Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Дебатна ліга "Студентська республіка" Надрукувати

  Дебаты - это конкурс ораторского искусства, в котором каждому из участников понадобятся все его способности, чтобы доказать и отстоять выбранную точку зрения. Это игра, которая развивает и делает тебя эффективным. Любому студенческому лидеру (а ведь именно их и собрал мультифестиваль «Студенческая республика»), необходимо развивать и пользоваться многими способностями. Это логическое мышление, ораторское искусство, умение быстро мыслить и принимать решение, быть интересным и креативным. Человек, который хотя бы один раз в жизни играл в дебаты, приобретает ряд жизненно-необходимых навыков и понимает их ценность.

  Таким образом, дебаты – это интеллектуальная игра, где участники доказывают правильность своей позиции и опровергают аргументы оппонентов. Победители определяются судейской коллегией по таким основным критериям:

  • логичность и убедительность;
  • умение работы в команде;
  • презентация своей программы;
  • чувство юмора;
  • красивая, поставленная речь;
  • эмоциональность и пр.

  На «Студенческой республике» играли в британском формате дебатов.

  Сейчас дебаты становятся опять популярными среди активных студентов Украины. В связи с этим, на региональных этапах и всеукраинском мультифестивале «Студенческая республика» дебатный турнир является одним из самых интересных проектов.

  Но в этом году Всеукраинский дебатный турнир «Студенческая республика - 2007» показал, что во многих регионах дебатное движение не развито, или развито слабо, хотя спрос на игру растет. Многие в первый раз узнали про дебаты на фестивале и теперь хотят продолжать тренироваться играть в своем регионе.

  Поэтому, ВМО «Студенческая республика» решила создать Дебатную лигу «Студенческая республика» в регионах Украины. Целью этого движения является развитие игры во всех регионах Украины для дальнейшего проведение региональных и всеукраинских дебатных турниров. Ребята смогут познакомиться с коллегами из разных регионов, поделиться опытом и вместе проводить турниры. Создать дебатную лигу не так и легко, так как во многих регионах про игру даже и не слышали. Но мы начнем с малого и постепенно добьемся желаемого результата. Сейчас г. Харьков активно работает над этим. Каждый сезон в четырех разных университетах города будут проводиться региональные дебатные турниры с финалом в конце каждого сезона. Также перед каждой игрой будут проводиться тренинги для игроков именно этого турнира, а для всех желающих работают постоянно-действующие тренировки по дебатам. Также дебаты развиваются и в других регионах Украины. Это Киев, Херсон, Одесса, Донецк и пр.

  Поэтому сейчас мы особо заинтересованы в людях, которые хотят развить дебаты в своем регионе, где их нет или движение, как таковое, развито слабо. ВМГО "Народно демократическая лига молодежи" и "Студенческая республика" готовы Вам помочь в Ваших инициативах. Поэтому я жду Ваши вопросы и предложения, а главное Ваше желание работать, делая себя и окружающих лучше! Ведь здесь наши цели совпадают.

  И напоследок:

  «Шановні громадяни Студентської республіки! Я хочу Вам наголосити, що дебати –це гра, яку не треба боятись, а в яку треба вміти грати, тому що вона виходить за рамки гри, а продовжується на протязі життя. Ким би ти не став – вчителем, бізнесменом, домогосподаркою, чи політиком, ти завжди з легкістю зможеш в лічені секунди розбити аргументи свого опонента, зрозуміти в його промові недоліки, скористатись цим, чітко та аргументовано довести свою правоту. В будь-якій розмові професійний дебатер буде перший!»

  Не забывайте про это и используйте свой шанс бать первыми!!!

  Контакти:
  Олена Могилко, Голова Харківської міської організації НДЛМ
  координатор субфестиваля "Дебаты"
  Тел.: (066) 310 17 02
  E-Mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

  Матеріали:

   
     
  Рейтинг@Mail.ru