Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Незабаром найочікуваніша подія літа! Надрукувати
  22.07.2009
  Якщо ти не в "темі", тоді прямо зараз починай готуватись до найбільш рейтингового студентського мульти-фестивалю України, який вже 11 років об'єднує серця найактивнішої і найкреативнішої молоді країни!

  Ти досі не здогадався про що йдеться? А може навіть досі не відвідав цю вільну, бурхливу, яскраву та незалежну країну грандіозних пригод і студентських мрій? Тоді фінальна "Студентська республіка" чекає на тебе, щоб наповнити твоє серце незабутніми враженнями на все життя.

  Хто: понад 2000 студентів з усіх куточків нашої країни та з-за кордону.

  Коли: 21-24 серпня 2009 р.

  Де: берег Чорного моря, АР Крим, м. Євпаторія, сел. Заозерне, ДМРЦ "Меркурій".

  Головні події "Студентської республіки":

  • Проведення стратегічної гри й обрання Студентського президента і Студентського парламенту України.

  • Феєричний конкурс краси серед найчарівніших студенток "Перша леді-2009".

  • Бурхлива "Нічна туса", виступи найкращих ді-джеїв, пі-джеїв та зірок шоу-бізнесу.

  • Популярні ігри „Квест” та „Мафія”.

  • Яскраві конкурси: „Боді-арт”, „Флеш-моб”, конкурс чоловічої краси "Містер Студреспубліки", КВН-фестиваль, фото-конкурс.

  • Інтелектуальні конкурси "Брейн-ринг", "Що?Де?Коли?", "Своя гра", "Ерудит-квартет", семінари, тренінги, фест аматорського відео.

  • Спортивні змагання з пляжних видів спорту (футбол, волейбол, інші).

  • Найголовніше - море позитиву, нові знайомства, приємні і вражаючі несподіванки.

  Для участі у мульти-фестивалі необхідно:

  1. Сконтактувати з капітаном та надіслати йому фото (підписане як П.І.Б. латиницею) та особисті дані (П.І.Б., місце проживання, виш навчання/місце роботи, моб.тел., е-mail, дата народження, суб-фестиваль (назва), необхідність оренди намету/винаймання номеру в корпусі). Увага - для участі у субфестевалях необхідно додатково прислати спеціальну форму для куратора субфестивалю, яку можна завантажити на офіційному сайті Студреспубліки.

  1. У відділенні будь-якого банку оплатити наступні платежі: вид на помешкання, місце у наметі або номері та страховий збір, при необхідності, також вартість оренди намету. Перерахувати всю суму платежу до 10.08.2009р. на р/р 2600930201705 у Голосіївському відділенні №5398 Ощадбанку, МФО 320304, ЄДРПОУ 34423426 (одержувач: ВМГО "Студентська республіка". Призначення платежу –— "у якості безповоротної фінансової допомоги на здійснення статутної діяльності"). ОБОВ`ЯЗКОВО ВЗЯТИ З СОБОЮ КВИТАНЦІЮ ПРО ОПЛАТУ ТА ПАСПОРТ НА ФЕСТИВАЛЬ.

  Вартість:

   1. Вартість оформлення “виду на помешкання” на території Студреспубліки становить 100 грн. із людини, у разі надсилання анкет та сплати єдиного оргвнеску до 10 серпня. Увага - після 10 серпня вартість реєстрації "виду на помешкання" становитиме 130 грн. У разі відсутності попередньої реєстрації вартість оформлення “виду на помешкання” на території Студреспубліки становитиме 150 грн.

   2. ! Вартість розміщення 1 місця у власному наметі на території наметового містечка включно з триразовим харчуванням становить 70 грн. на добу (210 грн. за 3 доби), харчування всіх учасників проекту в їдальні Центру – обов’язкове.

   3. Є можливість із 21 серпня розміщуватись в номерах Центру – вартість 1 місця в номерах включно з якісним триразовим харчуванням - 160 грн. на добу (480 грн. за 3 доби).

   4. Страховий збір складає 20 грн. за 3 доби з людини.

   5. Якщо у вас немає свого намету, є можливість взяти в оренду намети, разом зі спальниками і карематами в оргкомітеті – вартість наметомісця становить 70 грн. за 3 доби.

   6. Всі додаткові послуги на території Студентської республіки будуть сплачуватись тільки у внутрішніх купонах (“грошах”) – НДЛМчиках. Конвертувати НДЛМчики можливо буде у спеціалізованій установі – Національному банку Студреспубліки.

  ВАЖЛИВО:

  1. Дата прибуття всіх бажаючих на територію ДМРЦ "Меркурій" СУВОРО не пізніше 10:00 21 серпня. Для тих груп, котрі приїжджають в Крим залізничним сполученням, є можливість організувати проїзд автобусом із м.Євпаторія до Центру.

  2. Організатори безкоштовно забезпечують: проживання у наметовому містечку (прохання взяти з собою спальники та каремати) і харчування переможців регіональних Студреспублік: депутатів Студентських магістратів і Студентських мерів (11 осіб з кожного регіону + по 1 супроводжуючому + учасниці конкурсу "Перша леді", які будуть мешкати в корпусах Центру).

  За додатковою інформацією звертайтеся:

  • до капітанів

  •  за телефоном: (063) 2674490, Олександр Щерба, член Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2009

  Звертаємо Вашу увагу, що умови можуть змінитися. Всі офіційні новини — на сайті www.studrespublika.com та в розсилці Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

  Організатори: ВМГО “Студентська республіка” та Народно-демократична ліга молоді за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун).

  Інформаційна підтримка: генеральний інформаційний партнер — телеканал “ТЕТ”, аналітичний партнер - журнал "Эксперт", спеціальний радіо-партнер — радіо “Мелодія”, музичний партнер — радіо “MfM”, інформаційний партнер — журнал “Український Тиждень”, інтернет-партнер meta.ua.

  * Примітки:

  Заозерне, Заозерний, Чайка — так називають у народі селище, розташоване на південний захід від Євпаторії, одразу за лікувальним озером Мойнакі. До 1948р. населений пункт мав кримськотатарську назву Яли-Мойнак. На околиці селища знаходяться залишки 2-го майданчику, який у радянські часи був об'єктом космічних військ СРСР. Тепер це майже постапокаліптичний пейзаж — пусті напівзруйновані корпуси, розібрані будівлі, покинута космічна мега-антена, трава, що росте, крізь асфальт. У Заозерному бував сам Гагарін... Також на території селища розташовані розкопки давньогрецького городища "Чайка", яке було аграрною частиною еллінського полісу Керкенітіда. У селищі знаходиться Євпаторійський світловий маяк, башта якого є найвищою в СНД і на узбережжі Чорного моря. А прямо за парканом центру "Меркурій" — колишня дача легендарного маршала Жукова. Прекрасні піщані пляжі Заозерного часто кращі за ті, що є в самій Євпаторії. Заозерне є однією з найбільш сонячних частин Криму.


   

  Оргкомітет "Студентської республіки-2009"

   
     
  Рейтинг@Mail.ru