Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • «Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення? Надрукувати
  06.12.2018
  14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 

  Плідна діяльність кожної людини
  заслуговує на визнання та винагороду!

  Як для студента вдало завершити рік? Звісно, гарно здати сесію. Але для най-найкращих – почесно вибороти номінацію або перемогу у фіналі Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». Де і коли пройде чудове шоу, під час якого будуть відзначені перемож(ни)ці КСУ і змагатимуться претендент(к)и на «Кращого студента України (комплексна характеристика)» - читайте у прес-анонсі.

  Фінал «Кращого студента України» за 2017-2018рр. – підсумковий етап важливого, єдиного в своєму роді, всеукраїнського конкурсу, перемогу в якому прагнуть здобути студенти України. Вони проходять тривалий і потребуючий зусиль шлях, аби отримати головний кубок: вишівський, регіональний етапи, а вже потім можуть представляти власні здобутки, захищати честь регіону в змаганні з іншими найкращими.

  Цьогоріч визначать найталановитіших у 8 традиційних та у 2 нових номінаціях:

  • «Кращий студент України (комплексна характеристика)»,
  • Кращий студент-аналітик України,
  • Кращий студент-громадський діяч України,
  • Кращий студент-дизайнер України,
  • Кращий студент-медійник України,
  • Кращий студент-науковець України,
  • Кращий студент-програміст України,
  • Кращий студент-спортсмен України,
  • Кращий студент-підприємець України,
  • Кращий студент-профспілковий активіст України.

  А номінант(к)ам на звання «Кращий студент України (комплексна характеристика)» треба налаштуватися на захопливе змагання. Необхідно буде не лише показати свої здобутки у навчанні у виші, але й підготувати відеопрезентацію про себе, достойно пройти інтелектуальний конкурс, продемонструвати свої таланти й захистити власний соціальний проект.

  Усім конкурсант(к)ам необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію.

   Сенека говорив: «Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися» - республіканці беззаперечно дотримуються цього мудрого принципу і закликають кожного взяти його собі за правило. А ще важливо свої здобутки застосовувати у корисному руслі не лише для себе, але й для суспільства. Тож, Студреспубліка та НДЛМ дає Вам такий майданчик – фінал «Кращого студента України».

  Організатори забезпечують для відібраних переможців/ниць регіональних етапів КСУ (за 2 останніх роки) безкоштовне проживання та харчування.

  Умови участі 

  Очікуємо Вас на гостинній Херсонщині з налаштуванням на пристрасне вболівання за найобдарованіших студентів із усієї України!

  Якщо Ви не з Херсона, хочете стати учасником/цею шоу-програми у Палаці молоді і студентів 15 грудня, потрібно до 11 грудня зареєструватися онлайн – ми надішлемо Вам спеціальне запрошення. Початок дійства о 18.00.

  Якщо ж Ви проживаєте в Херсоні чи області, для того, щоб відвідати конкурс - зверніться за запрошенням до Херсонської координаторки Студреспубліки Катерини Білоконь, 066 218 77 60 чи пишіть на е-пошту: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

  Організаційні питання, резервування квитків: (044) 529-13-75, Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26,  Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

  *  *  *

  Організатори: НДЛМ, ВМГО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.

  Партнери: Комунальний заклад «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради, департамент освіти, науки та молоді Херсонської ОДА, SendPulseкомпанія Impression, компанія JYSK, компанія MacCoffe, видавництво «Саміт-книга».

  Умови участі 

  Фінал «Кращого студента України» (2016, Суми)
  Суперфінал «Кращого студента України»
   (2013-2015, Ужгород) 

   
     
  Рейтинг@Mail.ru