Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Думки про родину Надрукувати
  17.11.2009
  Терещенко Вікторія, учасниця групи "Покликання чоловіка і жінки у родині", під час II Конгресу молодих родин, який проходив у рамках проекту НДЛМ "За збереження родини", ділиться своїми враженнями.

  Терещенко Вікторія, учасниця групи "Покликання чоловіка і жінки у родині", під час II Конгресу молодих родин, який проходив у рамках проекту НДЛМ "За збереження родини" , ділиться своїми враженнями, які викладаємо нижче.

  На цю групу прийшли не лише одружені пари та пари, котрі планують стати на рушник подружнього життя, а й "самотня" жінка, молодий чоловік в діловому костюмі та дві подруги, котрі хочуть бути не лише красивими та розумними (це їм природою вже дано), але й мудрими жінками.

  "Що повинно статися, щоб Ви одружилися?" Саме таким питанням модератор Андріан Буковинський вирішив активізувати нашу розумову діяльність. Відповіді були різні: від окремого житла до незапланованої вагітності. Але вірною відповіддю було: "Кохання". Жодна із одружених чи бажаючих поєднати свої долі пари не сказали цього слова. А чому? На мою думку, вони просто потонули в буденності і сірості буття, забувши, що життю можна радіти лише за те, що в тебе є очі, вуха та руки, якими ти можеш обійняти кохану людину. Я більш, ніж впевнена, що задай це питання дітям в дитсадку і вони не замислюючись одразу скажуть КОХАННЯ. А дорослі - ні. Для них це дуже складно.

  Андріан Буковинський стверджує, що сімейне життя потрібно будувати на міцному фундаменті. А складовими такого фундаменту є ЛЮБОВ, ДОВІРА та ВІРА.

  "Любов, - каже пан Андріан, - у своїй суті є жертовна. Я тебе люблю - це значить, що я готовий, хочу і буду жити усе своє життя заради твого добра і щастя. І саме вона повинна бути першопричиною вступу до подружнього життя. Крім того любов повинна підтримуватись довірою, яка є другою складовою щасливого шлюбу.

  Коли Андріан запитав, чи довіряєте ви своїй половинці, то більшість сказали, що так. Але коли попросили підняти руки тих, хто ревну, то підняли руки майже всі ті самі люди. Про що це говорить? Адріан Буковинський пояснює це тим, що чоловіки та жінки не розуміють самого поняття "довіра".

  Важливими складовими довіри є передбачуваність і надійність. "Передбаченість" означає, що ви знаєте, що чекати від людини: коли у вікно вашої квартири залетить цеглина чи ваша дитина принесе двійку. Тобто її поведінка в певній ситуації, а особливо, - в критичній. Тут не йдеться мова про приємну непередбаченість, типу ви приходите додому такий заморений, голодний, заходите на кухню і бачите на столі вашу улюблену запечену курку, яку дружина готує виключно на свята, а тут звичайний день...

  Важко не погодитися з Адріаном, що ваша половинка повинна бути надійною людиною, на яку можна покластися в будь-якій ситуації і за будь-яких умов. Вона повинна не лише смачно готувати, бути вродливою (вродливим) та веселою (веселим), але й в першу чергу - другом, з яким ви можете ділитися, як то кажуть, і щастям, і горем.

  І останнім, не менш важливим, компонентом міцного фундаменту щасливого шлюбу є віра. "Віра - це пожива. Без віри не має повноти життя і не має сенсу жити" - говорить Андріан. Якщо ваш чоловік каже, що затримався, бо був на діловій зустрічі, то ви не вимагаєте від нього фотографій чи відео цієї самої зустрічі. Вірити людині значить не вимагати від неї доказів.

  Дуже важливою складовою щасливого подружжя є розуміння почуттів один одного. Якось одна відома людина (забула її ім'я) сказала дуже розумні слова: "Спільне в людей одне - всі вони різні". Та й справді кожен з нас на одну й ту саму ситуацію реагує по-своєму. Тому для того, щоб уникнути непорозумінь, а, отже, і конфліктів, потрібно ділитися один з одним своїми почуттями як позитивними, так і негативними. "Конфлікти потрібно не вирішувати, як більшість вважає, а попереджати" - наголошує Андріан. А для цього потрібно зовсім небагато - розмовляти один з одним, ділитися своїми почуттями.

  "Ти не права (неправий)!" - це саме та фраза, яку потрібно викреслити зі свого словесного арсеналу. Бо вона, як кажуть, до добра не доведе, а лише загострить і так напружену атмосферу. А от фраза "Я зробив (зробила) так, бо це викликало в мене такі почуття..." повинна стати вашою найулюбленішою. Адже саме вона не допустить "кровавої" словесної війні, в якій програють обидві сторони.

  У дійсно міцній сім'ї завжди розподілені обов'язки. Якщо кожен із членів сім'ї займається своєю справою, то, по-перше, в них є менше приводів для суперечок і, по-друге, ніхто з вас ніколи не почує затерту фразу "Чому я все повинен (повинна) робити!?" Тим більше розподіл обов'язків позитивно впливає на розвиток в дітей відповідальності та самостійності.

  Але для зміцнення і процвітання вашої сім'ї кожен із її членів повинен бути готовий замінити іншого. Якщо сьогодні у вашої дружини болить голова чи вона зробила фешинейбельний манікюр, а на кухні гора немитого посуду, то ви підійдіть до неї, поцілуйте і скажіть: "Не хвилюйся, люба, я сам це зроблю". Або можете на 8 березня подарувати посудомийку. Повірте, вона оцінить і перший, і другий варіант.

  Взагалі група Андріана Буковинського та його чарівної дружини Марії була не лише корисною та пізнавальнрю, але й цікавою. Тому, друзі, всі, хто бажає покращити свої особисті стосунки і щоб не лише перший день подружнього життя був, мов казка, а й всі наступні дні, приходьте на зустріч до Андріана та Марії. Вони покажуть на власному прикладі, як прожити у злагоді та любові до самої старості. Але приходьте не поодинці, а парами. Адже сім'я складається як мінімум з двох осіб...

  Дивитись фотогалерею >>>

  Терещенко Вікторія

   
     
  Рейтинг@Mail.ru