Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Наступний президент України — жінка?! Надрукувати
  28.08.2009
  Фінальний етап “Студентської республіки-2009” пройшов 21-24 серпня у Криму, біля Євпаторії у сел. Заозерне та зібрав більш як тисячу молодих людей зі всіх куточків України та світу, також прийняли участь молодіжні “зірки”, авторитетні експерти з політики не тільки з України, а й з Росії та США. Студреспубліка — це не просто міжнародна молодіжна програма, це повноцінна країна Свободи!

  Головна мета Студреспубліки — обрання Студентського президента та парламенту на 2009/2010 роки!

  І у цьому році, вперше за всю історію Студреспубліки Студентським президентом стала дівчина - Ірина Тіщенко з Одеси! За неї віддали свої голоси 50% виборців. У склад нового студпарламенту увійшли наступні громадяни “Студентської республіки”, які представляють різні регіони України:Кочнєв С., Телеш А., Аширов С., Семізаров С., Андріюк В., Філіпова Н., Рубель А., Синякова А., Афанасьєва О., Башмаков М.

  Головною проблемною задачею Студреспубліки була: “Онтологія українця”. Учасникам було поставлено багато питань, було отримано багато відповідей, після яких виникали нові і нові питання... Все це допомогло зрозуміти одну найголовнішу річ — Українська нація існує, українці мають одну загальну, єдину для кожного Мрію! Чіткого визначення цієї мрії поки немає, вона для кожного своя, але Вона є!

  Виходячи з досвіду минулих Студреспублік, можна сміливо задати питання — що чекає на Україну у наступному році? Бо кожна “Студентська республіка” - це проекція майбутньої України, отож, потрібен більш детальний аналіз цієї події...

  Але не однією Грою та виборами жила Студреспубліка. З самого початку та до від'їзду учасників все проходило у шаленому нон-стоп ритмі. Після офіційної церемонії відкриття, підняття прапору, звучання гімну Студреспубліки та Установчої доповіді всі учасники знайшли собі заняття до смаку.

  Формат Студреспубліки незвичайний - це не просто повноцінна країна, яка має усі атрибути незалежної держави (прапор, гімн, закони, гроші та інше), це мульти-фестиваль, який передбачує головне дійство — Стратегічну гру, яка проходила у вигляді оргдіяльнісної гри та навколо неї велику кількість розважальних та інтелектуальних суб-фестивалей: конкурс краси серед студенток”Перша леді”, квест, флешмоб, Студентська мафія”, фестиваль аматорського відео, “Нічна туса”, інтелектуальні ігри, Кубок із КВН та фото-конкурс! Також пройшли DJ-, PJ-паради, “Містер Студреспубліки” та спортивні ігри. І все це за три доби!!!

  Переможницею єдиного загальнонаціонального конкурсу краси “Перша леді” стала Ірина Чайківська з Тернопільської області. "Першою віце Леді" стала Дар'я Кривенко з Чернігівської області, "Друга віце Леді" - Лілія Поліщук з Вінницької області та "Третя віце Леді" — МарінеПогосян із Хмельницької області.

  Отже кожен, хто став частиною цього дійства повіз із собою додому море позитиву, емоцій та нових знайомств. Адже Студреспубліка — Тут збуваються заповітні мрії... Тут починається завтрашній день!

  Організатори: ВМГО “Студентська республіка” та Народно-демократична ліга молоді за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун).

  Інформаційна підтримка: генеральний інформаційний партнер — телеканал “ТЕТ”, аналітичний партнер — журнал "Эксперт", спеціальний радіо-партнер — радіо “Мелодія”, музичний партнер — радіо “MfM”, інформаційний партнер — журнал “Український Тиждень”, інтернет-партнер — meta.ua, інтернет видання — seychas.com.ua, подарунки від компанії MSI.

  Чувичін Євген, НДЛМ

   
     
  Рейтинг@Mail.ru