Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Історія Надрукувати

  Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Народно-демократична ліга молоді" створена рішенням Установчого з’їзду 30 травня 1997 року. Зареєстрована Міністерством юстиції України 5 лютого 1998 року.

  У своїй діяльності організація керується Статутом, Програмою, іншими документами, прийнятими З’їздом, Радою та Правлінням НДЛМ.

  Серед ініціаторів утворення НДЛМ були представники авторитетних громадських і політичних організацій - Народно-демократичної партії, Асоціації молодих політиків та політологів України, Спілки українського студентства, Студентської профспілки “Поступ”.

  На сьогодні НДЛМ об’єднує понад 42 тисячі юнаків і дівчат. НДЛМ представлена, а її територіальні та місцеві осередки юридично зареєстровані в абсолютно усіх регіонах України. НДЛМ нараховує 849 місцевих осередків, в тому числі районних – 234, міських – 137, районних в містах – 73, селищних – 55, сільських – 91, первинних – 273.

  В історії НДЛМ є такі цікаві та важливі проекти, програми, дії: мульти-фестиваль „Студентська республіка”; лобіювання прийняття спеціального закону „Про студентське самоврядування”; видання у понад 50 вузах студентського бюлетеню „ЗаДіло!”; фестиваль „Нівроку”; започаткування руху Доброчинних студентських загонів; проведення „Стін любові” до Дня святого Валентина; Турніри з міні-футболу серед студентських команд на Кубок Президента України; підтримка рухів „Мафія”, „Квест”, „Дебати”, „Перша леді”; проект адвокаті для студентів „Студентське право”; проект із актуалізації творчості Т.Г.Шевченка „Доле, де ти?”; мережа креативних клубів „Рейвах”; обговорення змін до законодавства щодо молодіжних організацій, проблем молоді взагалі; багато ще чого.

  У Народно-демократичній лізі молоді кожний небайдужий до себе та долі України знайде той напрямок, в якому зможе реалізувати себе та зробити свій внесок у розвиток України.

  НДЛМ є середовищем успіху молоді. В лавах Ліги є школярі, студенти, підприємці, фермери, науковці та політики. В українському суспільстві вже сформувалася ціла генерація відомих людей, для яких НДЛМ стала невід'ємною частиною їх життя.

  Активними НДЛМіцями були народний депутат України А.Пінчук, депутат Київради В.Філіппов, підприємці М.Бейлін, В.Шостак, державні службовці: В.Максак, Б.Назаренко, О.Сергієнко, В.Трубаров, С.Глущик, громадські діячі: Г.Федорченко, С.Ужва, А.Шинькович, депутат Дніпропетровської міськради В.Басій і дуже багато інших.

  Із 1997 по 2003 рр. організацію очолював Костянтин Ващенко, Голова Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

  З жовтня 2003 р. по 2007 рр. НДЛМ очолював Володимир Крутько, на сьогоднi - член Правління НДЛМ, голова ВМГО "Студентська республiка".

  З 2007 року Голова НДЛМ - Павло Вікнянський.

  Ви можете завантажити музикальні композиції пісні "Дій!":

   
     
  Рейтинг@Mail.ru