Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті? Надрукувати
  16.10.2018
  24-27 серпня 2018р. на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря (Миколаївська обл., Очаківській р-н, курорт Чорноморка, комплекс «Спортіум») відбудеться фінал ювілейної XX Студреспубліки під лозунгом «ХХ років для України – Покоління Республіки». 20 років поспіль разом із провідними інтелектуал(к)ами гуртуємо відважних і небайдужих молодих людей і працюємо над тим, як спільно будувати мирне і прогресивне майбутнє для України та світу. Ювілейна тема «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті» – про дуже наболіле. Долучайтеся та реєструйтеся онлайн!

  Тут збуваються заповітні мрії! Тут починається завтрашній день!

  Фінал Міжнародної програми «Студентська республіка» — наймасштабніша, найінтелектуальніша щорічна молодіжна громадська подія в Україні з унікальним для світу форматом. Імпровізована держава збирає кожен рік близько 1000 учасників/ць із України та з-за кордону. ХХ Студреспубліка – це насичена енергетикою поступу зустріч випускників/ць і зовсім новеньких, аби поєднати досвід, знання, креатив і молодість задля модернізації України та світу. Кожен тут може розкрити себе, іноді в зовсім незвичній іпостасі: чи в глибокій розумовій роботі, чи в драйвових суб-фестах, які тривають нон-стоп, чи в спілкуванні з прекрасними людьми з усіх регіонів. Чому варто долучитися і Вам?

  Тема цього року «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті» фіналізує всю нашу складну, але захопливу роботу, всіх ігор й інших проектів за 20 років безперервного мисленнєвого та творчого пошуку і є актуальною та передовою в глобальному масштабі. Війна знову стала повсякденним інструментом, відвертий імперіалізм навіть не приховується, загроза ядерного конфлікту, який знищить надбання цивілізації, є все більшою, бідність, геноциди, епідемії та голод у світі не подолані, а нерівність тільки збільшується, економічна криза й екологічні проблеми стали хронічними. Й Україна тут здебільшого в сумному авангарді… Тож, або навчимося вирішувати самі свої проблеми, або кінцево перетворимося в демодернізовану глушину світу.

  Наголошуємо, що попередні оргдіяльнісні ігри Студреспубліки сформулювали 2 громадянські способи модернізації України [під якою розуміється a) установлення «нормального життя»; b) розширення свобод; c) втілення різноманітного хай-теку, «нова індустріалізація»]: нове просвітництво та розумна солідарність. Протягом майже 2-х місяців під час регіональних етапів Студреспубліки молоді активіст(к)и розбиралися, а що ж потрібно зробити в кожному конкретному регіоні, аби був прогрес і мир. Республіканці та республіканки готові до відповідальної роботи, до спасіння України, навернення її та всієї Землі на шлях прогресу і миру! Запрошуємо й Вас долучатися, аби стати частиною Історії, допомогти Україні долучитися до топ-20 найбільш розвинутих держав світу за рівнем життя громадян. Перший крок дуже простий: пройдіть онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки.

  Сприяти цій нелегкій роботі будуть факультативи та консультації експертів/ок-інтелектуалів/ок. Серед тих, кого ми можемо вже анонсувати: Наталія Бельченко, Максим Гардус, Сергій Грабський, Юрій Гусєв, Сергій Дацюк, Андрій Єрмолаєв, Олександр Ктиторчук, Віталій Кулик, Андрій Окара, о. Антоній Рудий та ін. Отже, на фіналі Студреспубліки на Вас очікуватиме потужна оргдіяльнісна гра на тему «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті», а після 1,5 доби до неї додасться яскрава мульти-фестивальна частина. І все це в ігрових умовах імпровізованої держави «Студентська республіка», яка має власну конституцію, закони, органи влади, партії, валюту, територію.

  У рамках проведення ОДГ, завдяки унікальному дискусійно-змагальному формату, в учасників/ниць є можливість спробувати свої сили, презентувати ідеї, які можливо комусь здаються абсурдними, подискутувати, допускати і виправляти помилки, вдосконалюватися — і шукати, шукати і ще раз шукати. Адже Студреспубліка – це майданчик, де всі, висловлені з повагою до людської гідності, думки приймаються! Участь у Грі беруть перемож(ни)ці регіональних Студреспублік: Студентські мер(к)и та депутат(к)и Студентських магістратів, а також ті, хто виявив бажання, пройшовши обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.

   

  Важливо, що характерний феномен програми — це проекція майбутнього України. Все, що відбувається на Студреспубліці, потім так чи інакше, але обов’язково відтворюється в державі. Перевірено двома десятиліттями. Це накладає особливу відповідальність на всіх учасників/ць і переможців/ниць. 

  А які діалог про мир і конструювання прогресивного майбутнього без яскравої, повної сюрпризів мульти-фестивальної частини? Ви зможете взяти участь у цілому букеті молодіжних активностей, очікуйте на нові суб-фести. Святкуємо 20-річчя Студреспубліки на 20 різноманітних суб-фестивалях. До традиційних, але улюблених, зокрема, «Студентської Мафії», «Фестивалю аматорського відео», Фото-конкурсу «Спалах емоцій», «Нічної туси», «Денної туси» добавляться нові. Буде обрано «Першу Леді», визначено кращих соціальних музикантів/ок у Music Live Awards і ще багато інших переможців/ниць. Протягом 3-х неймовірно насичених, змістовних і точно не схожих ні на які інші днів ви зустрінетеся з перевіреними часом республіканськими друзями і подругами, познайомитеся з новими, поспілкуєтеся з легендарними учасниками/цями перших Студреспублік і отримаєте можливість долучитися до єдиної в Україні команди, здатної до дійсно альтернативного шляху розвитку України. До зустрічі на фіналі ХХ ювілейної Студреспубліки!

  Ми змінимо світ, зітрем стереотипи! ХХ років для України – Покоління Республіки

  *  *  *

  ОрганізаториВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, підтримки Міністерства молоді та спорту України. Партнери: Очаківська райдержадміністрація, компанія Impression, компанія JYSK, ПрАТ «Гравітон», консалтінгова компанія K&K Group, компанія MacCoffe, косметична компанія «БІОКОН», видавництво «Саміт-книга», ГО «Соціальна справедливість «Совість», туристичний проект «Копилка приятных эмоций», компанія MilaVitsa, дизайнерка Наталія Город, квест-кімната ExitGame, компанія «Бельвіль», НДЛМ. Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне радіо «Перець ФМ», ресурсний центр «ГУРТ».

   
     
  Рейтинг@Mail.ru