«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь" Надрукувати
  23.03.2010
  18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.kvk_2010-03-23_small.jpg

  Вперше за час існування Ліги КВН "Волинь", гра розпочалась з півгодинним запізненням. Через погані погодні умови запізнювалась команда з Тернополя. Та вже за пів години, всі були на своїх місцях, і під вже відомий трек до зали почало заходити журі, яке працювало цього вечора в складі: Сергій Ткачук – ведучий радіо "Луцьк", екс-учасник команди КВН "Роги і копита", Михайло Гарщаль – заступник редактора газети "Відомості — UA", Андрій Зубенко – директор радіостанції "СІД ФМ", екс-гравець команди КВН "Літри", Микола Яручик – керівник благодійного фонду Миколи Яручика, Валерій Пельц – голова Волинської ОО НДЛМ, директор Ліги КВН "Волинь".

  За кілька хвилин під шалені оплески глядачів, розкрилась куліса, з’явився ведучий і гра почалась.

  Нелегка місія розігрівати зал, випала команді з Борисполя, однак смішні і неординарні жарти знайшли підтримку в залі, хоча жодна з команд не залишилась без палких оплесків. Однак справжню овацію отримала команда з Тернополя "Оптом дешевше", неначе вибачившись перед залом за запізнення, вона видала шалену порцію гумору.

  Схожа ситуація продовжувалась і на розминці, а також на біатлоні, де зал просто шаленів від жартів своїх улюбленців.

  Загалом за підсумками п’ятьох конкурсів сформувалася турнірна таблиця: Оптом дешевше 18,6 , Термінал Б 16,4 , Наслідки Політехніки 15,2, Торгаши-Ж 13,8 Аж2О 12,6.За підсумками гри до фіналу проходять "Оптом дешевше" і "Термінал Б".

  Та буквально за кілька секунд, після короткої наради, слово взяв голова журі, голова Волинської ОО НДЛМ Валерій Пельц, і оголосив приємну новину для команди зі Львова "Наслідки політехніки" про те, що їх також добрали до участі у фіналі.

  Таким чином в фіналі Ліги КВН "Волинь", який відбудеться в кінці травня, зійдуться 5 команд: "Тра-та-та 36.км." (Новояворівськ), "Вдуш" (Луцьк), "Оптом дешевше" (Тернопіль), "Термінал Б" (Бориспіль), "Наслідки політехніки" (Львів).

  Прес-служба Ліги КВН "Волинь

   
     
  Рейтинг@Mail.ru