Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • У Миколаєві названий Студент року Надрукувати
  18.11.2008
  18 листопада у нічному клубі "Шторм" відбувся довгоочікуваний конкурс "Студент року". Свято провели НДЛМ разом із Студреспублікою за підтримки управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, управління молодіжної політики міськвиконкому, а також обласного управління освіти.

  В конкурсе приняли активное участие 9 студентов ВУЗов г. Николаева: Альбина Томак (НМИРЧ «Украина»), Юлия Арабаджи (НГГУ им. П. Могилы), Игорь Скаржинец (НФ КНУКиИ), Светлана Завьялова, Анастасия Запорожец (НГУ им. В. А. Сухомлинского), Виктория Жабицкая (НУК), Максим Багнюк (Колледж прессы и телевидения), Дарья Ткаченко (НУНИ ОНУ им. Мечникова).

  Программа фестиваля состояла из пяти частей: визитка, интеллектуальный конкурс, «Даешь рекорд» (в котором ребята показывали свои спортивные способности), «Невероятные истории из жизни деканата», «На десерт» (в нем участники раскрыли себя с творческой стороны). Вечер немного затянулся, ведь каждый студент стремился удивить гостей своими талантами: поразить актёрским мастерством, вокалом, танцами, шутками. А ночной клуб «Шторм» угощал гостей шампанским и фруктами.

  По окончании конкурса жюри определило победителя вечера. Им оказался весёлый и зажигательный парень Игорь Скаржинец (НФ КНУКиИ). Он — студент IV курса, учится на дирижера.

  - Я очень рад победе. Огромное спасибо тем, кто пришел меня поддержать, – говорит Игорь.

  Победитель поедет защищать честь нашего города на Всеукраинский фестиваль «Студент года-2008».

  Для довідки: Організатори Другого всеукраїнського конкурсу "Студент року-2008" - ВМГО „Студентська республіка”, Інститут демократичного суспільства, Народно-демократична ліга молоді (НДЛМ) та Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун) за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України.

  Дивитись фотогалерею >>>

  Максим Гардус

   

   
     
  Рейтинг@Mail.ru