Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії Надрукувати
  30.01.2013
  24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».

  Майже 1000 активних учасників зі всієї України протягом 3-х днів створювали квазі-державне утворення «Студентська республіка», де були свої закони, органи влади, територія, валюта, партії, виборча кампанія тощо. А кульмінацією гри стали вибори Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України. Цьогорічним нововведенням було те, що вибори до Студпарламенту проходили в 2 способи: за мажоритарною та пропорційною системами.

  Студентським президентом України-2012 став Володимир Палагнюк, студент Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.

  Депутатами Студентського парламенту України були обрані: Юлія Бобир (Полтава), Марина Головко (Полтава), Марина Гусакова (Київ), Лілія Данікевич-Левіна (Київ), Юлія Ілащук (Чернівці), Катерина Колесніченко (Миколаїв), Олександр Кужель (Рівне), Олександр Лисий (Хмельницький), Олександр Прадіденко (Кіровоград), Катерина Середа (Миколаїв).

  Активно пройшла мульти-фестивальна частина проекту. Найочікуванішою подією традиційно став Конкурс краси особистості «Перша Леді». Переможницею було визначено Вікторію Дубову – студентку Вінницького національного аграрного університету, а «Перша Леді Інтернет» стала Катерина Твердохліб, студентка Волинського технікуму Національного університету харчових технологій.

  Вітання учасникам фіналу Студреспубліки надіслав Президент України Віктор Янукович.

  Змістовні факультативи та дискусії проводили відомі громадські діячі й експерти: Сергій Дацюк, Петро Іванов, Олександр Ктиторчук, Юрій Ліпчевський, Андрій Мішин, Андрій Окара (Росія), Михайло Притула, о.Антоній Рудий, Альона Сібірякова, Олексій Толкачов, д-р Леопольд  Шпехт (Австрія) й ін.

  Фінал Студреспубліки-2012 відвідали поважні гості. На відкриття програми завітали Народний депутат України Наталія Королевська та всесвітньовідомий футболіст Андрій Шевченко. В роботі Студреспубліки також взяли участь голова оргкомітету фонду "Стабільна Україна" Олексій Азаров, державний діяч  Анатолій Толстоухов, екс-прем’єр-міністр Криму Сергій Куніцин.

  Факультатив-семінар «Освічена молодь - майбутнє країни» провів третій секретар посольства США в Україні Ендрю Барі.

  * * *

  Відео-новини фіналу Студреспубліки-2012;

  Фотогалерея Студреспубліки-2012;

  Аналітика за підсумками фіналу Студреспубліки-2012.

  *  *  *

  Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
  Сприяння
  оргкомітет фонду «Стабільна Україна», Благодійний фонд "Богдана Гаврилишина", а також MSI, Kaspersky, мережа агенцій "Соната", "Біокон", Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova, DNEPRO TROPHY, European Youth card, НДЛМ.
  Інформаційні партнери
  : телекомпанія «ТВі», 
  Стильне Радіо "Перець ФМ", газета «День», всеукраїнський щотижневик «7я», газета «Между строк», ресурсний центр "ГУРТ".

  Прес-служба Студреспубліки

   
     
  Рейтинг@Mail.ru