Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Студреспубліка може об'єднати молодь України та США Надрукувати
  19.04.2009
  14 квітня Людмила Супрун і Павло Вікнянський зустрілися з лідерами американського руху Ларуша, котрі відвідували Київ.

  14 квітня 2009р. в офісі Українського фонду миру відбулася зустріч представників відомого американського руху Ліндона Ларуша з лідером Народно-демократичної партії Людмилою Супрун і головою Народно-демократичної ліги молоді Павлом Вікнянським за участі редактора газети "Україна і світ сьогодні" Андрія Шиньковича.

  Рух Ліндона Ларуша – є чи не єдиною в Америці структурою, яка ставить під сумнів сучасний домінуючий статус Штатів у світі, преференції щодо американського долара та спекулятивну, монетарну політику урядів. Лідер і засновник руху – власне, Ліндон Ларуш – відомий своєю яскравою біографією, котра містить такі епізоди, як неодноразове балотування на посаду президента, дружбу з СРСР, авторство концепції СОІ, засудження на 15 років ув'язнення фактично за політичними мотивами (увага! в Америці!)... Наразі, рух Ларуша об'єднує багатьох американських інтелектуалів, які намагаються дивитися на світ, який так швидко змінюється, без ілюзій суспільства споживання.

  Треба зазначити, що Ларуш у своїй роботі "Фізична економіка" ще більше десятиріччя тому передрік крах сучасної глобальної фінансово-економічної піраміди та виклав основи своєї наукової та громадянської позиції відносно економіки як альтернативи монетарної концепції.

  Отож, рух Ларуша на зустрічі представляла відома журналістка, знавець російської та радянської культури Рейчел Даглас. Вона розповіла про поточну складну соціально-економічну та політичну ситуацію в Америці та про апаратні інтриги в Білому домі після приходу до влади президента-демократа Обами. Також пані Даглас висловилася з приводу безперспективності наявного економічного курсу США, все ще спрямованого на експлуатацію країн "третього світу" та простих американців, у яких невпинно падає рівень життя. Натомість пані Даглас рекомендує не продовжувати надувати мильну бульбашку фінансових спекуляцій, а звернутися до рецептів фізичної економіки, закони якої одним із перших досліджував легендарний український учений зі світовим ім'ям Володимир Вернадський.

  Після цього відбулася ще одна зустріч Павла Вікнянського та Рейчел Даглас – на цей раз із лідером молодіжного руху Ларуша, імпозантним хлопцем із дредами та окулярами "ботаніка" Скаєм Шилдсом. Сповнена емоцій розмова була дуже динамічною та цікавою. Вікнянський коротко презентував проект "Студентська республіка", яким дуже зацікавилися гості. Виявилося, що навіть проблематика, яку підіймали на своєму семінару ларушівці, та тематика "Зимової Студреспубліки" виявилися майже однаковими: стосувалися лідерства, творчості, ефективності, комунікації. Скай розповів про їхній досвід політичної боротьби, використання новітніх технологій – роликів, фільмів, інтернету тощо.

  Інтерес обох лідерів молоді – української та американської – до проблеми теперішньої фінансово-економічної кризи сфокусувався зокрема навколо обговорення проекту "Новий старт", який зараз реалізується Людмилою Супрун та командою НДЛМ і Студреспубліки разом із партнерами. Важливо, що у цих складних умовах і серед прогресивних американців, і в середовищі молодих українців є величезний інтерес до доробку Володимира Вернадського.

  Слід наголосити, що у своєму виступі 9 квітня у Києві на конференції в КНЕУ "Фізична економія: методологія досліджень і глобальна місія України", Скай як раз і розповідав про політичну і економічну роль Молодіжного руху Ларуша на міжнародній арені, зокрема, про важливість для їхнього руху праць Володимира Вернадського

  Сторони зазначили, що їхнє знайомство обов'язково має принести плоди в майбутньому, а Голова НДЛМ запросив молодих лідерів новітньої демократичної Америки до участі в Студреспубліці, щоб там разом шукати шляхи виходи з тупику недалекоглядної політики господарів цього світу.

  Інформація російською >>> [PDF, 75 кБ]

  Прес-служба НДЛМ

   
     
  Рейтинг@Mail.ru