тех, чья половинка не рядом, есть возможность написать сообщение на "Стене любви". А те, кто одинок, могут оставить свой номер телефона на "стене телефонов" и ему обязательно кто-то позвонит.

  Вот так весело празднует Николаев День всех влюбленных. Подобную акцию в День Святого Валентина «Союз николаевских студентов» совместно с НДЛМ организовывает уже третий раз. А первая «Стена любви» прошла еще в 1999 году.

  Анна Максимова

   
     
  Рейтинг@Mail.ru