Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Молодь прагне Нового старту для України (оновлено) Надрукувати
  06.05.2009
  17 травня, у Києві, на завершення проекту „Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток” відбудеться Молодіжний економічний саміт, за участі науковців, експертів та переможців конкурсу. Ви також можете прийняти участь у цій події!

  Беріть участь у Саміті, просто відправивши заявку на e-mail!

  Суспільна рівновага підтримується лише безперервною працею.
  В.І. Вернадський

  Ось і закінчився прийом робіт на участь у проекті "Україна сьогодні: Новий Старт. Економічний і соціальний розвиток"!

  Зараз переможців вже запрошують до участі в оргдіяльсній грі "Практичний оргплан змін української економіки" (14-16.05.2009р., Київська область, сел. Ворзель, санаторій "Зірка"). Після проведення гри відбудеться Молодіжний економічний саміт (17.05.2009р., м. Київ), де будуть запропоновані пропозиції до Стратегії розвитку України аж до 2050 року.

  Учасниками "Нового старту" стали студенти, аспіранти, наукові співробітники та просто небайдужа молодь з усіх куточків нашої талановитої країни. Були отримані як індивідуальні, так і колективні роботи. Велику увагу учасники акцентували над проблемами енергозбереження та так званого “людського фактору” (проблеми корупції, непрофесіоналізм чиновників та добре налаштована “відкатна” система).

  Оргдіяльнісна гра виступить базою розвитку та винайдення концептуально нових, актуальних та дієвих рішень щодо економічного та соціального розвитку України. Головне проблемне завдання, яке буде вирішуватися на оргдіяльсній грі - "Практичний оргплан змін української економіки" як стратегія розвитку України до 2050 року. В процесі гри будуть застосовані ряд методів та інструментів, які дадуть змогу глибоко зануритися у проблематику та віднайти відповіді на найскладніші питання, перейти на якісно новий рівень мислення учасників.

  Молодіжний економічний саміт пройде у вигляді доповідей із їх подальшим обговоренням, презентації напрацьованих рішень і пропозицій конкурсу та гри. Відбудеться спілкування та обговорення проблем української соціально-економічної сфери з гостями Саміту. Також відбудеться нагородження переможців. Окрім цього учасники матимуть можливість поспілкуватися з відомими науковцями, бізнесменами, громадськими діячами та просто цікавими та розумними людьми. Очікуються іноземні гості.

  Молодіжний економічний саміт відбудеться 17 травня в приміщенні актової зали гуманітарного корпусу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова за адресою: м. Київ, вул. Тургенівська, 8/14 (другий поверх).

  Початок реєстрації о 10:00. Початок роботи — об 11:00.

  Будь-який бажаючий зможе стати учасником Молодіжного економічного саміту, для цього необхідно відправити заявку вільної форми (повинно бути вказано: ПІБ, місце навчання/роботи, контакти) на e-mail: studrespublika at bk.ru.

  Організаторами проекту є - Голова правління Українського фонду миру, лідер НДП Людмила Супрун, ВМГО “Студентська республіка”, Народно-демократична ліга молодіта Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України за підтримки Міністерства освіти і науки України та телеканалу "Перший Діловий".

  За додатковою інформацією звертайтесь:

                   Логотип       Аватара     Колонтитул 

  Чувичін Євген

   
     
  Рейтинг@Mail.ru