Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Квест Надрукувати

  ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДРУГОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ З КВЕСТУ «КВЕСТ-ФЕСТИВАЛЬ-2007» у рамках всеукраїнського молодіжного мульти-фестивалю „Студентська республіка-2007”

  Історія та суть фестивалю

  Вперше слово «КВЕСТ» почали згадувати у 70-80 рр. ХХ ст. – роках швидкого розвитку комп‘ютерної індустрії та рольових ігор.

  Слово QUEST походить від англ. „пошук”, „пригода”.

  «КВЕСТ» – як жанр комп‘ютерних ігор з‘явився у Англії в кінці 70-х, де цим словом почали називати нові типи ігор, у яких цілі історії з реального життя були реалізовані у вигляді ігор для комп‘ютера. Подібний жанр існує і в пригодницькій літературі (спеціальні квест-книжки).

  В продовж подальшої тотальної комп’ютеризації країн Європи та Америки поняття терміну «КВЕСТ» почало трансформуватися і в середині 80-х перекачувало з комп’ютерної віртуальної реальності у дійсну життєву, повсякденну реальність. Була сформована нова понятійна й організаційна база «КВЕСТУ», з‘явилися перші гурти «КВЕСТорів», почали проводитися сімейні, міські, регіональні та навіть міжнародні ігри та турніри.

  Першими активними учасниками «КВЕСТУ» звісно ставали люди молодого віку, люди з новими поглядами на життя, нестандартним мисленням. Першими ігроками ставали, як правило, діти багатих батьків – так звана «золота молодь». Хоча вже за декілька років активного крокування «КВЕСТУ» по планеті до плеяди квесторів приєдналися усі прошарки суспільства.

  В Україні КВЕСТ-рух вперше з‘являється в роки становлення незалежності (1990-1993), але за умовами інформаційного та понятійного голоду починає активно розвиватись лише з 2000 р.

  Безумовно точками найактивнішого розвитку КВЕСТ-руху становляться спочатку великі міста України – Київ, Одеса, Харків, Львів, а вже потім до них приєднуються усі інші. Зараз у «КВЕСТ» грає практично 70-80 % молодого, прогресивного населення країни.

  Єдиного понятійного терміну визначення слову «КВЕСТ» немає. Але є приблизно уніфіковані, наприклад:

  «КВЕСТ» – тактико-інтелектуально-психологічна рольова гра, що базується на вмінні швидко стратегічно мислити, бігати та шукати.

  «КВЕСТ» – гримуча суміш з «жмурок», «козаків-розбійників» та інших ігор дитинства. Це спеціальна гра для тих, хто хоче знову поринути у дитинство.

  «КВЕСТ» – це життя у грі, достатньо одного разу приступити до гри, покинути її вже не можливо: реальність усього що трапляється стирає усі кордони між видумкою та реальністю, а гравець стає головним героєм пригодницького трилеру.

  Всеукраїнський молодіжний фестиваль “КВЕСТ-ФЕСТИВАЛЬ-2007” буде проводитись вже ВДРУГЕ на території України у рамках всеукраїнського молодіжного мульти-фестивалю „Студентська республіка-2007”.

  Мета проекту

  Популяризація серед молоді нової тактико-стратегічної та інтелектуальної гри, а також сприяння всебічному розвитку молоді, як активної, прогресивної та дієвої групи суспільства.

  Завдання проекту

  Формування у молоді позитивного ставлення до ігор «нового» формату. Залучення нових активістів до організованого, прогресивного та ультрасучасного молодіжного руху.

  Цільова група Молодь 18 – 35 років.

  Місце проведення Міста Київ, Севастополь та обласні центри України.

  Порядок проведення

  Фестиваль проходить у два етапи:

  1. Регіональний - відбірковий.
  2. Фінальний (всеукраїнський).

  Термін проведення

  Регіональний етап проходить з 15 червня по 1 липня 2007 року. Фінальний етап фестивалю відбудеться у рамках Всеукраїнського фестивалю “Студентська республіка-2007” з 23 по 26 серпня 2007 року (до Дня Незалежності України).

  Учасники фестивалю

  Учасниками регіональних (відбіркових) етапів фестивалю можуть стати заздалегідь зареєстровані в місцевому оргкомітеті „Студреспубліки-2007” учасники, що хоча б приблизно мають уяву про „КВЕСТ” та зіграли хоча б в одну гру організовану місцевим оргкомітетом „СР-2007” у себе в регіоні.

  Учасниками фінального етапу можуть стати як переможці регіональних (відбиркових) етапів „КВЕСТ-фестивалю-2007”, так і усі бажаючи команди, які пройшли регіональні ігри та мають досвід участі у „КВЕСТ-іграх”.

  Що необхідно для усіх бажаючих грати у „КВЕСТ”:

  1. Для участі у одній „КВСЕТ-ігрі” необхідно сформувати „КВЕСТ-екіпаж” – команду з 10 учасників-гравців, та подати список гравців із їх вказаними контактними координатами. У випадку меншої кількості екіпажу просимо дане питання погоджувати в орггрупі з проведення „КВЕСТ-фестивалю”.
  2. Дати своєму „КВЕСТ-екіпажу” (команді) назву, наприклад, „Три дубки”, „Зелений лосось”, тощо.
  3. Обрати Капітана „КВЕСТ-екіпажу”, людину, котра буде нести відповідальність за поведінку своєї команди та представляти свою команду перед організаторами „КВЕСТ-ігор”.
  4. Сплатити членскій внесок з команди (кошти будуть направлені на організацію та проведення „КВЕСТ-ігор”). Сума внеску може змінюватись, виходячи зі складності самої „КВЕСТ-гри”, необхідного обладнання для забезпечення гри та непередбаченних витрат.
  5. Огромне бажання стати переможцями „КВЕСТ-гри” та поїхати у якості лідера на фінальний етап „КВЕСТ-ФЕСТИВАЛЮ-2007”.

  Головний організатор мульти-фестивалю та „КВЕСТ-фестивалю”: Народно-демократична ліга молоді

  Контакти:
  Юрій Батов, відповідальний за проведення „КВЕСТ-ФЕСТИВАЛЮ-2007”
  Перший заступник Голови НДЛМ
  Тел.: +38 (067) 485-24-35
  E-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.
  www.StudRespublika.com

   
     
  Рейтинг@Mail.ru