«Кращі студенти України» — хто вони і як засвідчити їх визначення?
14-16 грудня найкращі студенти з усієї країни зберуться в Херсоні для визначення «Кращого студента України» у різних номінаціях. Незважаючи на жодні труднощі, ми показуємо, що достойні громадяни, справжні патріот(к)и, енергійна молодь, відповідальні студенти у країні є, і вони готові своїми здобутками боротися за наше спільне прогресивне майбутнє. Долучайтеся до студентського свята! Вас чекає чудове шоу! 
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Студентська республіка святкує річницю своєї незалежності Надрукувати
  26.07.2005
  Студентська республіка святкує річницю своєї незалежності(день перший)

  Вже другий рік на території розважального комплексу «Сонечко», що під Євпаторією в Криму, відкривається нова молодіжна країна - Всеукраїнська студентська республіка. Її громадянами стають найактивніші, творчі та політично-підковані студенти з усіх регіонів України.  Цього року на територію Республіки приїхало більше 500 молодих людей з 23 регіонів України.
  Для початку вони повинні були зареєструватися та прописатися в наметовому містечку, який розбився на три кольори - синій, зелений і жовтий, та відповідно до кольору видавалися паспорти. Ці кольори символізують кольори організатора заходу - Народно-демократичної ліги молоді. Обов’язковою умовою поселення являлось розміщення кожного члена команди в окрему палатку згідно кольору його паспорту. При реєстрації кожен новий громадянин отримав фірмову футболку НДЛМ, бейджик та паспорт.
  В перший день Студентської республіки відбулося офіційне відкриття фестивалю. Поздоровити студентів з річницею незалежності Студентської держави приїхав депутат Верховної Ради України, Голова Народно-демократичної партії Валерій Пустовойтенко та Перший заступник Голови НДП, лідер кримських народних демократів Сергій Куніцин.  У зверненні Валерія Павловича до жителів Республіки звучав заклик виправити демографічну ситуацію в країні, на що студенти відповіли гучними оваціями. Напевне, це означало повну готовність…
  Сергій Куніцин признався, що дуже заздрить студентам: «Ми з Валерієм Павловичем можем тільки вам заздрити, так як ми дійшли тільки до посади прем’єр-міністрів, а до президентів - ні, а у вас є така можливість»
   «Україна завтрашнього дня - це Ви», - з такими словами звернувся до громадян Студентської республіки Голова Народно-демократичної ліги молоді Володимир Крутько. В своєму зверненні він побажав студентам чесної конкуренції, без маніпуляцій та використання адмінресурса.
  Найвидовищнішим моментом відкриття фестивалю був виїзд на автомобілі Президента Студентської республіки Євгена Бакланова та прем’єр-міністра Республіки Олександра Рєвнівцева. Вони привітали свій народ верхи на червоному "Фольксвагені", вітали організаторів проекту, гостей Республіки та бажали всім успіхів та чесної гри.
  Після офіційної частини відкриття відбувся показовий творчий концерт, організований силами команд Студентеської республіки.


   

   
     
  Рейтинг@Mail.ru